X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen mój gin też nie popiera testów owulacyjnych, ciążowych i mierzenia temo. ponoć nie wierzy też w zioła i inne specyfiki ;P

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka może mamy tego samego? ;)
    Dlatego właśnie wspomagam się forami, bo tu nikt nikogo nie krytykuje no i uważam że monitorowanie swojego cyklu testami, czy tempką, jest ok, bo dokładnie wiem kiedy mam owulację i jak mi się później spóźnia okres to nie nakręcam się, że pewnie jestem w ciąży ;)

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karen a Ty z Gdyni ? :)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    ponoć nie wierzy też w zioła i inne specyfiki ;P

    Nie chcaco to polubilam,ale nie o to chodzi. Zaden gin nie wierzy w ziola i inne specyfiki, a czesto one sa bardziej skuteczne niz te chemiczne. Brakuje wiedzy im z tej dziedziny.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze często nie mają wiedzy na temat ziół. Nie są zwolennikami tych metod leczenia, a nawet czasami odradzają. Najlepiej pacjentce przepisać masę lekarstw i według nich powinno pomóc. A tak jak pisze Myszka-Minnie często właśnie zioła potrafią zdziałać cuda. Kiedyś ludzie tylko tak się leczyli i byli o wiele bardziej zdrowsi niż my teraz, pomijając już kwestię zdrowszego jedzenia, czystszego powietrza itp. Sama od tego cyklu zaczęłam stosować wiesiołek, a od przyszłego cyklu zastanawiam się czy nie zacząć stosować ziół o.sroki :) Macie jakąś wiedzę na ich temat? Może, któraś z was stosowała :)

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka - z Gdańska :)

    Też mi się wydaje, że lekarze mają małą wiedzę w temacie ziół.

    Dołączam się do pytania Any o te ziółka sroki:) Ciekawa jestem ich działania. Jest ich zdaje się kilka rodzajów i każdy na coś innego?

    Z "wspomagaczy" stosowałam castagnusa i wiesiołka. Pierwszy cykl z castagnusem i wiesiołkiem skrócił mi go (26 dni trwał) w kolejnym zaszłam w ciążę, tyle że źle się zagnieździła. W tym cyklu chciałam wrócić do wiesiołka, ale po 3 dniach stosowania zaczęłam mieć mocną zgagę i ogólnie jakieś problemy z trawieniem, co przypisałam to wiesiołkowi i go odstawiłam... próbuję działać bez żadnych wspomagaczy a jak nie uda mi się, to planuję spróbować właśnie ziółka :)


    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez teraz brałam wiesiolka, ale zmiany były ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowalam wiesiolek 4 kapsulki dziennie do owulacji. 2 zwykle i 2 feminy. Mialam totalna susze.W 1 cyklu stosowania sluz mnie na kolana nie powalił. To nie bylo to czego oczekiwalam. W 2 cyklu stosowania rezultaty byly o wiele lepsze. Wtedy mozna bylo smialo serduszkowac,bo zolnierzyki mialy odpowiednie srodowisko. W 1 na kilka dni przed @ zaczelam tez stosowac ocet jabkowy i kontynuowalam go tez w 2.

    Co do ziolek to pilam Sroke nr 3. Pilam 1 caly, ale w 2 fazie mi nie sluzyly. W 2 cyklu pilam tylko do ovulacji i tu byl cykl szczęśliwy, a po ovulacji pilam sama pokrzywe.

    Bralam tez castagnusa w 1 cyklu,ale mi nie sluzyl.Bylam po nim senna.Po 10 dniach go odstawilam i odrazu lepiej sie poczulam.

    Ja wsluchiwalam sie w swoje ciało. Jak cos mi służyło bralam to dalej, a jak zle znosilam to odstawialam.

    Trzeba specyfiki samemu sprobowac i sie przekonac jak sluza.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • karen85 Ekspertka
    Postów: 179 74

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wiesiołek nie dał aż tak spektakularnych efektów, chociaż było trochę lepiej niż przed jego braniem, dlatego chciałam znowu się nim wspomóc, ale żołądek mi na to nie pozwolił :( Teraz mam wrażenie, że jest Sahara...

    A pamiętam jak kiedyś zastanawiałam się, czy wszystko ze mną ok, bo musiałam zmieniać co chwilę wkładkę tyle tego było...piękne czasy :)

    Kaja lubi tę wiadomość

    bl9csg18q9opjj7y.png
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i stało się, kupiłam wiesiołek ;). Mam też worek siemienia lnianego, bo piekę własne pieczywo, ale chyba wpierw wykończę Oeparol, bo jak dwa na raz będę zajadać, to nie wiadomo będzie co pomogło (jeśli w ogóle coś pomoże!)

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w tym cyklu stosować wiesiołek, wydaje mi się, że śluzu jest jakby ciut więcej, więc wydaje mi się, że coś tam pomaga. Zobaczymy jak będzie w przyszłym cyklu, w tym cyklu, ale już od połowy dorzuciłam jeszcze siemię lniane :) Mam nadzieję, że to wszystko zadziała i będą II kreseczki :) A na razie jak możecie 3majcie kciuki bo dziś czeka mnie wizyta u gina. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej obawiam się :)
    Miłego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    Trzymam kciuki ;)
    Niestety wizyta odwołana z powodu choroby lekarza i przełożona na 23 czerwca :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogłabym chodzić na NFZ i tak wciąż czekać miesiąc i być zmuszona do przekładania wizyty.. przy koniecznych regularnych kontrolach nie miało by to racji bytu :(

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ a ja chodzę prywatnie i tak czekam 1,5 miesiąca na wizytę :(. Myślałam, że to standard...

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, tzn są gini, którzy przyjmują prywatnie na drugi dzień, ale wiekszość nie ma dobrej opinii. Ja się z moim od razu umawiam na kolejna wizytę i się nie martwię, ale tak to wiem, ze okres oczekiwania u niego na wizyte waha się między 3-4 tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety też byłam umówiona z wyprzedzeniem, ale choroba nie wybiera i lekarz się rozchorował. Wszystko rozumiem tylko dlaczego czas oczekiwania na kolejną wizytę w takim wypadku to ok miesiąca. To jest akurat dla mnie chore.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli coś z winy lekarza, to powinien cię wcisnąć na najbliższy możliwy termin, z wielkim naciskiem na najbliższy :/
    Ale co my mozemy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie prywatnie też często są pozajmowane terminy na ostatnią chwilę, ale są dni że można zapisać się na za kilka dni ;) albo ja poluję, sprawdzam codziennie i czasem ktoś rezygnuje więc wskakuję. Średnio też miesiąc trzeba czekać, ale raczej szybciej się udaje.. staram się zapisywać na zaś, a później najwyżej odwołać by tylko miejsce sobie trzymać. Teraz się zapisałam na 30.06 na wszelki wypadek jakby @ nie przyszła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też umawiam się z wyprzedzenie, lepiej mieć ten termin, a później najwyżej zrezygnować. Ewa99 niby powinien, ale co zrobisz. Położna dostała takie dyspozycje i tyle. A do tego lekarza są mega kolejki. No nic poczekam do tego 23, ale nie ukrywam, że byłam rozczarowana. Akurat był dobry moment, ponieważ zbliżała się owulacja, wiedziałabym czy w ogóle będzie, czy jest itp. A tak lipa, no ale trudno.

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ