X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Witam Dziewczyny serdecznie ;)
    Jestem z Gdyni i z przyjemnością do Was dołączę.

    Witam nową koleżanke na pokładzie ;-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik,

    jestem po HSG. W końcu w Gdańsku nie robiłam a zapisałam się na badanie w szpitalu w Tczewie, no i... rano przyjmują Ciebie do szpitala, przebierasz się i spokojnie leżysz na łóżeczku, potem wywiad, pobierają krew na podstawowe badania, wykonują badanie ginekologiczne, dalej sobie odpoczywasz, dostajesz ketonal w kroplówce i badanie. Sprzęt nowoczesny, po badaniu odwożą Ciebie na wózku do pokoju i dostajesz obiadek, dalej sobie odpoczywasz i jak wszystko jest OK po południu do domu. Panie wszystkie przemiłe, cudowne. Polecam !!! :-)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może jednak ten szpital w Tczewie nie taki straszny i zacofany jak malują :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agm,

    A jak długo czekałaś na badanie?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddział na prawdę super, panie przemiłe :-) Na badanie zapisałam się miesiąc wcześniej, kiedy to wiedziałam w jakim czasie dostanę kolejny okres, termin ustalono mi na 9 dc. Do zapisu potrzebne jest tylko skierowanie. Badanie typu cytologia czy wymaz powinno się zrobić we własnym zakresie wcześniej, żeby mieć pewność, że nic głębiej nie przejdzie. Z resztą lekarz wypisując mi skierowanie od razu pobrał wymaz do badania.

    Elfik lubi tę wiadomość

  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania robią zawsze w środę, chyba, że konieczne będzie wykonanie badania w innym dniu. Sprzęt też nowoczesny.

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik do mnie dzis przybyla @

    Elfik lubi tę wiadomość

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam poczynania dziewczyny? :-)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na @ lub na pozytywny test :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Potrzebuję pomocy. Szukam konkretnego i porządnego ginekologa w Gdyni - straciłam zaufanie do tego, do którego chodzę obecnie. Nie wazne czy kobieta czy facet, wazne, żeby wiedzia co robi a nie sprawial wrażenie, ze studia przeleciał na ściagach. Chciałabym zrobić monitoring cyklu ze stymulacja CLO więc wazne, żeby miał usg w gabinecie. Pomóżcie! :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Potrzebuję pomocy. Szukam konkretnego i porządnego ginekologa w Gdyni - straciłam zaufanie do tego, do którego chodzę obecnie. Nie wazne czy kobieta czy facet, wazne, żeby wiedzia co robi a nie sprawial wrażenie, ze studia przeleciał na ściagach. Chciałabym zrobić monitoring cyklu ze stymulacja CLO więc wazne, żeby miał usg w gabinecie. Pomóżcie! :-)

    Zaprosiłam Cię do przyjaciółek, jak zaakceptujesz napiszę do Ciebie a propos lekarza :)

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaakceptowałam i czekam niecierpliwie :-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłane :) jeśli masz pytania pisz bez oporów. Postaram się pomóc.

  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... kogo polecacie w Trójmieście? Jaki lekarz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Wąsewicza i na razie bardzo sobie chwalę :)
    Wcześniej chodziłam do Chwastkowej na NFZ i poszłam raz do Skarbek-Żurek ale Panie ku moim oczekiwaniom bardzo mnie zawiodły i z polecenia zdecydowała się na mężczyznę, na razie jestem zadowolona.

  • agm Autorytet
    Postów: 739 673

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Wójcika ale już sama nie wiem czy poszukać kogoś innego. :-) jeszcze trochę spróbuje

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Potrzebuję pomocy. Szukam konkretnego i porządnego ginekologa w Gdyni - straciłam zaufanie do tego, do którego chodzę obecnie. Nie wazne czy kobieta czy facet, wazne, żeby wiedzia co robi a nie sprawial wrażenie, ze studia przeleciał na ściagach. Chciałabym zrobić monitoring cyklu ze stymulacja CLO więc wazne, żeby miał usg w gabinecie. Pomóżcie! :-)

    Jak na moje oko to w Gdyni mało jest dobrych ginekologów badz też ginekologów-endokrynologów godnych polecenia. Nie wiem jak w Gdańsku, bo w tamtych stronach jeszcze nie byłam. Moze ktoś inny w tej kwesti pomoze.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym baaardzo chciala pomóc, ale chyba moglabym napisac tylko kogo nie... Obecnie jestem drugi cykl u Śliwińskiego w Gamecie, na razie nie mam zdania, ale przynajmniej on od razu wspomniał o hsg, podczas gdy inni spokojnie zapisywali clo i brali kasę, taaa...

    Agm, skusiłaś mnie na ten Tczew :)

    A po humorku rozumiem, że wszystko gra i buczy u Ciebie, a przeciąg aż hula? ;)

    agm lubi tę wiadomość

  • bulinek88 Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Henryka Raszczyka. Przyjmuje w Gdańsku i chyba w Wejherowie. Pisałam o nim wcześniej w tym wątku.

    1c5f421def8e30428e1b4136107e0c8c.png
    7ux3xzdv56ejznht.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś był u Pana Zwirbulisa w Tczewie? jakieś wrażenia?

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ