X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam badania prawie rok temu, nawet na tarczyce i cukrzyce też, wszystko ok było, oglądał mnie też lekarz USG dopochwowym i że wszystko dobrze jest mówił.

    A mąż to się sam przebadał, bez musu, naszło go nagle, był wtedy u rodziny w warszawie, zbadał się, wysłał mi wyniki mailem z takim tekstem "Ja jestem płodny, w normie." Przez chwilę się nawet zastanawiałam czy to nie jakiś przytyk w moją stronę, ale on tak po prostu ma i nie miał nic złego na myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 00:36

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Ja robiłam badania prawie rok temu, nawet na tarczyce i cukrzyce też, wszystko ok było, oglądał mnie też lekarz USG dopochwowym i że wszystko dobrze jest mówił.

    A mąż to się sam przebadał, bez musu, naszło go nagle, był wtedy u rodziny w warszawie, zbadał się, wysłał mi wyniki mailem z takim tekstem "Ja jestem płodny, w normie." Przez chwilę się nawet zastanawiałam czy to nie jakiś przytyk w moją stronę, ale on tak po prostu ma i nie miał nic złego na myśli.
    ja się boje wyników mojego A.
    Mam nadzieję ze bedzie dobrze i że ze mną też

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać bo klikam a mój już śpi :)
    Dobranoc :*
    Do później <3 ;)
    Obyśmy miały piękne temperaturki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 00:40

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja się boje wyników mojego A.
    Mam nadzieję ze bedzie dobrze i że ze mną też

    Nam lekarz powiedział, że normalne para zdrowa stara się około roku, a taka działają pod stresem to nawet 2-3 lata, pomimo, że wszystko jest ok. po prostu nadchodzi ich czas i się udaje. Ja jak to usłyszałam to zrobilam oczy jak talerze normalnie, że jak to 2-3 lata, czy on chory, jak ja chce już zaraz... ja strasznie niecierpliwa jestem, a ten mój do mnie "to mogliśmy od razu po ślubie zacząć, albo jeszcze przed, jak to taki długotrwały proces, a mówiłem, ja mówiłem już w noc poślubną, po cholerę ty jesz te tabletki jak ślub jest po to by zakładać rodzinę, a nie by sobie żyć we dwoje", ale potem mnie za ten tekst przeprosił, bo mi było smutno, że niby to moja wina, że tak długo się staramy, bo ja się chciałam do 20 prawie zabezpieczać.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 13 marca 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Uciekam spać bo klikam a mój już śpi :)
    Dobranoc :*
    Do później <3 ;)
    Obyśmy miały piękne temperaturki :)

    Dobranoc, ten mój to już jakoś koło 22 się położył i usnął, a ja pracuje, ale my często tak mamy, że któreś z nas po nocy siedzi, a drugie śpi. Się śmialiśmy że przy maluchu się tak będziemy zmieniać :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    Nam lekarz powiedział, że normalne para zdrowa stara się około roku, a taka działają pod stresem to nawet 2-3 lata, pomimo, że wszystko jest ok. po prostu nadchodzi ich czas i się udaje. Ja jak to usłyszałam to zrobilam oczy jak talerze normalnie, że jak to 2-3 lata, czy on chory, jak ja chce już zaraz... ja strasznie niecierpliwa jestem, a ten mój do mnie "to mogliśmy od razu po ślubie zacząć, albo jeszcze przed, jak to taki długotrwały proces, a mówiłem, ja mówiłem już w noc poślubną, po cholerę ty jesz te tabletki jak ślub jest po to by zakładać rodzinę, a nie by sobie żyć we dwoje", ale potem mnie za ten tekst przeprosił, bo mi było smutno, że niby to moja wina, że tak długo się staramy, bo ja się chciałam do 20 prawie zabezpieczać.
    Wlasnie masz racje, 8 miesiecy to minimum, takze nie ma co panikowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 08:28

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja uciekłam bez pozegnania wczoraj? Wybaczycie mi? Było <3 z męzykiem :D

    ale dzis juz jestem, witam Was z rana w ten kolejny piekny dzien :D

    mam na imię Emilia, 25 lat, jestem ze Śląska.
    powiem Wam, ze a nie mierze tempki, obserwuje sluz i robie testy owulacyjne :)
    u mnie ponoc prowadzenie temperatury sie nie bedzie sprawdzało (praca zmianowa)
    Ps. Czytałam o MOni na drugim watku- smutne to cholernie :( doła mozna załapac

    Dziewczynki, jesli chodzi o nasza plodnosc to musimy sie przebadac i naszych facetow, przynajmniej my tak bedziemy robic. Tez sie strasznie boje :/ ze wyjdzie cos u mnie albo u niego :(
    dzisiaj ide z soba do lekarza, trzymajcie kciuki !!

    Nagorsze jest czekanie na dzidziusia, bo chciałoby sie juz teraz natychmiast, a to tak łatwo nie przychodzi, niestety.... Mój mąż też chciał z wszystkim poczekac jeszcze jakis czas "nacieszyc się nami" no to teraz cieszymy sie i stresujemy. Choc to dopiero poczatek, to denerwuje sie ze beda jakies przeszkody. Wiem, ze nie mozna myslec negatywnie, no ale...Jak porobimy badania i bedzie ok, to sie nie bede stresowac

    Piłyscie moze cos takiego jak razowy kwas chlebowy? Raczę się tym od kilku dni :D i jest to PRZEPYSZNE !! :D smak zurawiny mhmmmm... :-))

    relge6yd309xm1zq.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)

    Ale musiałam nadgonić, naprodukowałyście wczoraj sporo ;-)

    Więc tak... mam na imię Dorota i jestem z Gdyni. A a domu mam ok 20 testów ciążowych i tyle samo owulacyjnych ;-)

    Oglądałam wczoraj z R. "Grawitację", taki super film miał być - zasnęłam. Może się nie znam, ale to był jeden z gorszych filmów jakie widziałam.

    Miłego dnia życzę :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Witajcie :-)

    Ale musiałam nadgonić, naprodukowałyście wczoraj sporo ;-)

    Więc tak... mam na imię Dorota i jestem z Gdyni. A a domu mam ok 20 testów ciążowych i tyle samo owulacyjnych ;-)

    A imiona: Gabriel i Tymon dla chłopca chociaż mojemu bardziej niż Tymon podoba się Leon. Kiedyś bardzo chciałam Filipa ale wybił mi z głowy od razu. Co do dziewczynki to zgadza się na wszystkie moje propozycje: Liliana, Natalia lub Nina.

    Oglądałam wczoraj z R. "Grawitację", taki super film miał być - zasnęłam. Może się nie znam, ale to był jeden z gorszych filmów jakie widziałam.

    Miłego dnia życzę :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja ;) nadrabiam was , poleciałyście z tymi postami;) melduje sie bez lenia ale z owulacją ;p śluz odpowiedni więc zobaczymy co z tego wyjdzie .


    mialam testować 28.03 ale cykl mi sie wydłużył napewno do końca marca to uczynie bo dłużej nie wytrzymam ;)

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie :)

    Mieszkanko ogarnięte, sniadanko w trakcie czytania, duzo do nadrobienia od wczoraj. Ja niestesty w godzinach wieczornych mam laptopa oblężonego przez mojego M. a o 21 padam juz trzeci dzien....

    Pozdrawiam i milego dnia zycze!!! :) <3

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczęta w ten piekny czwartkowy poranek :):)
    słoneczko tak pieknie świeci, ze chce sie życ!!!

    co u WAs?
    u nas wczoraj przytulanko bo niby płodziaki :) ale do soboty koniec bo w sobote wizyta u ginka i cytologia :):)

    buziaki dla Was wszystkich!!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 10:32

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczko świeci biore sie do pracy ;p mam ogromną nadzieje że sie uda tworzyliśmy i z wieczora i z rana :) jak sie nie uda to już sama nie wiem w czym tkwi problem ;(

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie dla upewnienia sie owulka wystepuje zawsze 14 dni przed końcem cyklu tak ????

    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :) (albo południa ) :)

    posprzatałam, mogę odpoczywać :)

    Groszku wybaczamy, jak było serduszkowanie to wszystko wybaczone :P

    Co do badań to każdy się boi... oby było dobrze wszystko <3

    Kiedyś chciałam spróbować ale się nie odważyłam :PP

    Dorotka Ty to niedługo apteke otworzysz :PP a "grawitacje" widzieliśmy w kinie, niestety słaby a tyle Oscarów dostał...

    Klara a ja niby też z owu ,ale śluz jakby nie odpowiedni... występuje od 10-16 dni przed owu :) czasami się przesuwa, jak cykl się skraca czy coś(ja teraz tak miałam,bo @ szybciej w lutym o dwa dni dostałam ).

    Miłego dnia oczekująca :)

    Rudasek my też wczoraj <3 bo płodne :P

    A ja dzisiaj o 13 test owu zrobię bo mam ostatni i zobaczymy co wyjdzie... tempka skacze jak bezowulacyjny wygląda :( boję się...


    Słonecznego dnia! : :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, nie stresuj się na zapas ;-)
    Jak Ci testów zabraknie to pamiętaj - u mnie zapas ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to ja zamówienia będę składać u Ciebie :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka...my tez wczoraj poszaleliśmy :D
    raz , że płodziaki a dwa, że ja mam w sobote gina wiec to ostatnia szansa zmieścic sie w płodnych :D
    zobaczymy co z tego wyjdzie..czekam juz na sobote, bede sępić badania itd...:)

    Mam nadzieje, ze Nam sie uda Kochana..wtedy bedziemy w tym samym m-cu miec brzuszek :D:D
    Obyyyyyyyyyyyy :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • klara22 Ekspertka
    Postów: 296 76

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    A ja dzisiaj o 13 test owu zrobię bo mam ostatni i zobaczymy co wyjdzie... tempka skacze jak bezowulacyjny wygląda :( boję się...

    do 13 już niedaleko może akurat sie uda :)



    f2w33e3k5rpiz20l.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rudasku chciałabym , ale mnie moja tempka przeraża, zresztą zerknij sama... chyba że jutro spadnie i w sobote zacznie rosnąć to by się zgadzało,że w piątek idealnie równo by była :)

    Robię dzisiaj ostatni test owu:) ale działamy i tak też do soboty/niedzieli :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ