X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik,

    Wydaje mi sie, ze to zasługa Wiesiołka. U mnie przez kilkanascie cykli była sachara, z seruszkowania nici. Ja kompletnie nie wiedziałam co mam z tym robić. Wkoncu spiełam poslady i zaczełam informacji szukac w necie i uwazam ze tu znajde wiecej informacji niz od gina czy Gina-endo. A od kąd biore wiesiołek jest sluz. Chociaz mam ostatnio z nim problem bo nie wiem jak mam go interpretować. To dopiero 1 cykl z poprawą, mam nadzieje, ze w drugim cyklu juz nie bedzie takich problemów. Tran tez jest dobry na sluz bo zawiera wit A, ktora pobudza produkcje śluzu oraz witaminy D3 i E, oraz kwasy omega 3.

    Osobiscie uwazam, ze naturalne specyfiki sa bardziej korzystne niz zawieranie chemii. Witaminy typu cynk, selen ciezko pozyskac z zywnosci, wiec mozna je swobodnie łykac byle w nie duzych dawkach. Nie koniecznie trzeba stosowac sie do informacji co jest napisana na opakowaniu. 100 % selenu zawiera 1 orzech brazyliski. Sa one drogie , ale bardzo smaczne.

    Oczywiscie w myslach po cichutku wyczekuje grudniowego prezentu :-)

    Elfik lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak kazda z nas oczekuje grudniowego prezentu ;)

    Elfik lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie myślę, że wolę ten styczniowy :)
    i się nie nastawiam na ten miesiąc.

    Takie serduchowanie na rozkaz to straszna sprawa dla faceta też, ale gdyby postawić na spontan, to ho ho z moimi cyklami... pewnie byłabym najstarszą matką w Polsce(mam wysoką rezerwę jajnikową, ha ha)
    10 kwietnia mam testować (o ile @ nie przyjdzie)
    a jak u Was?

    Dobrze, że wiemy, że nie jesteśmy same i trzymamy za siebie kciuki!

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 31 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez w okolicach 10 ;)
    chociaż u mnie w tym cyklu jest istne szaleństwo ;D

    Elfik lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szaleństwo z temp, szalenstwa z mężem, czy jakie? :)
    Powiedz bo uruchomiłam wyobraźnię.. :))))))

    Możemy się umówic na wspólne testowanie :)
    Mi gin kazał zrobić sikańca, ale nie wiem czy wyjdzie bo to niekoniecznie dzień miesiączki a wczesniejszy :(
    Lucy, a jakieś szansę widzisz?

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik,

    Prawie idziemy łeb w łeb. Bo u mnie tez wychodzi około 10.04 testowanie, ale przewaznie testowanie robie póżniej. No chyba,ze @ przyjdzie no to wiadomo o co chodzi.

    U mnie cos tak słabo idzie ten wykres, niechce sie temeratura odbic do góry...grrr ;-(

    Elfik lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, ja tez bym testowała później , ale mój nowy gin taki sobie termin wymyślił.
    Zresztą nie wiem czy nie zaczekam. Pewnie się samo wyjasni na czerwono, jakoś nie mam nadzieji..

    Dwa cykle temu jak głupia poleciałam na betę, a babka do mnie: wynik w poniedziałek (bo to była sobota).
    Wróciłam do domu a tu...
    No i po wynik nawet nie poszłam, he he

    jak ja się nakręciłam jak mi tempka skoczyła (mój pierwszy cykl z mierzeniem temp)
    A potem doczytałam, że luteina podnosi temp..:)))

    Widziałam wykresy gdzie spadała jaka na @, a to jednak były ciążowe.

    Ja dziś po kinie i kolacji z pizzą , czyli super, ale jakoś nerwa mam.
    Na ciążowego nerwa stanowczo za wcześnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, ja też z pomorskiego :)
    testowanie mam na niedzielę, ale imo termin ewentualnej @ jest we wtorek. nie mogę się doczekać :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem czy testować czy nie.... Teoretycznie nie powinno "nic być" bo nie było starań w tym cyklu, ale... hm...Na wizycie gin powiedział, że na jego oko owulacja była zdecydowanie szybciej niż wyznaczył to program.... Jutro mam drugi termin @ a w sumie poza bólem podbrzusza i nerwowością nie czuje żeby miała przyjść. No i ta temperatura. Chyba wstrzymam się do piątku.

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia88 wrote:
    A ja nie wiem czy testować czy nie.... Teoretycznie nie powinno "nic być" bo nie było starań w tym cyklu, ale... hm...Na wizycie gin powiedział, że na jego oko owulacja była zdecydowanie szybciej niż wyznaczył to program.... Jutro mam drugi termin @ a w sumie poza bólem podbrzusza i nerwowością nie czuje żeby miała przyjść. No i ta temperatura. Chyba wstrzymam się do piątku.

    he he, nie obiecuj, nie obiecuj ;) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 23:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to powodzenia :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka, spojrzałam na Twój wykres, owu masz dokładnie tego dnia, kiedy ja podejrzewam swoją! To chyba rzezczywiście razem próbujemy :)

    wytrzymamy do 10 kwietnia?
    rocznica smoleńska, to może 9?

    :)))))))))

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, to Ty już za trzy dni testujesz? :)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik,

    Mi się mój wykres nie podoba w II fazie, wiec nie wiem czy bede testowac. Przewaznie testuje jak mi sie @ spóźnia 7 dni. Temperatura nie chce wskoczyć wyzej za nic. Moze mi się termometr popsuł :P. A czu ovu była 14 dc, to nie wiem.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    myszka, spojrzałam na Twój wykres, owu masz dokładnie tego dnia, kiedy ja podejrzewam swoją! To chyba rzezczywiście razem próbujemy :)

    wytrzymamy do 10 kwietnia?
    rocznica smoleńska, to może 9?

    :)))))))))


    ale wypalilas z tym Smolenskiem ;D hahaha

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    szaleństwo z temp, szalenstwa z mężem, czy jakie? :)
    Powiedz bo uruchomiłam wyobraźnię.. :))))))

    Możemy się umówic na wspólne testowanie :)
    Mi gin kazał zrobić sikańca, ale nie wiem czy wyjdzie bo to niekoniecznie dzień miesiączki a wczesniejszy :(
    Lucy, a jakieś szansę widzisz?


    co do szans to nie wiem bo dziwna tempke miałam w tym cyklu ;) raczej się nie nastawiam na nic bo mało <3 było w tym cyklu ...

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, może być jedno <3 ale w odpowiednim dniu :)

    ja tak mówię, bo pooglądałam wykresy ciążowe, a po drugie, u mnie z tym też zawsze licho :) to się pocieszam...

    z tą temp przestałam wierzyć bo:

    rano zmierzylam temp., po obudzeniu bez wstawania
    36,59
    wyjęłam termometr, spojrzałam na niego, z powrotem do buźki i
    36,48.

    Czyli ochłodzenie buzi poprzez otwarcie na włożenie i wyjęcie termometru, już zmieniło pomiar.
    czyli jednego dnia zmierzysz i masz temp, a drugiego przed mierzeniem ziewniesz i masz inny wynik...
    chyba jak ktoś mierzy dowcipnie, to ma pewność.
    ja się nie zdecyduję, zatem rezygnuje z tego.
    i tak owulację potwierdza tylko monitoring, ciążę bhcg, to patrzenie na te góry i doły nic nie wnosi.
    Tak się chciałam z wami podzielić, bo aż mnie dziś to wkurzyło...

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. ja miałam 25 podaną ovitrelle, więc 27, o ile w ogóle pękł, najpóźniej powinna być owu.
    Ja tu cały czas żartuję, ale nadziei nie mam. gin zadowolony z monitoringu (hm, na podglądzie pęknięcia nie byłam), ale nie zmienił mi metody leczenia, zatem z czego miałby się zdarzyć cud?
    Niby piłam ziółka, brałam wiesiołka, inofolic, ale..
    Nie czułam nic, ani piknięcia jajnika, jakby spały.
    Od dwóch dni mnie taki dół złapał.
    może znowu to działanie clo, ale zastanawiam się, czy nie wyznaczyć jeszcze sobie np. dwóch cykli i dać spokój...i zdecydować się na in vitro, albo puścić zupełnie na luz i pogodzić się z tym, że nie będzie..

  • bulinek88 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Gdańsk się kłania.
    Przyjmiecie?;)
    Elfik. Może spróbuj jeszcze innego ginekologa? Mogę Ci polecić Dr Henryka Raszczyka. Przyjmuje prywatnie w Gdańsku na Morenie. Moja rodzina wiele mu zawdzięcza. Dzięki niemu mojej siostrze udało się zajść w ciąże mimo ponad rocznemu braku owulacji i miesiączki (przedwczesna menopauza). Druga siostra na dzisiaj ma termin porodu, ale chłopakowi się nie spieszy i jeszcze sobie harcuje w brzuszku :P

    Elfik lubi tę wiadomość

    1c5f421def8e30428e1b4136107e0c8c.png
    7ux3xzdv56ejznht.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Ewcia, to Ty już za trzy dni testujesz? :)

    ovu tak mi wyliczyło, na moje termin @ 2 dni później, ale ja już nie mogę wytrzymać… o ile się trzymałam do teraz, to na kwietnióweczkach dziewczyna miała testować jak ja, a testowała dzisiaj i jest fasolka :D

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ