X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia
Odpowiedz

Pomagamy,wspieramy i czekamy na dzidziusia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dlatego powinno się uniwersalne kupować i my tak mamy zamiar robić ;)
    mi to się podobają rzeczy kremowe , brązowe , szare ecru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda to który masz DC?
    ja mam termin @ na sobote a lekarz powiedział że dostane dopiero jak tabletki sie skoncza czyli za jakies 11 dni ciekawe czy to tak bedzie

    mój M nie podjada bo by mu się krata na brzuchu tłuszczem zalała :D
    5 konkretnych posiłków plus białka w proszku
    słodkie je tylko w sobote i jakiegos fast fooda
    mało tłuszczu, troche weglowodanow i bardzo duzo białka
    codziennie liczy bilans kalori
    siłownia 4 razy w tyg
    nie biega bo by mu sie miesnie popaliły :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 23:45

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tylko uniseks :D
    Ok ja już dzisiaj spadam nie nadrukujcie za wiele żebym jutro pół dnia nie musiała nadrabiać.
    Dobranoc kochane :*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    Młoda to który masz DC?
    ja mam termin @ na sobote a lekarz powiedział że dostane dopiero jak tabletki sie skoncza czyli za jakies 11 dni ciekawe czy to tak bedzie

    36 dzień cyklu :) a zazwyczaj mam 27-32 dniowe, optymalnie 29 (te mam najczęściej)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    A mnie się Marcel podoba, bo jest niespotykane, i byłam za granicą tam mówią "Marsel", był taki mały chłopczyk o tym imieniu, miał loczki takie, taki opalony, słodziak. I od tamtej pory mi się zaczęło to imię podobać. Swojego dziecka bym tak nie nazwała, nie wiem w sumie czemu, po prostu nie, ale u innych czemu nie :)


    a po wlosku Marcello ( jak Mastroiani ;) bello!

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja też tylko uniseks :D
    Ok ja już dzisiaj spadam nie nadrukujcie za wiele żebym jutro pół dnia nie musiała nadrabiać.
    Dobranoc kochane :*
    Dobranoc :* Śpij dobrze :) KOLOROWYCH :*
    też niedługo uciekam ;)

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Właśnie dlatego powinno się uniwersalne kupować i my tak mamy zamiar robić ;)
    mi to się podobają rzeczy kremowe , brązowe , szare ecru :)

    My mamy dużo zielonego (w różnych odcieniach, od limonki, po seledyn, przez trawiastą), no i brązy, kremy, szare, białe. Błękit też mamy w sporych ilościach, a tak to jakieś jedne granaty, czerwienie, róż nawet i fiolet by się znalazł, ale to też takie pojedyncze egzemplarze.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja też tylko uniseks :D
    Ok ja już dzisiaj spadam nie nadrukujcie za wiele żebym jutro pół dnia nie musiała nadrabiać.
    Dobranoc kochane :*

    Dobranocka, ja też tak do 24 najwyżej posiedzę i spadam trochę popracować, a około 1 w nocy spać, jak zazwyczaj :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam cykle zawsze po 24 dni bardzo krótkie a teraz mam mieć po jak progesteron skoncze brac to bedzie z 35 dni, moj rekord zyciowy

    ja też spadam, mąż ze służby o 4 w nocy wróci a jutro chce go na targ wyciągnąc może coś w oko wpadnie :D

    Dobranoc :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 23:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda.Mama wrote:
    My mamy dużo zielonego (w różnych odcieniach, od limonki, po seledyn, przez trawiastą), no i brązy, kremy, szare, białe. Błękit też mamy w sporych ilościach, a tak to jakieś jedne granaty, czerwienie, róż nawet i fiolet by się znalazł, ale to też takie pojedyncze egzemplarze.
    jak pojedyńcze to nic się nie dzieje , wychodzę z założenia ze chłopczyka w jakąś małą rzecz różową też można ubrac oczywiście bez przesady że całego na różowo

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc potforzasta :*

    Anusia a robiliście jakieś badania nasienia? bierze mąż używki jakieś?

    Landryneczko mi tez się te kolory podobają :)

    młoda to dużo Ci się spóźnia,ja rano test bym powtórzyla...

    cześć Iwcia :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja miałam cykle zawsze po 24 dni bardzo krótkie a teraz mam mieć po jak progesteron skoncze brac to bedzie z 35 dni, moj rekord zyciowy

    ja też spadam, mąż ze służby o 4 w nocy wróci a jutro chce go na targ wyciągnąc może coś w oko wpadnie :D

    Dobranoc :*

    a ja 42 dni cyklu :P

    Dobranoc kochana, do jutra :) :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Dobranoc potforzasta :*

    Anusia a robiliście jakieś badania nasienia? bierze mąż używki jakieś?

    Landryneczko mi tez się te kolory podobają :)

    młoda to dużo Ci się spóźnia,ja rano test bym powtórzyla...

    cześć Iwcia :)
    Ja wrzucałam na forum kiedyś łóżeczko jakie kupimy w takim pięknym kolorze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    ja miałam cykle zawsze po 24 dni bardzo krótkie a teraz mam mieć po jak progesteron skoncze brac to bedzie z 35 dni, moj rekord zyciowy

    ja też spadam, mąż ze służby o 4 w nocy wróci a jutro chce go na targ wyciągnąc może coś w oko wpadnie :D

    Dobranoc :*
    Dobranoc :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka robilismy badania meza nasienia, wyniki sa zgodne z jakas tam normą
    nie wiem czy sa to uzywki, pije te swoje proszki z wodą
    nie pali , nie pije, zdrowo się odżywia

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie,że używki są baardzo niepolecane,ale jak wyniki dobre to dobrze:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem zdania, że jak chłopiec będzie miał np różową bluzeczkę, czy fioletową do męskich spodenek to okay, albo jak dziewczynka do chłopięcego dresiku np opaskę z kwiatuszkiem pod kolor to też okay, ale np całej na różowo to bym nawet dziewczynki nie ubrała, nie podoba mi się.

    To dobranoc wszystkim :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda uciekasz ?
    Dobranoc :*

    Ja bym ubrała dziewczynkę całą na różowo ale z dodatkiem białego albo jakiegoś innego koloru

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Wiem właśnie,że używki są baardzo niepolecane,ale jak wyniki dobre to dobrze:)

    No mój mąż też ma dobre wyniki, ale on proszków nie jada, bo on nie ćwiczy dla wyglądu tylko, a bardziej dla kondycji i spędzenia czasu sam z sobą czy z kumplem. Je wszystko, ale nie tyje bo ma bardzo szybką przemianę materii, ja mu tego bardzo zazdroszczę, a biega dla kondycji, bo skoro chce mieć te dzieci rok po roku najlepiej to kto będzie za taką gromadką biegał? Pewnie, że on, to niech nad kondychą już pracuje, bo jak mu się tak rozbiegną każde w innym kierunku to... (fajnie mieć takie marzenia, a tu nawet jedno nie chce się trafić...)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 marca 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój zapalony rowerzysta za to :) a ja leniuch ;p

    Mloda.Mama lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ