X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny trzymam za Was kciuki <3 już niedługo ;) Ehh jak Wam zazdroszczę ;) Już się nie mogę doczekać przyszłego cyklu i tego irytującego oczekiwania na termin @ :)

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak..u mnie już 6 dni do planowanej miesiączki.. chciałabym już wiedzieć, choć spodziewam się, że przyjdzie i nie chce mi się cyklu zaczynać na nowo.. ale czekanie jest najgorsze, bo jak człowiek już wie to nie musi czekać i zastanawiać się !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Ja zaczynam jeździć na rowerze, czytać książki i oczywiście shopping :D Pirelka-> to czekamy, a raczej nie czekamy :) na @. Ja powinnam dostać 27.06 i tak jak Ty biorę duphaston. Zastanawiam się czy objawy jakie czuję są właśnie nim spowodowane czy może raczej nie :)
    No to czekamy ;D
    Ja mam dostać 28.06 planowo, jeśli cykl nadal będzie 28 dniowy jak w poprzednim miesiącu. Dzisiaj biorę 8 tabletkę duphastonu..
    U mnie w tamtym cyklu faktycznie objawy były spowodowane tabletkami o czym nie wiedziałam i mocno się nakręciłam, ponieważ w pierwszym cyklu z dupkiem nie miałam żadnych objawów. Teraz odrobinę później zaczynają boleć piersi, nabrzmiewać i nic nie ciągnie w dole brzucha, tylko czasami kłuje np. 1 dzień i tyle.. zobaczymy choć nie nastawiam się czuję, że @ przyjdzie jak w zegarku ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2014, 08:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    No to czekamy ;D
    Ja mam dostać 28.06 planowo, jeśli cykl nadal będzie 28 dniowy jak w poprzednim miesiącu. Dzisiaj biorę 8 tabletkę duphastonu..
    U mnie w tamtym cyklu faktycznie objawy były spowodowane tabletkami o czym nie wiedziałam i mocno się nakręciłam, ponieważ w pierwszym cyklu z dupkiem nie miałam żadnych objawów. Teraz odrobinę później zaczynają boleć piersi, nabrzmiewać i nic nie ciągnie w dole brzucha, tylko czasami kłuje np. 1 dzień i tyle.. zobaczymy choć nie nastawiam się czuję, że @ przyjdzie jak w zegarku ;(

    Ja miałam objawy przy pierwszym cyklu z duphastonem, wtedy to na 100% wiedziałam, że jestem w ciąży i w ogóle, do tych objawów doszła jeszcze spóźniająca się @ więc już byłam praktycznie pewna. Dużym zaskoczeniem dla mnie był negatywny test i przyjście @. I w zasadzie od tego cyklu (od lutego) nakręciłam się na dzidzie :) W kolejnych cyklach nie miałam już żadnych mdłości, wyczulenia na zapachy, normalnie nic (poza bólem w piersiach, ale to mam od zawsze). A w tym cyklu jest inaczej, gorzej się czuję, nie byłam teraz też skupiona tak bardzo na dziecku, ponieważ mieliśmy remont i błądziłam myślami gdzie indziej i zakiełkowała we mnie nadzieja, że może tym razem :)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 maja 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo kochane, witam nowe pomorzanki :-)
    Ja takie wahania mam po dwóch latach za sobą, jedynym symptomem ciazowym jest beta HCG... :-)
    Aaaga, taki wynik tsh za dużo, kiedyś było do 4 obecnie od jakiegoś czasu TSH powinno być w okolicach 2. Nie wszystkie laboratoria zmieniły normy.
    Wiek tez ma na to wpływ, inne jest TSH dla młodej dziewczyny a inne dla emerytki dobre. Ale ważne tez SA proporcje do ft4...
    Podobno wynik około 1 jest najlepszy do starań, ale jataki mam a czuje się kiepsko.

    Myszka, poszlam do skweresa. Ja i tak chciałam sobie dac na jakiś czas spokój z lekami a może i staraniami, on stwierdził to samo, ze zwiekszymy dawkę eutyroxu a odsatwimy inne leki...po 6 tyg kontrola.
    Generalnie nie zaprzeczył niczemu co powiedzial Śliwiński, ale dal mi namiary na dwóch specjalistów KT może mi pomogą z innymi problemami ze zdrowiem.

    Dzekuje Agm, dzięki tobie zdecydowam się na hsg w szpitalu w Tczewie. Ja akurat trafilam na babki KT nie radziły sobie ze sprzętem, ale mam to za sobą, przezylam, oba jajowody drożne :-) buziak dla ciebie i dziękuje za poradę.

    Teraz mam dylemat czy to jednak na pewno bezpieczne starać się w cyklu po napromieniowaniu pęcherzyka, ale co tam, pewnie i tak szanse na ciąże niewielkie...:-) :-) :-) :-)

    A dziewczyny, wbilam się na monitoring w pon, to będzie 13 DC, w 9 DC miałam jeden pęcherzyk 14,5 mm. Po clo oczywiscie...ciekawe czy będzie obu w tym cyklu, bo poprzedni bez...
    Szczególnie sciskam gdynianki, to moje ukochane rodzinne miasto, teraz jak chodze tam do gamety to jakoś fajniej, bo w gdyni :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2014, 15:33

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam koleżanki ja już rozpakowana troche szybciej niż pokazywał termin Marcel nie poczekał i tylko powiem Tyle , że rodziłam przez cesarke bo łożysko sie odklejalo i najważniejsze rodzilam w Wojewódzkim i jestem Mega Mega zadowolona :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja gratulacje :) :) Marcel, zawsze to imię mi się podobało.

    Kaja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja to serdeczne gratulacje :) Oby się dobrze chował :) Możesz napisać coś więcej o szpitalu, słyszałam różne plotki o wojewódzkim i szczerze mówiąc nie były one pozytywne...

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 26 maja 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o wojewódzkim slyszalam pozytywne opinie, moja siostra tam rodzila ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz ja właśnie słyszałam mało pochlebne opinie, pewnie co osoba to opinia. Ale miło wiedzieć, że do końca tak źle nie jest jak to nie raz ludzie opowiadają. Słyszałam pochlebne opinie o Klinicznej, a o Zaspie to różnie

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 27 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam o Wojewódzkim sporo złych rzeczy, bo podobno ordynator naciska tam na poród naturalny i niechętnie zezwala na cesarki.

    Miałam tam jednak (niestety) okazję być, na oddziale patologii ciąży i muszę przyznać, że lekarze byli bardzo kompetentni i byłam bardzo zdziwiona po tym co się ogólnie nasłuchałam o tym szpitalu.

    Do pielęgniarek znalazłabym parę zastrzeżeń, bo leżałam koło ich lokum i pół nocy słyszałam jak narzekały, że w ogóle muszą pracować i jedna nie umiała mi pobrać krwi i obryzgała mi nią całą piżamę :)

    W klinicznym z kolei rodziła moja znajoma i nie była zadowolona, więc chyba faktycznie co osoba to opinia ;)

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 27 maja 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moja kolezanka np. rodzila na Zaspie i tez powiedziała, ze było ok :) wiec jak widać rozne sa opinie ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety Dziewczyny rozpoczynam od dzisiaj nowy cykl :( Ciężko i smutno, ale trzeba walczyć dalej o marzenia. Może kiedyś się spełni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89, na pewno się spełni.. ale wiem jak ciężko w to wierzyć i walczyć dalej kiedy spotyka nas kolejne rozczarowanie :(

    Ana89 lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 maja 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie !!!

    Co do cesarek to była u mnie ostateczność i jak bym miała wybór to na bank nie cesarka bo po 1 nic milego , a 2 blizna na brzuchu masakra i 3 nie moge sie ściąc pasem , aby brzuch mi zszedł wiec na cesarce same minusy , a porod naturalny to same plusy wiec ordynator wie co robi , ze każe rodzić naturalnie !!!! A co do Szpitali u nas nie ma takiego szpitala gdzie sa zle opinie ja Jestem MEGA ZADOWOLONA z opieki i jak i na Patologi i na Porodówce :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli miałabym wybór też wybrałabym poród naturalny i mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane rodzić naturalnie bez problemów.

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam cesarke i plusy widzę. Gdyby mi się teraz udało rozwaze obie opcje. Szkoda tylko, ze przy CS trzeba kombinowac, wybór powinien należeć do mnie...
    Aha, u mnie cięcie było nagle, nie miałam nic do gadania :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 23:02

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 maja 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik ja też nie miałam wyboru bo zagrażało mi i Marcelowi więc bez gadania cesarka , ale ile ludzi tyle opinii na dany temat :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie fajnie dziewczyny że już macie dzieciątka :) nie mogę się już doczekać kiedy i mi się uda zajść znowu w ciążę (tym razem może poprawną) :)

    Macie może jakiegoś dobrego, sprawdzonego lekarza z 3miasta?

    pirelka lubi tę wiadomość

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 31 maja 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szwagierka miała cesarkę , ale tylko dlatego, ze Maly tracil tętno ...

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ