X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina I CO na froncie????

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija jak sie sprawy maja?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGROZ co u Ciebie?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Susanna ja odkąd zaczęliśmy starania nie mam stałej pracy. Przez styczeń, luty i marzec byłam bezrobotna. Teraz pracuję od kwietnia. Umowę mam do końca marca i nie wiem czy mi przedłuża. Ale też nie rezygnujemy ze starań. Ludzie w dużo gorszej sytuacji finansowej decydują się na dzieci i jakoś dają radę. Mu też damy zobaczysz :*
    ZFolwakru, Rosax jak tam się czujecie?
    Mi of wyznaczyło owu. W tym cyklu totalnie nie odczuwałam objawów. Mam jednak nadzieję, że byla i wszystko wróciło do normy. Jedynie co zaobserwowała to idealny śluz w czwartek.
    Planowana @ według of 22.12. Powiem Wam, że na nic nie licze, bo widomo co mój organizm przeszedł w ostatnim czasie jaką burzę.
    Milego dnia Wam życzę :*

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa ja sie czuje ok. Jak za duzo latam w ciagu dnia to wieczorem jest mi ciezko :( to mnie martwi.
    Wiadomo, ze Twoj organizm musi odpoczac, ale Kochana gin dal zielone swiatlo!!!! Dzialajcie zatem!!!!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa doskonale cie rozumiem istna burza dla organizmu ale moze dzieki temu sie uda ;)
    No wlasnie dlatego postanowione,ze nie stopujemy dzialan i jakos sie ulozy powinno byc dobrze

    Ale @ brak u mnie ciagle

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku maleństwo się po prostu domaga, żeby mama odpoczęła ;)
    Działamy oczywiście, ale jak nic z tego nie wyjdzie to nie będę rozpocząć.
    Na początku ciąży sądziła cebulki tulipanów w ogrodzie i mam takie marzenie, że jak zakwitną to będę już znowu w ciąży :)
    Susanna i tego się trzymajmy ;)

    SusannaDean, rosax3 lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytuje Was caly czas ale nie ma kiedy napisać.Moje dzieci ciągle wymaga uwagi itd.Jesli chodzi o pytanie czy betę robiłam to nie bo miałam w piatek efekt czyszczenia góry i dolu.Podbrzusze pobolewa i jajnik lewy daje znac o sobie.W piatek przez godzinę miałam rwanie w podbrzuszu i kłucia efekt wysiłku polozylam sie uspokoiło.Moj już z nie wiedział co robić czy plakac czy wzywać pogotowie czy co robic.Ogolnie nie jest zle,caly czas bym spala,staniki robią sie Male i trzeba wybrac sie po cyckonosze.Moj chodź dumny jak paw i wiecie co najśmieszniejsze przechodzi syndrom Kuwaty;)

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie właśnie co u Madziulki???urodził juz czy nie???bo nie wiem czy gratulować.Skoro sie nie odzywa to pewnie juz rodzi;*juz nie moge się doczekać.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Makowa doskonale cie rozumiem istna burza dla organizmu ale moze dzieki temu sie uda ;)
    No wlasnie dlatego postanowione,ze nie stopujemy dzialan i jakos sie ulozy powinno byc dobrze

    Ale @ brak u mnie ciagle
    Dziwne ze jeszcze @ nie ma.Przykro mi ze tak wyszło a nastawialam sie ze dołączysz do nas.Jesli chodzi o starania to rozumiem Cie sama byłam bezsilna ze się nie udaje.Bedziesz chciała zrobisz przerwę lub będziesz sie starala.Zobacz na mój przypadek jak mogliśmy zajść w ciążę to nie udawalo sie jak genetyk zabronił ciąży to moment przyszla ciąża.Ale podświadomie cos mówili ze się uda i sie udalo.Tylko bedzie opierd od genetyka ze zakazal a jestem w ciąży.Boje się amniopunkcji jak cholera ale jak musze to musze.Chyba ze genetyczne będą szybciej.Ja na Twoim miejscu bym posluchala swojego M.zeby starać sie bez wspomagaczy,jesli raz się udalo to powinno znowu sie udać.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    MAGROZ co u Ciebie?
    A Ty jak się czujesz ???teraz bedzie Ci ciezej zajmować sie córeczką.Ale kto by pomyślał ze obydwie zajdziemy w tym samym miesiącu i termin na ten sam miesiąc;)U mnie w domu będą dwa aniolki z temu samej miesiąca.Wcale sie nie zdziwię jak urodzę 14.08.2017 to juz w ogóle.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Hej!
    Susanna ja odkąd zaczęliśmy starania nie mam stałej pracy. Przez styczeń, luty i marzec byłam bezrobotna. Teraz pracuję od kwietnia. Umowę mam do końca marca i nie wiem czy mi przedłuża. Ale też nie rezygnujemy ze starań. Ludzie w dużo gorszej sytuacji finansowej decydują się na dzieci i jakoś dają radę. Mu też damy zobaczysz :*
    ZFolwakru, Rosax jak tam się czujecie?
    Mi of wyznaczyło owu. W tym cyklu totalnie nie odczuwałam objawów. Mam jednak nadzieję, że byla i wszystko wróciło do normy. Jedynie co zaobserwowała to idealny śluz w czwartek.
    Planowana @ według of 22.12. Powiem Wam, że na nic nie licze, bo widomo co mój organizm przeszedł w ostatnim czasie jaką burzę.
    Milego dnia Wam życzę :*
    Trzymam kciuki za Ciebie,wierze ze teraz z takim arsenałem leków uda Ci sie donosić maluszka.Tylko szkoda ze tak późno gin dal ten zestaw żeby donosić;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na spokojnie juz nie mam tej presji gonienia, powoli mi przechodzi :)
    Kiedys sie uda!

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No na spokojnie juz nie mam tej presji gonienia, powoli mi przechodzi :)
    Kiedys sie uda!
    Cieszę sie.Wiesz dobrze ze trzymam kciuki za Ciebie i Ukije i inne dziewczyny z tego forum.A wlasnie gdzie wcielo Ukije?czekam na wieści co u niej słychać.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam wizytę i mam totalnego pietra czy cos bedzie widac czy nie.Lekarz mowil ze juz cos powinno być widać.Pierwszy raz idę do faceta ha ha bedzie ubaw.Zawsze chodziłam do babki,no ale trzeba się przełamać szczególnie ze facet ma dobre opinie.Zreszta tyle chodzi do niego kobiet ze kolejki sa długie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochane ja jeszcze w dwupaku w szpitalu także mojemu dziecku się nie spieszy

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Oj kochane ja jeszcze w dwupaku w szpitalu także mojemu dziecku się nie spieszy
    Juz myślałam ze po wszystkim.Trzymam kciuki żeby synuś juz wyszedł i sie przywital z ciotkami;*

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Rosa miala byc przerwa nie z mojej checi ale z powodu braki pracy moze ktos tego nie rozumie wcale mi nie bylo do smiechu przezywalam naprawde ciezkie chwile wiedzac ze musze przymusowo wrecz zrobic przerwe na szukanie pracy.
    Ale szczerze porozmawialam z mezem i on chce zebysmy sie starali mimo przeszkod i jakos damy rade finansowo.
    Nie wiem skad taki ton twojej wypowiedzi ale nie kilka miesiecy tylko zaraz rok bedzie,ciezka koncowka strata i do tego smierc babci nadwatlily moja psychike,kazdy jest inny. I akurat oceniac to czy chce czy nie chce dziecka to moge tylko ja....
    Takze ten, zostaje z wami i na spokojnie bez wspomagaczy sobie bedziemy probowac bedzie co bedzie jak znajde prace to wtedy uderzymy znowu w monitoringi itp itd
    Nawet jesli zaraz mialby minac rok i mialas strate. Woem ze jest ciezko mi tez bylo ciezko. Ja tez nie pracuje a od czasu do czasu szlam gdzies sezonowo by nie myslec bardziej niz jako finanse w domu. Ludzie staraja sie latami bez skutku. Ci sie po jakims czasie udalo wiec plodnosc jest.
    Moj ton byl dlatego ze caly cykl przezywasz wiezysz a jak @ ma przyjsc to sie poddajesz.
    Dazac na szczyt nie ma sie co dziwic ze idziemy pod gorke!
    Plodna jestes wiec w koncu sie uda. A takim podejsciem ze odpuszczacie to na pewno ze sie nie uda. Jesli czegos chcemy powinnosmy w to wiezyc a nie byc bez wiary bo znow sie nie udalo... Kazdej sie w koncu uda. Na tym forum sa miliony kobiet. Jednej sie udaje szybko inne mecza sie kilka lat. Ale nadal wieza ze sie uda.
    Wkurwia mnie troche wasza nie wiara.
    W tym roku na tym watku mialam 3 zabiegi i co? I kurwa mialam odpoczac poczekac! A jak moje odpoczywania wygladaly?! Testy sex i temperatura by sie udalo. Lekarz piwiedzial mi tak "moze pani poczekac ale nie gwarantuje ze za rok bedzie dobrze. Dobrze moze byc w tym cyklu lub nastepnym tak samo jak zle. Czekanie x lat nic nie zmieni" mialam wszystkie juz z mozliwych patologi ciazy i sie nie poddalam. Nie napisalam ze odpuszczam ze nie daje rady. Bylo mi cholernie zle, plakalam po nocach. Znam kazda date narodzin dzieci, daty w ktoryxh powinnam je tulic! Myslisz ze mnie nadal to nie boli? Boli kurewsko ale ide do przodu wierzac ze w koncu bedzie dobrze. Wy w polsce macie latwiej. Eobia wam badania daja wspomagacze. Mnie prucz wiary nic nie dali.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Cieszę sie.Wiesz dobrze ze trzymam kciuki za Ciebie i Ukije i inne dziewczyny z tego forum.A wlasnie gdzie wcielo Ukije?czekam na wieści co u niej słychać.
    W weekend ukiji nigdy nie ma ;D ostatnio tak zauwazylam. Wiec nawet o nia nie pytam na weekend. Pewnie w poniedzialek zajrzy ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede sie tlumaczyc dlaczego mialam zrobic przerwe. Tak czy inaczej mam nadzieje ze sie powiedzie kiedys i takie myslenie musi mi towarzyszyc nie tdn miesiac to kolejny

    Rosa mialas straty rozumiem ale nie mozna porownywac nas do siebie
    Tobie sie udalo masz juz dziecko bedzie wszystko dobrze ;* trzeba myslec pozytywnie majac za przyklad takie dziewczyny jak ty
    Mialan zly dzien,przyznaje, ale juz glowa do gory cycki do przodu i mysle dalej poki co naturalnie z ziolami ;* bardzo woerze w te ziola bo na nich mi sie udalo!

‹‹ 1035 1036 1037 1038 1039 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ