X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja dzisiejsza temp dała mi nadzieję, że wszystko zaczna wracać do normy. Oby się utrzymała na takim poziomie. Za tydzień idę do gin na kontrolę. To będzie 19 dc. Normalnie miałabym wtedy owu, ale nie licze, że będzie. Ten cykl zapewne bezowulacyjny będzie. I może lepiej, bo nie będę przeżywać, że stracona szansa.

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa kochana bardzo się ciesze ze wracasz do siebie slonce za niedługo ty jak i reszta dziewczyn będziecie przezywac to co ja teraz...
    Ja jakoś nie potrafię tutaj nie byc z wami od początku mojego do końca waszych :*
    na innych forach nie czuje się tak dobrze jak z wami !♥

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 28 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tu jest wyjątkowo. Ja próbowała włączyć się do wątku czerwcówki 2017 i jakoś mi tam dziwnie było.
    Teraz rozpacz i ból zastąpił smutek i uczycie pustki... Ale stram się skupić na tym, że za "chwilę" wróciły do strań.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa dzielnie się trzymasz, tak ma być ! Mi szło gorzej ale jestem teraz na dobrej drodze :D
    To jest naprawdę genialny watek, a co przedłuzymy go sobie i będziemy tu pisać xd

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;)
    Bylam dzis u swojego lekarza.
    A wiec plamienie nadal nie wiadomo skad.
    Dziecko ma 4,4 mm i pieknie bije serduszko. Lekarz puscil i tak troche jak za mgla bylo slychac ale bylo <3 mam spokojnie czekac i sie nie denerwowac. Bedzie dobrze. Wszystko wyglada pieknie a plamienia sie zdarzaja.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5126667ad4a.jpg

    SusannaDean, Magduullina, zFolwarku, Ukija, madziara0080 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax kochana moja wiem jak sie musisz martwic ale ta muzyka dla uszu mam nadzieje że cie uspokoiła... ♥♥♥

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa ❤ cudeńko! Mam nadzieje ze i ta zobacze taki kropeczek niedługo :)

    Magduullina spokojnie. Musisz poczekać do 1.12 aby nasza czarownica po raz kolejny qywróżyła :D

    Susanna super gratulacje za dwa jajka. Ja sobie o dwóch mogę pomarzyć bo co cykl mam 1 :D

    Makowa kochana trzymaj się cieplutko. Ta strata zostanie Ci wynagrodzona! :)

    A ja już na 100% po owu bo zalewa mnie biały gęsty śluz :P temp z wczoraj zaburzona bo chlałam w sobote :D ale musi mi wyznaczyć owu bo mam te skierowanie na progesteron :P Mój się pochorował i na l4 siedzi w domu. Wczoraj byłam na budowie i już wylewają ściany garażu także budowa brnie do przodu i jestem mega szczęśliwa ❤

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija wspaniałe wieści ;)
    super ze budowa idzie :)
    oj to wygrzewaj meza ilw się da!
    no mam nadzieje że będzie wporządku wszystko i jeszcze trochę po będziemy w dwupaku ;* ♥ choć juz jestem tym potwornie zmęczona.

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    zFolwarku u mnie byl cien 9dpo na 10 miui . a powiem kochana ze jak zaszlam w 2 ciaze mialam jeszcze mleko choć daniela karmilam raptem od 2-3iesiecy

    Kurcze. Ja sprawdzalam sobie i nic nie moge wycisnac z piersi wiec chyba juz nie ma. Mialam dzis jechac sprawdzic jak sie ma prolaktyna i progesteron po skonczeniu karmienia ale... zwyczajnie mi sie nie chcialo - snieg itd i zostalam w domu. Pitole co ma byc to bedzie. W ciazy sie tyle nabadalam, ze do dzis mam dosc ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ukija super ze tak pieknie i szybko robia. Oby zima ich nie zaskoczyla.
    Ty juz zaraz ujrzysz taka kropeczke <3
    Aaaa ja szarlotce mowilam ze 1.12 a magdulina ze do srody haha ale lepiej by malec zosttal chociaz do nastepnej srody <3

    Dzis na lipcowkach kolejna odeszla :( serduszko bilo i niestety.. Przestalo..
    Zagladac bede tam coraz zadziej bo tylko sie milion razy bardziej martwie.. A gdzie tu dwa tygodnie jeszcze do wizyty...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mleka w cysiach to wam powiem ze syna karmilam 3 msc i nagle mi samo zniklo z dnia na dzien a tak to mnie zalewalo... Jak Julian mial 8 msc i zaszlam w ciaze to polecialo znow i dopiero miesiac dwa po zabiegu przestalo kapac ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zmęczona bo byliśmy u mamy a jechaliśmy 2,5 godz stania w korku ludzie na letnich 5 km/h jakaś tragedia każdego roku to samo "zima zaskoczyła kierowców" a my 4x4 i do przodu haha..ale co się wystaliśmy to nasze ha ha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 22:03

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jak tam???
    ja już poprostu nie moge nawet spanie mnie meczy cala obolala jestem . przez te plecy nie moge nawet spac na lewym boku normalnie szlak mnie juz chce trafić

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina spokojnie. Jutro juz sroda haha ;D wlasnie ogladalismy z mezem ten film 55 min cud milosci i mi sie chlop poplakal jak to wszystko rosnie od plemnika z komorka az do narodzin. :) a skorcze robi dziecko kiedy jest gotowe do wyjscia to jego mozg wysyla wiadomosc matce i pojawiaja sie skorcze wiec jak zaczniesz szybciej rodzic to na pewno dziecko bedzie gotowe ;)

    Ja dzis kolejny dzien plamien. Ale to tylko z rana jak wstane... Mozliwe ze w nocy cos mi gfzies uciska albo no nie wiem.. Tylko z rana jest..

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj rosax no ja wiem kochana wiem tylko to juz wszystko meczy ;)
    no sama nie wiem co te plamienia u ciebie ale dziwne skoro lekarz badajac cie nic takiego nie zauważa

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hej jak tam???
    ja już poprostu nie moge nawet spanie mnie meczy cala obolala jestem . przez te plecy nie moge nawet spac na lewym boku normalnie szlak mnie juz chce trafić

    Boze pamietam ten stan jakby wczoraj! Wiem co czujesz. To jes ten moment, ze juz dalej nie da rady. Bedzie dobrze. Wiesz ze masz w nas wsparcie! :) <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem zFolwarku wiem... ♥dzięki
    ale poprostu wysiadam dzis musze się rozruszac posprzątać itd mam nadzieje że już nie długo..

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    wiem zFolwarku wiem... ♥dzięki
    ale poprostu wysiadam dzis musze się rozruszac posprzątać itd mam nadzieje że już nie długo..

    A jak Danielek? Cieszy sie czy martwi o konkurencje? ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku cieszy się i czeka ale ja się nastawiam na zazdrość bo on taka mamusia jest chyba ze mnie zaskoczy.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Magdullina, dasz radę, już niedługo i bobasek będzie drugi :* Cudownie


    Ej mnie tak drga mięsień na dłoni, że szok, a biorę magnez...tylko wzięłam jakiś z promocji i tam jest 16 %.... nie spojrzałam...ale zamówiłam taki 200% magne b6 max, ale przez internet więc parę dni jeszcze

    Magduullina lubi tę wiadomość

‹‹ 1019 1020 1021 1022 1023 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ