X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Można się przyłączyć :) Też jestem z Pomorza, dokładniej z Gdańska :)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 19 maja 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz wiecej z 3miasta dołacza, ale póki co kazdy siedzi cichutko ;-)

    Witaj Ana89 na pokładzie :-)

    Pozdrowienia dla Pomorzanek :-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ana :) miło, że jest nas coraz więcej !

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 19 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) I ja się dopisuję do Pomorzanek :) Jestem z Gdańska.
    Starania od 6 m-cy - obecnie przerwa spowodowana przebytą laparoskopią. Od przyszłego cyklu zaczynam z powrotem ;)

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen powodzenia ;)

    karen85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie :)
    Również z Mężem staramy się o maluszka, próbujemy już 4 cykl i nadal nic :( Na początku denerwowałam się, że nic nie wychodzi, a teraz troszkę wyluzowałam i nastawiłam się, że trzeba poczekać :) Od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę i dokonywać pozostałych obserwacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana im dłużej to trwa tym człowiek spokojnie do tego podchodzi, bez parcia i na spokojnie bo już się nie napalamy na to, że teraz na pewno się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) Wiadomo na początku myśli się, że jeden, drugi, no góra trzeci cykl i na pewno już będę w ciąży. A tu jednak trzeba trochę poczekać, uzbroić się w cierpliwość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja bardzo bym chciala byc w ciazy ale jakos nie moge...niby jod z naszego morza pomaga a tu guzik. pozdrawiam

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 20 maja 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego jak czego, ale cierpliwości podczas starań nauczyłam się jak nigdy wcześniej :) Najgorsze to chyba były dni po owulacji przy staraniach w pierwszych miesiącach...

    lalunia 88 długo się już starasz?

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen dokładnie, po owulacji człowiek chciałaby by czas do terminu @ leciał szybciej i by było wiadomo.. czekanie jest najgorsze, ale przynosi nadzieję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zdecydowanie czekanie jest najgorsze i wszystkie związane z nim sprawy. Jakieś doszukiwanie się symptomów wczesnej ciąży typu "o zabolał mnie jajnik pewnie coś z tego będzie" itp. Szczerze mówiąc to zwariować od tego można :( Ja właśnie jestem przed @. Termin mam na 27 i mam głęboką nadzieję, że ta małpa nie przyjdzie i zobaczę II kreseczki na teście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 12:46

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden miałam taki cykl(chyba 5 cs), że już 3 dni po owulacji czułam wszystkie objawy ciąży :) już się zastanawiałam kiedy powiemy rodzinie i w pracy. Zrobiłam sobie chyba 5 testów ciążowych i wszystkie ujemne, ale uznałam, że za szybko je robiłam :) W końcu @ przyszła i przeżyłam szok! Taki kubeł zimnej wody. I od tego właśnie cyklu ochłonęłam i trochę się zdystansowałam, bo miałam wrażenie, że popadam w jakąś psychozę :)

    Ana89 jesteś obecnie w najgorszej fazie cyklu :) trzymam kciuki za II kreseczki, żebyś nie musiała przeżywać kolejnych stresów ;)

    Miłego dnia <3

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen85 - niestety jestem :( :) Staram się jak najbardziej zająć sobie czas żeby nie myśleć o tym co będzie, o tym co może jest :) i w ogóle. Wiem, że kiedyś zobaczę II kreseczki i już :) W ogóle wszystkie zobaczymy te upragnione II kreski, tylko musimy w to wierzyć :) :D Takie mam nastawienie, a raczej staram się takie mieć :)
    Jakbyś mnie zapytała w styczniu kiedy dziecko, powiedziałabym Ci, że jeszcze nie, że jest czas, a w lutym wszystko mi się zmieniło i cały czas trwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2014, 13:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen85 ja w ostatnim cyklu miałam tak samo, trudno mi kontrolować myśli, nie zaprzątać sobie głowy tym że mogłabym być w ciąży, ale to niestety samo jakoś przychodzi. Tak samo myslałam że popadam w jakąś psychozę. Mój mąż nie może już mnie znieść heheh no ale juz tak jest z nami kobietami... :)

    karen85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dzisiaj zaczynam czuć piersi po duphastonie, planowo @ powinnam mieć 28.06 ale już sobie wkręcam, że objawy jak w tamtym miesiącu po tabletkach i pewnie znowu się nie udało :(
    Musimy zapanować nad sobą, by nie myśleć..

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najwaniejsze to odpuscic trochę , wiem jest to trudne , ale możliwe ;)

    podobno im bardziej się chce tym ciężej to wszystko idzie ;)

    ps. witam nowe koleżanki :*

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo trudne :) mój sposób - zaczęłam oglądać serial przez neta (jakiś komediowy) wszystkie serie połknęłam ... a jak zrobiło się cieplej spacery z mężem i... no cóż ... szukanie nowych ciszków :D

    Macie jakieś inne sposoby na "przetrwanie" ? Bo za chwilę zaczynam z powrotem i obawiam się, że ciuchów w szafie nie pomieszczę :)

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen nie martw się, ja już z myślą o dziecku zaplanowałam gdzie przeniose ciuchy by zwolnić komodę ;P nawet kupiliśmy szafkę na buty, żeby z garderoby buty przenieść i zrobić miejsce na moje ciuchy, a wtedy komoda dla Dzidzi ;)

    Dopóki same nie dorośniemy do tego, by obsesyjnie nie myśleć..to chyba samo nie minie, musi przyjść ten czas, że już mamy dość i myślenie samoistnie Nam się wyłącza..

    karen85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam jeździć na rowerze, czytać książki i oczywiście shopping :D Pirelka-> to czekamy, a raczej nie czekamy :) na @. Ja powinnam dostać 27.06 i tak jak Ty biorę duphaston. Zastanawiam się czy objawy jakie czuję są właśnie nim spowodowane czy może raczej nie :)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ