X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pomorskie - łączmy się :)
Odpowiedz

Pomorskie - łączmy się :)

Oceń ten wątek:
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh te kolejki do lekarzy...

    a czy była ktoras może w Endo-med., na Kowalach kolo Gdanska ?

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    ehhh te kolejki do lekarzy...

    a czy była ktoras może w Endo-med., na Kowalach kolo Gdanska ?

    Hejka, ja byłam, ale nie u gina..
    ogólnie zwiedziłam już wszystkie 3 endomedy, jestem zadowolona, ale u gina u nich nie byłam, oprócz u sudary, ale chodziło mi tylko o receptę..

    ja chcodze do gamety i tam jest super, bo jak lekarz mówi, ze masz okreslonego dnia cyklu się pokazać, to laski cię zapisują, zawsze wcisną...

    teraz jestem u doktora Skweresa i wiem, ze Myszce nie odpowiadał, ale ja jestem zadowolona. Słucha pytań, nie wydziwia, wszystko tłumaczy, nie ściemnia, mówi jak jest.. w mojej sytuacji w sumie juz wspomniano, ze chyba byłoby dobrze pomyśleć o innych metodach, ale nikt nie naciska..
    ostatnio poszlam z wynikiem prolaktyny i zapisal mi dostinex, bez wydziwania po co to robilam, a w sumie okazało sie, że rzezcywiscei niedawno robiłam i była w miarę ok.

    Tak jak pisze Myszka warto się nauczyć swojego organizmu. ja nie czuję takich rzeczy jak Myszka, nigdy też nie czuję rośnięcia, czy też pękania pecherzyka..
    ale dzieki mierzeniu temp, doszłam do wniosku, ze coś mam nie tak z progesteronem i to pewnie prolaktyna..
    okazało się, ze tak.
    nie mówię, że to rozwiąze moje problemy, ale ja tez zdaje sobie sprawę, że nie zawsze tak jest, ze jak ciąży nie ma, to wina lekarza..

    ja brałam wiesiołek i tran i inofolic - nie wiem, co pomogło, ale pojawił się śluz, naprawdę - w drugim cyklu stosowania wodnisty, a w tzrecim przez dwa dni oprócz wodnistego rozciągliwy!
    ale byłam zdziwiona, bo od czasu rozpoczęcia starań takiego nie widzialam :)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, a napisz proszę, czy rzeczywiscie na początku ciązy wyszedł ci pozytywny owulacyjny? jestem bardzo ciekawa.. :)

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    ehhh te kolejki do lekarzy...

    a czy była ktoras może w Endo-med., na Kowalach kolo Gdanska ?


    ja byłam w szczęśliwie nieszczęśliwym cyklu i nie polecam kobieta widziała ze jest coś nie tak to jedyne co to kazała mi nie myc okien i nie dźwigać ciezkich rzeczy i probowala mi wmówić ze ciaza jest mlodsza a nie mogla byc bo dokladnie wiem kiedy moglam zajsc w ciaze

    za 5 minutowa wizyte zapłaciłam 100 zl poszlam tam tylko dlatego ze w nocy strasznie bolalo mnie podbrzusze a moja gin mogla mnie przyjac dopiero za dwa tygodnie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 11:42

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga no to niefajnie Cie potraktowala.

    szukam dobrego gina , gdzie terminy tez nie sa za długie ...
    jakos zadnego sensownego nie mogę znalesc... :(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloooołłłłł ;) jak tam dziewczynki ?? ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lucy ;) a no kręci się, u mnie niestety @.. może za miesiąc się uda.

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była ktoras w Invicta w Gdansku?

    albo mialyscie styczność z doktorem Markiem Dawickim ?
    czytałam o nim super opinie i wlasnie przyjmuje w Invicie i tak się zastanawiam czy ktoras z Was u niego była kiedyś :P

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie byłam, ani nie miałam styczności z tym lekarzem.

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Wkoncu wracam do swiata zywych :-) Co mnie bardzo cieszy, bo Fasolka dawała mi ostro w kosć. Nadrabiam zaległości.
    Elfik wrote:

    ja chcodze do gamety i tam jest super, bo jak lekarz mówi, ze masz okreslonego dnia cyklu się pokazać, to laski cię zapisują, zawsze wcisną...

    teraz jestem u doktora Skweresa i wiem, ze Myszce nie odpowiadał, ale ja jestem zadowolona. Słucha pytań, nie wydziwia, wszystko tłumaczy, nie ściemnia, mówi jak jest.. w mojej sytuacji w sumie juz wspomniano, ze chyba byłoby dobrze pomyśleć o innych metodach, ale nikt nie naciska..
    ostatnio poszlam z wynikiem prolaktyny i zapisal mi dostinex, bez wydziwania po co to robilam, a w sumie okazało sie, że rzezcywiscei niedawno robiłam i była w miarę ok.

    - - Każdy wybiera taka klinikę, czy też lekarza który mu odpowiada. Nic na siłę. Jestem osoba wymagajacą. Płace dana cene wiec wymagam okreslonego planu działania czy tez rezultatu.
    Elfik wrote:
    Tak jak pisze Myszka warto się nauczyć swojego organizmu. ja nie czuję takich rzeczy jak Myszka, nigdy też nie czuję rośnięcia, czy też pękania pecherzyka..
    ale dzieki mierzeniu temp, doszłam do wniosku, ze coś mam nie tak z progesteronem i to pewnie prolaktyna..
    okazało się, ze tak.
    nie mówię, że to rozwiąze moje problemy, ale ja tez zdaje sobie sprawę, że nie zawsze tak jest, ze jak ciąży nie ma, to wina lekarza..

    - - Poznanie swojego organizmu duzo daje. Mi to duzo pomogło w staraniach. Wczesniej nie zwracałam na to uwagi, ale gdy postanowiłam wziesc sie w garsc efekt przyszedł szybko. Oczywiście nie dajmy się ześwirowac co do dogłebnych obserwacji, ale kazdy sygnał jaki daje ciało powinnien byc brany pod uwage.

    Elfik wrote:
    ja brałam wiesiołek i tran i inofolic - nie wiem, co pomogło, ale pojawił się śluz, naprawdę - w drugim cyklu stosowania wodnisty, a w tzrecim przez dwa dni oprócz wodnistego rozciągliwy!
    ale byłam zdziwiona, bo od czasu rozpoczęcia starań takiego nie widzialam :)

    - - Nie wiem jak działa inofolic, bo nie zaglębiałam sie co to za specyfik i jakie jest jego działanie i na co, ale napewno pomogł Ci w duzej mierze wiesiołek. Zawiera on kwasy omega 3 jaki 6, które należa do Niezbędnych Nasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT), ktore jak wiadomo ciezko pozyskac nawet z ryb czy tez owoców morza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 11:58

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Myszka, a napisz proszę, czy rzeczywiscie na początku ciązy wyszedł ci pozytywny owulacyjny? jestem bardzo ciekawa.. :)

    Tak oczywiście. Test wyszedł jak najbardziej pozytywny :-). Mam go do dzisiaj, ale jest juz troche wyblakły :D. Postanowiłam zrobic najpierw test owulacyjny czy jakies kreski się pojawią, a potem ciazowy. Z tego względu, ze owulacyjnych miałam duzo, a ciazowych tylko dwa, i nie chciałam się nakrecac oraz łudzic, ze cos jest na rzeczy. Test owulacyjny dał mi mała nadzieje, ze finał jest oczywisty. Odczucia były takie do zbliżajacej się @, ze wszystko miała w 4 literach i wewnetrzny spokój. Zero stresu, a bardziej radosc :-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:

    szukam dobrego gina , gdzie terminy tez nie sa za długie ...
    jakos zadnego sensownego nie mogę znalesc... :(

    Również szukam dobrego gina lub tez przychodni kliniki gdzie wykonuja dobre USG. Dobrze by było gdyby mieli sprzet dobrej jakości <nie jest to mój głowny wymóg>. Cena za wizyte nie gra roli. Moze byc nawet za 500 zł.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 wrote:
    heloooołłłłł ;) jak tam dziewczynki ?? ;)

    U mnie wszystko dobrze :-). Fasolka rośnie :-). Dała mi chwile odpoczac, bo tak dawała mi ostro w kośc z czego nie byłam zadowolona. Widocznie sprawdza sie powiedzenie, że im blizej II trymestru kobieta lepiej się czuje :-). Z wlasnej autopsji to potwierdzam. We wczesniejszych tygodniach było nie ciekawie.

    Wakacje w Trójmiescie zaczely się juz pełna para. Jak wiadomo wakacje sprzyjaja lepszym przytulanką nawet i tym spontanicznym. Przesyłam Wam na te wakacyjne miesiace moc wirusków z pólnocnych zakątków Europy :-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Pomorzanki,

    Mam kilka specyfików na wspomaganie poczecia upragnionego Maluszka:

    - Sproszkowany korzen Maca (na poprawe męski nasionek jak i kobiecego libido)
    (jest juz otwarta; waga 250 g; uzyta kilka razy; mysle, ze w opakowaniu jest jej 200g); Termin waznosći 05.07.2015;
    Dokładnie mam taka samą jak w linku http://ovushop.pl/staram-sie-o-dziecko/suplementy-dla-kobiet/maca-w-proszku.html

    - Olej z nasion wiesiolka (na wspomaganie śluzu); w butelce ; ekologiczny, pojemnosc 100 ml, zamkniety orginalnie; termin waznosci 31.01.2015
    http://www.ziolowyzakatek.sklep.pl/olej_z_wiesiolka_eko.html

    - Castagnus (na obnizenie prolaktyny oraz zespołu napięcia przedmiesiaczkowego); 2 opakowania po 30 tabletek (nie rozpakowane) + 1 opakowanie z 19 tabletkami, Termin wazności 12.2016
    http://www.doz.pl/apteka/p2376-Castagnus_tabletki_45_mg_30_szt

    - Dostinex (na obniżenie prolaktyny); 5 tabletek po 35 zł; Termin wazności 03.2015
    http://www.doz.pl/apteka/p4883-Dostinex_tabletki_05_mg_8_szt

    - Testy owulacyjne LH (do wyznaczania dni płodnych) Firma Domowe Laboratorium, 3 opakowania orginalnie zapakowane; Łacznie 15 szt + 3 gratis; Termin wazności 09.2015
    http://www.doz.pl/apteka/p2947-LH_Test_owulacyjny_1_opakowanie__5_testow

    - Zioła Ojca Sroki nr 3 (na wspomaganie owulacji)
    Oto ich skład:
    * lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
    * koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
    * macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
    * pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
    * dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
    * rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
    * ruta {Herba Rutae} 20gr
    * nagietek {Calendulae flos} 20gr
    * nostrzyk {Herba meliloti} 20gr

    Mam ich cłe duze opakowanie. Mysle, ze jest ich około 300 g. Jeżeli chce ktos dokładna waga znac to nie ma problemu.

    - Leczniczy napój z ziół na niedrozne jajowody i zrosty
    Oto ich skład:
    * kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    * ziele skrzypu - 20 g,
    * liść pokrzywy - 10 g,
    * korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.

    Mam ich małe opakowanie, około 50-55 g


    Ceny tych produktów nie podaje. Za dany produkt przyjmę w zamian coś dla małego brzdaca w neutralnych kolorach np. spioszki, pajacyki, sliniaki, itp

    W Trójmiescie będe dostepna od 20 lipca do 10 sierpnia. Od 20.lipca do 29. lipca bede mobilna. Mozliwośc odebrania na terenie Gdanska, Sopotu lub Gdyni. Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze się odezwać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 17:20

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 1 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, odkupie dostinex, Mace i testy LH :-)
    Zwlaszcza zależy mi na dostinexie, bo nie chce mi się latem odwiedzać ginów, chce odpocząć od wizyt i tej atmosfery :-)

    A to namiar dla ciebie
    http://m.trojmiasto.pl/katalog/Krzysztof-Preis-o12399.html

    Najlepszy sprzęt, najlepszy specjalista od interpretacji, 3 innych ginekologow nie zobaczyło tego co on zobaczył, ze mam jedna żyle niedrozna i dlatego dziecko się żle rozwija..
    Nie lubie gornolotnych slow, ale być może zawdzięczamy mu obie życie, co do corki- nie mam wątpliwości.
    Nie nastawiaj się na cukrowanie i słodkie oglądanie maluszka, to nie ten typ. Ale jeśli chcesz porządne usg genetyczne czy połówkowe, to właśnie tam.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuuu widze ze Elfik mnie uprzedzil z testami LH i Maca :( chlip chlip ;'(

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Gosieńska Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 2 lipca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Pomorskie :)

    Gosia
    a78c7da3828d48ec2fec3bdc27658669.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 lipca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo pomorzanki :)

    uff, no to dobrze, ze mi jednak internet zaskoczył, ale Lucy niemniej trzymam kciuki :)

    zwłaszcza, ze my ostatnio równo idziemy z cyklem :)

    w czerwcu mi of owu zaznaczył, przerywaną linią, ale jakoś oko to cieszy, choc wiadomo, ze nie jest to do końca wiarygodne :)

    szkoda, ze nie mogę pomóc z tym lekarzem z invicty, ja w końcu trafiłam do gamety bo mnie atmosfera fabryczna invicty przeraziła, ale jak masz poleconego gina, to pewnie, chociaż mnie własnie przeraziło, ze podobno chodzi się do rożnych, jaki ma akurat wolne, czyli co chwilę nowy lekarz...

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytajcie o dr Szemryku. Wiele osób go poleca. Byłam niego kilka razy. Po raz pierwszy nie stresowałam się wizytą. Miły i przede wszystkim DELIKATNY.
    Mogę go polecić.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2392 1944

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to poczytam ;)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ