X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ja natomiast jestem wykonczona. Nie wiem co jest. Totalnie sie oczyszczam czy co. Zwariowac idzie od wczoraj :/ Jadlam to samo co Maz i Corka i tylko ja mam totalny problem. Do tego boli mnie brzuch. W nocy nie moglam zasnac. Nie wiem czym sie strulam. Nie mam takich problemow nigdy. Mam zelazny zoladek - moge zjesc ogorki kiszone z mlekiem i mnie nie ruszy nic.
    Tez moglam tak jadac ;D a dopiero w ciazy lub po ovu lapaly mnie sraczki haha ;D moze cos na rzeczy i cykl bedzie szczesliwy?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Tez moglam tak jadac ;D a dopiero w ciazy lub po ovu lapaly mnie sraczki haha ;D moze cos na rzeczy i cykl bedzie szczesliwy?

    Haha bardzo bym chciala nie powiem ale wiesz jest 6 dpo! Poki co 'morduje sie' wybierajac prezent dla siebie na urodziny, rocznice i gwiazdke ktory mam dostac od Meza. I wiecie co - nie znam juz swoich potrzeb. Co chwile koncze na stronach z zabawkami albo ksiazkami dla dzieci ;) Masakra. Zanim zostalam matka to umialam szukac cos dla siebie, teraz odnosze wrazenie, ze gdzies pogrzebalam gleboko swoje potrzeby. Ech. No i chyba stanie na bizu ;) Bo na nic innego nie mam pomyslu!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja mam tak samo. Ale dla siebie tez cis czasem znajde. Najczesciej jednak pierw w koszyku zabawki i ciuchy dla Jula :D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 miesiecy 3tygodnie i 3 dni do mojego porodu :D wydaje sie dlugo.. Ale wirze ze wytrzymamy :D <3

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa ❤ cudowny kropeczek maleńki!

    Su mam nadzieję że zadziałaliście wczoraj :D bo 22 to u mnie już pękanie :D ja owu chyba jutro :P

    Dziewczyny znowu natchnęłam się optymizmem :D razem z moim działamy ciągle :D jutro imprezka więc przytule się do winkanostatni raz w tym cyklu :D strasznie mi zimno ciągle :D

    Czy ja pisałam Wam że dostałam leki od lekarza? Żelazo, krople na podwyższenie ciśnienia (moje jest ciągle poniżej normy) i skierowanie na toksoplasmoze :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    7 miesiecy 3tygodnie i 3 dni do mojego porodu :D wydaje sie dlugo.. Ale wirze ze wytrzymamy :D <3

    To bardzo krotko. Z dzieckiem starszym w domu minie migiem!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarny piątek dziś! Idę na zakupy! :P coś bym sobie kupiła chociaż nic nie potrzebuje ale dzisiaj promocje więc coà trzeba :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Czarny piątek dziś! Idę na zakupy! :P coś bym sobie kupiła chociaż nic nie potrzebuje ale dzisiaj promocje więc coà trzeba :D

    Tak w Szwajcarii serwery padły bo ludzie oszaleli :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija dziś rano <3 ha ha ha
    Ooooo super żelazo ważne na pewno ci pomoże :)
    22 godz eh wczoraj czułam kłucia ale to nie ovu...boję się, że na mnie nie zadziała
    Lekarz nawet nie widział konieczności przyjścia na kontrolę po zastrzyku ale powiedziałam, że chcę....czyli jakby wiedział, że będzie ok


    Z folwarku, 6dpo i biegunka? Hm.. moze to coś się dzieje, miały dziewczyny biegunkę przy implantacji.Zdarza się

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina pewnie jiz na samolocie :D ciekawe co jej doktorka mowi ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku i tak co roku szaleja wariaci :D musze przyznać że ja też będę wariatką! :D

    Susanna u mnie też lekarz nie widział konieczności dalszego monitorowania i olałam to w sumie :D uda się o tyle :D sierpień to dobry miesiąc na urodzenie dziecka. Będzie Panna tak jak połowa mojej rodziny :D dobrze jeszcze wieczorem dodajcie serduszko i będzie git :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija lec i szalej na zakupach <3 teraz ostatnie zakupy dla siebie bo za chwile bedziesz patrzec tylko na malenkie ciuszki <3
    A no i buty bedziesz sobie kupowac takie same jak dla niunki <3

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    ZFolwarku i tak co roku szaleja wariaci :D musze przyznać że ja też będę wariatką! :D

    Susanna u mnie też lekarz nie widział konieczności dalszego monitorowania i olałam to w sumie :D uda się o tyle :D sierpień to dobry miesiąc na urodzenie dziecka. Będzie Panna tak jak połowa mojej rodziny :D dobrze jeszcze wieczorem dodajcie serduszko i będzie git :D
    No ale po leku pękły tak?
    Bo ja mam schizy. Jak będę mieć bóle to w sumie odwołam wizytę...po o dodatkowa kasę płacić jak sam mnie już nie chce lekarz :D :D :D
    Rano zaś bo mąż ma na noc jeszcze pare dni :)

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, wybralam pierscionek dla siebie. Maz dostal wytyczne i obrazki i podjął sie działania. Strasznie sie ciesze bo bedzie taki ze bede mogla go nonstop nosic przy zareczynowym i obraczce :) I problem z czaszki. Moge dalej ogladac rzeczy dla Corki hihihi

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ukija lec i szalej na zakupach <3 teraz ostatnie zakupy dla siebie bo za chwile bedziesz patrzec tylko na malenkie ciuszki <3
    A no i buty bedziesz sobie kupowac takie same jak dla niunki <3

    hehe no dokladnie. Niech szaleje poki moze i ma wolna glowe od malenkich bucikow i zabawek edu :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ukija dziś rano <3 ha ha ha
    Ooooo super żelazo ważne na pewno ci pomoże :)
    22 godz eh wczoraj czułam kłucia ale to nie ovu...boję się, że na mnie nie zadziała
    Lekarz nawet nie widział konieczności przyjścia na kontrolę po zastrzyku ale powiedziałam, że chcę....czyli jakby wiedział, że będzie ok


    Z folwarku, 6dpo i biegunka? Hm.. moze to coś się dzieje, miały dziewczyny biegunkę przy implantacji.Zdarza się

    Biegunka i rewolucja. Ciagle sie cos mi przelewa. Dobra nie bede myslec ze to COS moze znaczyc bo pewnie nie :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Biegunka i rewolucja. Ciagle sie cos mi przelewa. Dobra nie bede myslec ze to COS moze znaczyc bo pewnie nie :)
    Lepiej nie myśleć niż mysleć zbyt negatywnie lub zbyt entuzjastycznie :)
    Gdzie moje ovu ? A jak ovitrelle na mnie nie działa?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to powiem Wam, ze od tego tygodnia gotuje razem z moja Corka i to jest cos cudownego :) Ona stoi na takim taborecie ze stopniem przy blacie i ze mna gotuje. Strasznie jest przejeta ta rolą :) Doczekalam sie pomocnika :) Nie moge sie doczekac az zrobi dla mnie nalesniki :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D Rosa nie wiedziałam że nadal o tym pamiętasz :D jak dawno pisałyśmy o tych butach :D ja czuję że Ty będziesz miała małą księżniczkę i Ty będziesz ubierała ją w miniaturki Twoich ubrań :D

    Susanna no coś Ty nie leczyłam się jeszcze bo pękają same :P ale nie zawsze to czuje kochana więc nie martw się jak nie poczujesz :*

    ZFolwarku och jak już bym chciała tą głowę mieć zajętą :D Ja też mam często biegunki po owu :/ to chyba hormonsy :D a nie myśl tylko spokojnie czekaj! :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak Ukija tylko ja zawsze czuję od 10 mies bóle owu.....aaaaa a po ovitrelle są mocne podobno...i stąd stresy. Wyczytałam, że 91,9 % ma po ovitrelle pęknięcie i owu

‹‹ 1011 1012 1013 1014 1015 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ