X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie ❤❤❤
    Nasze dziecie mierzy 19,9 mm, odpowiada na 8+3 czyli 2 dni mlodsza :)

    Dziecie spalo i chyba zesmy go wystraszyli bo nagle tak szybko podskoczyl i zaczal machac :D NASZA DZIDZIA SIE JUZ RUSZA <3
    Serduszko 188 na minute bilo <3
    Lekarz zmierzyl od razu wszystko, glowka miala chyba 7,2mm o ile dobrze pamietam <3
    Wszystko jest dobrze. Mamy odstawic progesteron. Do konca tygodnia po jednej z rana i koniec. <3 nastepna wizyta w nowym roku 11.01 :)

    W ogole zawsze zdjecia byly za darmo a dzis juz kosztuje 1 euro jedno zdjecie :D haha, dostalam tez dowod plastikowy do portfela z grupa krwi. Mam zawsze ze soba nosic. :) wyglada jak zwykly dowod
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3b180cd45cc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 14:16

    SusannaDean, Ukija, ojejku, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Susanna widzę, że on teraz to jeszcze bardziej przeżywa jak widzi to jak muszę się codziennie kłuć.
    Wiecie co jak byłam jeszcze w ciąży to sadziłam cebuli tulipanów i mam teraz takie marzenie, że jak one zakwitną to będę znowu w ciąży :)
    Smerfetka 12-13 dpo powinno już coś wyjść, więc na Twoi miejscu zatestowałabym za tydzień w poniedziałek.
    Ano wlasnie rozumiem moj maz tez przezywa to...dlatego wiem co czujesz

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax spaniałe wieści :)

    Makowa - masz rację :) pewnie wtedy zatestuję :)

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Ja po wizycie.Wiec tak ciaza potwierdzona.Prawidlowo umiejscowiona ciąża.Widoczny pęcherzyk ciążowy.Nastepna wizytę mam 21.12.Mam zdj usg niewyraźne ale jest.Facet śmieszny.Pytal kiedy ostatnia @ mowie 02.11 a on do mnie a co zaszło sie ja mu na to ze to Pan oceni.Na razie zbytnio się nie cieszę bo chce najpierw usłyszeć serduszko bo na tym etapie wszystko moze sie zdarzyć.

    Ukija, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsze usg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f7f1a433446e.jpg

    Ukija, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej :)
    Z Folwarku dzięki że pomyślałaś o mnie :) u mnie wredna @ przylazła w sobote. No trudno, żyje się dalej :P z tym że nieco muszę zawiesić starania. Czeka mnie ten zabieg więc lipa. Czemu nieco? Bo w tym będzie tylko konsultacja i podglądanie na usg czy nie ma polipa lub mięśniaka. Co tam idzie nie tak że endometrium niejednorodne :P za miesiąc najorawdopodobniej zabieg. Cholernie się boję :(
    Ale w tym miesiącu owu 26 grudnia więc spłodzić jeszcze możemy w 2016 :D

    Makowa Ty tam się streszczaj i zachodź bo Ty chyba jeszcze testujesz w tym roku, co? Zaciskam kciuki z całych sił liczę na Ciebie że pięknie zamkniesz ten rok :D
    Ja tez myślałam nad Tobą ale Rosa napisala ze w weekendy Ciebie nie ma.
    Rosa taka kochana ❤ zawsze wiesz kiedy mnie nie ma na of :D

    Przyznam Wam się szczerze, że chciałam odejść z forum, odpocząć ale znowu nie mogę :D normalnie uzależnienie :D

    ANKA! Napisz co u Ciebie! :*
    Kazda nas tu na of myśli o Tobie sama pytalam a Rosa skarbnica wiedzy odp ze w weekendy Ciebie nie ma.Zadnego mi tu odchodzenia od nas.Teraz się nie udalo trudno ale uda sie skoro raz się udalo fakt na krotko ale teraz bedzie tylko lepiej;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 16:02

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz no jest okruszek :* Niech rozwija sie i rośnie zdrowo.
    Rosax serce jak dzwon hehe :* Cudnie patrzeć, że wreszcie Wam.się udało :*
    A my jedziemy dziś po skierowania na badania a później na zakupy.

    magroz26 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa kochana nie ma opcji że @ przylezie! Uda się jeszcze raz ale teraz na calusieńkie 9 miesięcy! :D no Twój też przeżywa. Faceci są słabsi jeżeli chodzi o takie sprawy. Kobieta zaraz się podbiesie i stara się dalej. Nosek do góry! :*

    Magroz dzięki że myślicie o mnie. To miłe :P Rosa to skarbnica wiedzy :D nie wiem czemu jak spojrzałam na Twojego cudownego kropka pomyślałam że to jest on! Wizyta przed sama wigilia cudownie ❤ ja wiedzialam że @ przylezie. Sucz jedna przyczepiła sie do mnie. Musze ją postraszyć :P

    Rosa Twoja maleńka dziewczynka jaka cudowna! Zobaczysz będzie dziewczynka. Już taka delikatna i wyczulona na podglądanie :D

    Same piękne zdjęcia nam tu wrzucacie chyba się popłaczę :P a ja mam wizyte w piątek o 14.30 i znowu będę musiała się urwać z pracy...

    magroz26 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Makowa kochana nie ma opcji że @ przylezie! Uda się jeszcze raz ale teraz na calusieńkie 9 miesięcy! :D no Twój też przeżywa. Faceci są słabsi jeżeli chodzi o takie sprawy. Kobieta zaraz się podbiesie i stara się dalej. Nosek do góry! :*

    Magroz dzięki że myślicie o mnie. To miłe :P Rosa to skarbnica wiedzy :D nie wiem czemu jak spojrzałam na Twojego cudownego kropka pomyślałam że to jest on! Wizyta przed sama wigilia cudownie ❤ ja wiedzialam że @ przylezie. Sucz jedna przyczepiła sie do mnie. Musze ją postraszyć :P

    Rosa Twoja maleńka dziewczynka jaka cudowna! Zobaczysz będzie dziewczynka. Już taka delikatna i wyczulona na podglądanie :D

    Same piękne zdjęcia nam tu wrzucacie chyba się popłaczę :P a ja mam wizyte w piątek o 14.30 i znowu będę musiała się urwać z pracy...
    Ja tez mam przeczucie ze będzie synuś.Na razie niech serduch zabije wtedy moge myśleć o dalszych planach.Ach widzisz ta pierd... franca sie uczepiła Ciebie.Pogonic ja i tyle.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie nasza druga sierpnioweczka ciezaroweczka.Hallo ZFolwarku gdzies Ty się podziewasz.Umieram z niewiedzy co u malucha.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze choinka juz ubrana.Ja dopiero ubiorę u rodziców bo u nas szkoda bo Niki zwali jak w tamtym roku.A u dziadków będzie się bała;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie jutro kurier z ziolami ojca sroki nr 3 bede sobie pic moze ze 3 miesiace to potrwa a moze uda sie wczesniej:)
    Teraz zaczynam sie martwic finansami jakby sie udalo normalnie tak zle i tak niedobrze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 18:39

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Do mnie jutro kurier z ziolami ojca sroki nr 3 bede sobie pic moze ze 3 miesiace to potrwa a moze uda sie wczesniej:)
    Teraz zaczynam sie martwic finansami jakby sie udalo normalnie tak zle i tak niedobrze...

    Jesus Susa! Moglam Ci swoje wyslac bo nie wykorzystalam!!!! Moge jeszcze przyslac jak chcesz? Albo moze inna z Was chcialaby te ziola - mam jeszcze dwie paczki i to starczy ze hej na ponad 3 miesiace.

    U mnie ok. Wizyta standard na tym etapie - poczatek 6 tyg. Badanie standard, bez usg bo czekamy na serduszko. Dostalam multum skierowan na badania i czekam co dalej. Lek powiedziala po badaniu ze raczej ok.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.co to za zioła na co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zfolwarku juz zaplacilam buuuu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 19:35

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    A.co to za zioła na co?

    Na regulacje cyklu i zaciazenie ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile je pilas kochana?

    Ja jeszcze oprocz zestawu ojca sroki wzielam jego zestaw na progesteron z krwawnikiem,pokrzywa i bodajze dziurawcem pije sie po owu 3 x dziennie. Tzn ze te mieszanke nr 3 tylko do owu?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ile je pilas kochana?

    Ja jeszcze oprocz zestawu ojca sroki wzielam jego zestaw na progesteron z krwawnikiem,pokrzywa i bodajze dziurawcem pije sie po owu 3 x dziennie. Tzn ze te mieszanke nr 3 tylko do owu?

    3 cykle pilam. Nie do owu, ja pilam nr 3 cale cykle. Tylko nie przesadz z ta stymulacja, daj naturze zadzialac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 20:40

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha takie cos ;) no pewnie dlatego tylko ziolka nic wiecej ,uwazam ze natura wie co robi...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su a ty kwas foliowy bierzesz caly czas? On niby tez pomaga w zajsciu w ciaze.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 1037 1038 1039 1040 1041 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ