X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua wrote:
    Su, a w skutkach ubocznych po CLO nie ma nic o plamieniach? zFolwarku tez plamiła w tym cyklu i zobacz jak pięknie zaczęła miesiąc grudzień :)

    Nie, nie ma skutków takich po Clo, zresztą Clo już 14 dni temu ostatnią tabletkę brałam (1-5 dc)
    wiem, sama wróżyłam zFolwarku ciażę :* <3
    Zobaczymy

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jesteś przykładem, że się da ! Kobita pierwszych cyklów..u Ciebie po odstawieniu cycka :D Zobaczymy co dalej <3

    U mnie plamienie rano potem czyste wkładki..dziwactwo

    Susa, wiesz u mnie kwestia wieku tez jest.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Susa, wiesz u mnie kwestia wieku tez jest.
    No właśnie tym bardziej dajesz nadzieję młodszym nawet koleżankom, że się da ! :D
    Też czekam na swój cud

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna uda się! Nie ma innej opcji! :) zaraz dołączymy do ZFolwarku :P

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry z rana!
    Zaczynam dzień na uczelni!
    Ukija, Susanna na pewno spełninsię Wam forumowe postanowienie :) Wierzę w to!
    W poniedziałek idę do gin. Jestem ciekawa co powie, jaki plan dzialania ustalimy. Dziś brzuch pobolewa jak na @ i jakoś ni tak dziwnie mokro. Plamień dziś i wczoraj jak narazie brak. Oby już tak zostało.
    Miłego dnia Wam życzę :*

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna uda się! Nie ma innej opcji! :) zaraz dołączymy do ZFolwarku :P
    Zastanawia mnie dwa dni plamień a dziś cisza

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Zastanawia mnie dwa dni plamień a dziś cisza
    Tiaaa mnie tez zastanawia bardzo ;) ;) :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa trzymam kciukasy aby pozwoliła Wam jak najszybciej wznowić działania :) no się wie. Ostatni dzwonek do spełnienia tego marzenia :D

    Susanna nie ma co się zastanawiać albo myśleć tylko pozytywnie :)

    Ja zwam powiem że dziś 7dpo a ja mam poowulacyjne zachcianki na... mięsko najlepiej jakiś rostbef z sosem śmietanowo-chrzanowym i do tego musztarda francuska :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Tiaaa mnie tez zastanawia bardzo ;) ;) :)
    6-7 dpo a dziś 8dpo i żadnej plamki :) Interesting, niedomoga chyba nie bo biorę 2x1 duphaston w zeszłym cyklu też brałam 2x1 duphaston i nie miałam nic :) Okaze się za parę dni a myślę pozytywnie już nic mi nie zostało :D

    Ukija ale jedzonko, ja dziś mam gości (rodzeństwo) i robię zapiekankę :D Szynka, boczuś :D

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    6-7 dpo a dziś 8dpo i żadnej plamki :) Interesting, niedomoga chyba nie bo biorę 2x1 duphaston w zeszłym cyklu też brałam 2x1 duphaston i nie miałam nic :) Okaze się za parę dni a myślę pozytywnie już nic mi nie zostało :D

    Ukija ale jedzonko, ja dziś mam gości (rodzeństwo) i robię zapiekankę :D Szynka, boczuś :D

    Czekamy!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Czekamy!
    Na zapiekankę? :) Szkoda, ze nie mam jak was poczęstować haahaha xD

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja bym zjadła zapiekankę taką. Weź ni wyślij tylko troszeczkę :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna ja bym zjadła zapiekankę taką. Weź ni wyślij tylko troszeczkę :D
    Dokąd kochana? Bo nie wiem czy mnie na kuriera stać :D :D

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Na zapiekankę? :) Szkoda, ze nie mam jak was poczęstować haahaha xD
    Oj dzis to bardzo szkoda. Caly dzien pracowalam i nawet chwili przerwy na przygotowanie czegos pysznego... A tak fajnie sie gotuje wspolnie z moja Corą :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli nnie jajnik przedwczoraj tez przy chodzeniu wstawaniu jak rusze sie. .to jest niepokojace. Powiem ze w poniedzialek mialam usg i wszystko bylo dobrze , ale boje sie mimo to torbieli ....

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam test. Jest już bardzo wyraźna kreska.

    Susa wgryza sie to czujesz. Poczekaj chwilę chyba ze bardzo boli to idz na uusg.

    stokrotka92, SusannaDean, Ukija, Magduullina lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;)
    Piatek i sobota u Nas na wielkich obrotach
    Dzis za to odpoczywam. Nabiegalam sie. Plamien nie ma ale nawet nie wiem ile dni ich nie ma :D wczoraj piatek i dzis na pewno ;D czuje sie okropnie i bardzo dobrze. ;D


    ZFolwarku no przeciez normalne ze ciemnieje, musi <3


    Su zaciskam kciuki! Ciekawe skad to plamienie :)

    Magdulina co u Was?

    No ukija Ciebie zabic! Sos chrzanowy, miesko ajjjj <3 a ja uciekam od jedzenia ;D staram sie ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie było w 6-7 dc po jeden raz potem już nie, bardziej mnie niepokoją te ciągnięcia, bóle...

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa Ty tak nie lataj :P musisz też nieco zwolnić bo dzieciaczki nie lubia jak mamusie się męczą :D e tam zabić od razu :D czasami taka ochotna na coś nachodzi że człowiek musi zjeść dobrze :D

    Ja wczoraj wieczorem padłam jak kawka oglądając film. Pogoda nieco bardziej zimowa się robi i wpływa na człowieka :D a tak w ogóle z zapartym tchem obserwuje swoją temp. Znowu się wczułam we wstawanie o 6 rano :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa Ty tak nie lataj :P musisz też nieco zwolnić bo dzieciaczki nie lubia jak mamusie się męczą :D e tam zabić od razu :D czasami taka ochotna na coś nachodzi że człowiek musi zjeść dobrze :D

    Ja wczoraj wieczorem padłam jak kawka oglądając film. Pogoda nieco bardziej zimowa się robi i wpływa na człowieka :D a tak w ogóle z zapartym tchem obserwuje swoją temp. Znowu się wczułam we wstawanie o 6 rano :D
    W zimę przynajmniej nie ma sie poczucia winy, że nie korzysta sie z uroków natury ha ha, przynajmniej ja, mogę siedzieć w domu i nic mnie nie obchodzi :)

    Eh naprawdę bóle takie mam po prawej stronie, nawet owulacji z niego nie czułam (na pewno była), czy jest możliwe że z ciałka żółtego się torbiel już zrobiła stąd te bóle?

‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ