X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku piękna wiadomość z rana :) życzę Tobie spokojnych 9 miesięcy :) Piękny prezent :) Gratuluję :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zfolwarku cudownie!!! Wrzucaj focie nam kreseczek. Serio to tesknie za testowaniem.. Musze ogarnac gdzies testy na plec albo chociaz testy na kamien wody do pralek ;D haha

    zFolwarku, sua lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Folwarku gratulacje kochana! ❤ bardzo się cieszę!

    Susanna to na bank była wczesna implantacja :D dwójeczka to mocniejsze zagłebienie :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam spitolony telefon tzn. nie mam pamieci ani krzytny i zdjecie moge zrobic, ale potem nic nie moge z nim zrobic, nawet go zobaczyc de facto a co dopiero np na kompa przesylas. A moj Maz jest w ogole total hipsterem, bo ma tel z innej epoki ;) Postaram sie jakos. No kreska jest, nie jest mocna jak ta kontrolna ale widac. Jestem kompletnie przerazona. Zupelnie sie tego nie spodziewalam, serio. Juz ryczalam rano ze strachu przed wszystkim. Boje sie nawet tego, ze nie bede kochac tego dziecka, bo przeciez kocham juz calym sercem Corke. Boje sie, ze Corka bedzie rozczarowana czy cos. Boze... Jestem w totalnym szok. Naprawde nie sadzilam, ze to jest mozliwe... Mam totalna gonitwe mysli.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos moze mnie palnac patelnia w łeb prosze!? Jestem tak zszokowana, ze nie moge myslec...

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny prawdopodobnie znowu zaczyna się gestoza skierowala mnie do szpitala wkurwiona jestem bo pojade i zas gowno bo weekend tylko się wkurwiam najlepiej byłoby zeby się porod zaczal a z tych nerwów mam poprostu nadzieje że albo zaczne rodzic albo moj stan nie jest az taki zeby mnie zostawili.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina bedzie dobrze. Nie martw sie. :*
    I sie uspokuj

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax kochana w takiej sytuacji nie da się byc spokojnym .... co oni mi przez weekend zrobia poleżeć se pojade i tyle no bez przesady naprawdę brak słów poprostu..... najbardziej to to mnie wkurza najlepiej jalby Natan chcial juz wyjść....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku haha ja mogę, ja ja :) a mam solidną patelnię :):) Totalne zaskoczenie z tą ciążą co? Po pierwszym szoku zaczniesz myśleć logicznie :) Oczywiście, że w głowie milion myśli od radości po strach ale wszystko się ułoży :) a Twojej miłości starczy na kolejnego bąbla :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina ale to, że się zdenerwowałaś to nic to nie da. Nie uchroni Ciebie to przed szpitalem. Wiem, że masz już dość - jesteś zmęczona, obolała i jeszcze wkur...a. Chcesz by synek był na świecie. Może akurat zaczniesz rodzic to przynajmniej będziesz na miejscu :) naprawdę odpuść nerwy, to nic nie zmieni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa wow :) Jaki fajny brzuszek juz Tobie wystaje :) cudny widok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku jakie jaja!!! Cudownie ;*** ciesze sie twoje plamienia zwiastowaly cud ;)


    U mnie dzis tez plamienie ale mam takie mulenie w zoladku,ze zwymiotuje a podroz tramwajem to wzmaga

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to powiedzcie mi w którym dniu po owulacji badać ten progesteron bo już sama nie wiem. Najwcześniej w pon. Przypuszzczalnie 9dpo...

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7-8 dpo raczej, jak 9 dpo to moze tez wyjdzie miarodajny

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7-8 nietety weekend więc nie będę miała jak zbadać... :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    7-8 nietety weekend więc nie będę miała jak zbadać... :(
    No wlasnie. To byl moj problem miesiac temu i zbadalam 5 dpo i g... sie dowiedzialam :/ Zreszta w tym mies tez mialam zbadac i znow cos bylo ze weekend wypadal. Wkurzajace to jest. A 9 dpo niektorym juz spada...

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    dziewczyny prawdopodobnie znowu zaczyna się gestoza skierowala mnie do szpitala wkurwiona jestem bo pojade i zas gowno bo weekend tylko się wkurwiam najlepiej byłoby zeby się porod zaczal a z tych nerwów mam poprostu nadzieje że albo zaczne rodzic albo moj stan nie jest az taki zeby mnie zostawili.

    Rozumiem, ze sie wkurzylas. Tez bym byla wsciekla. Boze, jakie to wszystko trudne. Dasz rade! <3

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua wrote:
    ZFolwarku haha ja mogę, ja ja :) a mam solidną patelnię :):) Totalne zaskoczenie z tą ciążą co? Po pierwszym szoku zaczniesz myśleć logicznie :) Oczywiście, że w głowie milion myśli od radości po strach ale wszystko się ułoży :) a Twojej miłości starczy na kolejnego bąbla :)

    Dziekuje za patelnie! Lepiej mi. Choc mam gonitwe mysli nadal. :D ;) Zwariowac mozna!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś przykładem, że się da ! Kobita pierwszych cyklów..u Ciebie po odstawieniu cycka :D Zobaczymy co dalej <3

    U mnie plamienie rano potem czyste wkładki..dziwactwo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su, a w skutkach ubocznych po CLO nie ma nic o plamieniach? zFolwarku tez plamiła w tym cyklu i zobacz jak pięknie zaczęła miesiąc grudzień :)

‹‹ 1024 1025 1026 1027 1028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ