X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Dobry wieczór ;) od dziś jestem mamusia ;) moje dzieciątko zamiast w 24.12.2016 r. Pojawiło się dziś ;)
    Alicja 3620 g oraz 57 długa ;) jak ja ją kocham ! <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9ca071a5555b.jpg


    kochana gratulacje! :-)
    przynajmniej córeczka jest młodsza ;p
    śliczna :-)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nadzieja!! Jest cudowna!!!! <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Nadzieja gratulacje, mała nie chciała być grudniową dziewczynką! :)

    Anusiak, cytologia TYLKO w 1 fazie cyklu! ;)

    Miłego dnia Dziewczyny, pozdrawiam! :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja gratuluję! !!!♥ przepiekna córcia! !! Gratulacje jeszcze raz!

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Przeleciało i to strasznie szybko, sama nie wiem kiedy, a teraz to już poród za rogiem, którego cholernie się boję, bo nie wiem czego mam się spodziewać :(
    Co do cytologii jeszcze, to Magroz ma rację, że na około 2 dni przed zrobieniem cytologii lekarze zalecają wstrzymać współżycie :)
    wiem że nie należy sexix przed 2 dni.chodziło mi tylko o to czy jest okreslony czas najlepszy na cytologie.bo ostatnim razem robiłam w czasie owulki i nie wiem czy to dobry czas.teraz po prostu jak pracuje to trudno zgrac wolne z sprawami do ogarnęcia i wyzytami córki u logopedy i lekarza.do tego moje wizyty lekarskie plus dentysta i pschylolog

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    wiem że nie należy sexix przed 2 dni.chodziło mi tylko o to czy jest okreslony czas najlepszy na cytologie.bo ostatnim razem robiłam w czasie owulki i nie wiem czy to dobry czas.teraz po prostu jak pracuje to trudno zgrac wolne z sprawami do ogarnęcia i wyzytami córki u logopedy i lekarza.do tego moje wizyty lekarskie plus dentysta i pschylolog

    Kochana, owulacja nie ma nic wspólnego. Możesz śmiało robić :)

    ug376iye929i107i.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina, Nadzieja, gratuluję :)

    Dziewczyny, w tym Nowym Roku życzę Wam wszystkiego, co najlepsze :) Ciężarnym oczywiście spokojnego downoszenia zdrowych maluszków do terminu porodu, a pozostałym spełnienia tego największego marzenia czyli dwóch pięknych i grubych kresek na teście :D

    U mnie dużo się dzieje i już niestety bardzo rzadko mam okazję wejść na ovu. Nie mniej jednak cały czas o Was pamiętam :) Moje dolegliwości ciążowe w dużej mierze odeszły w niepamięć :) Bliźniaki rozwijają się prawidłowo. Nie mniej jednak cały czas nie wiemy czy są jedno czy dwu jajowe. Lekarze skłaniają się póki co, że jedno, co jest dla Nas ogromnym zakończeniem ;) Teraz 16 mam wizytę i powinniśmy poznać płeć, bo niestety przed świętami jeszcze nie było nic widać :) Oczywiście cały czas mam w tej ciąży jakieś problemy. Dużo leżę w domu bo prawdopodobnie skraca mi się szyjka. Teraz na wizycie lekarz zdecyduje, czy będziemy zakładać pessar. Do tego bardzo często napina mi się brzuch, co też niestety prawidłowe nie jest. Cały czas nie doszłam jeszcze też do wagi sprzed ciąży, a już w sumie 5 miesiąc się zaczyna. W tym tygodniu zaczęłam czuć ruchy naszych maluszków w postaci pięknego łaskotania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 18:19

    magroz26, Magduullina, kaka470 lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Magdulina, Nadzieja, gratuluję :)

    Dziewczyny, w tym Nowym Roku życzę Wam wszystkiego, co najlepsze :) Ciężarnym oczywiście spokojnego downoszenia zdrowych maluszków do terminu porodu, a pozostałym spełnienia tego największego marzenia czyli dwóch pięknych i grubych kresek na teście :D

    U mnie dużo się dzieje i już niestety bardzo rzadko mam okazję wejść na ovu. Nie mniej jednak cały czas o Was pamiętam :) Moje dolegliwości ciążowe w dużej mierze odeszły w niepamięć :) Bliźniaki rozwijają się prawidłowo. Nie mniej jednak cały czas nie wiemy czy są jedno czy dwu jajowe. Lekarze skłaniają się póki co, że jedno, co jest dla Nas ogromnym zakończeniem ;) Teraz 16 mam wizytę i powinniśmy poznać płeć, bo niestety przed świętami jeszcze nie było nic widać :) Oczywiście cały czas mam w tej ciąży jakieś problemy. Dużo leżę w domu bo prawdopodobnie skraca mi się szyjka. Teraz na wizycie lekarz zdecyduje, czy będziemy zakładać pessar. Do tego bardzo często napina mi się brzuch, co też niestety prawidłowe nie jest. Cały czas nie doszłam jeszcze też do wagi sprzed ciąży, a już w sumie 5 miesiąc się zaczyna. W tym tygodniu zaczęłam czuć ruchy naszych maluszków w postaci pięknego łaskotania :)
    Kochana juz 5miesiac???jak ten czas leci.Super ze dolegliwość poszly sobie i trzymam kciuki żeby szyjka bardziej sie nie skrocila.Mnie tez chyba to czeka.Bo z corka miałam problemy z szyjka i lekarz bedzie obserwował w razie co bedzie krążek.Duzo odpoczywaj i jak poznasz Plec pochwal się;*trzymajcie sie

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Kochana, owulacja nie ma nic wspólnego. Możesz śmiało robić :)
    Dokladnie.Nie ma znaczenia czy jest pierwsza czy druga faza cyklu.Ja poszla przed sama miesiączką i bez problemu zrobila cytologię.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Magdulina, Nadzieja, gratuluję :)

    Dziewczyny, w tym Nowym Roku życzę Wam wszystkiego, co najlepsze :) Ciężarnym oczywiście spokojnego downoszenia zdrowych maluszków do terminu porodu, a pozostałym spełnienia tego największego marzenia czyli dwóch pięknych i grubych kresek na teście :D

    U mnie dużo się dzieje i już niestety bardzo rzadko mam okazję wejść na ovu. Nie mniej jednak cały czas o Was pamiętam :) Moje dolegliwości ciążowe w dużej mierze odeszły w niepamięć :) Bliźniaki rozwijają się prawidłowo. Nie mniej jednak cały czas nie wiemy czy są jedno czy dwu jajowe. Lekarze skłaniają się póki co, że jedno, co jest dla Nas ogromnym zakończeniem ;) Teraz 16 mam wizytę i powinniśmy poznać płeć, bo niestety przed świętami jeszcze nie było nic widać :) Oczywiście cały czas mam w tej ciąży jakieś problemy. Dużo leżę w domu bo prawdopodobnie skraca mi się szyjka. Teraz na wizycie lekarz zdecyduje, czy będziemy zakładać pessar. Do tego bardzo często napina mi się brzuch, co też niestety prawidłowe nie jest. Cały czas nie doszłam jeszcze też do wagi sprzed ciąży, a już w sumie 5 miesiąc się zaczyna. W tym tygodniu zaczęłam czuć ruchy naszych maluszków w postaci pięknego łaskotania :)
    Looo ale zlecialo <3 najwazniejsze ze z maluchami wszystko dobrze. A ty lez odpoczywaj i niczym sie nie martw. Bedzie dobrze.<3 i te laskotanieeee <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop jest tu kto?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka smerfetka_k,

    ja wchodze regularnie ale nie mam co pisac. Czuje sie fatalnie, nie mam sil na nic, nawet z domu nie wychodze, ciagle wymioty, omdlenia. Nie ma co pisac. Mam nadzieje, ze wreszcie minie.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Wpadam tu praktycznie codziennie i Was podczytuję ;)

    U mnie bliżej niż dalej ;) Poród zbliża się wielkimi krokami, a stres przed rozwiązaniem jest ogromny... :( Boje się, gdyż to moja pierwsza ciąża i pierwszy poród i nie wiem czego mam się spodziewać.

    Samopoczucie w miarę dobre, póki co zdarzają mi się delikatne skurcze podobne do bólu miesiączkowego, ale są bardzo sporadyczne i delikatne, więc na razie bez paniki.

    Odebrałam wynik na GBS (paciorkowiec z grupy B.) i niestety wyszedł pozytywny, więc przy porodzie będą mi musieli podać antybiotyk, żeby się dzidzia nie zaraziła, ale za tydzień mam wizytę u lekarza to jeszcze z nim porozmawiam na ten temat ;)

    A co u Was dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 15:30

    ug376iye929i107i.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nuda xD postanowienie na 2016 się nie spełniło więc czas na 2017.


    madziara, bedzie dobrze... dzidzia Ci zrekompensuje cały poród

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis dowiedzialam sie ze bedzie corcia <3

    madziara0080, kaka470, zFolwarku lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax, gratulacje!! xD
    będzie parka <3

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super rosax :)
    Madziara bedzie dobrze! Trzymam kciuki
    Zfolwarku moze poproś lekarza o pomoc? Wiem ze sa środki na zbyt intensywne mdłości
    Marcu za walczmy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie poszlam na watek 2017 bo ten mi nie wyszedl hehe ;p

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Super rosax :)
    Madziara bedzie dobrze! Trzymam kciuki
    Zfolwarku moze poproś lekarza o pomoc? Wiem ze sa środki na zbyt intensywne mdłości
    Marcu za walczmy!
    Nie chce za bardzo brać mocnych leków. Po prostu leze (jak wstanę od razu wymioty i zaslabniecia). Teraz jest 10 tydz i mam nadzieję że to minie niedługo. To samo miałam z Córka więc uważa że druga też będzie dziewczynka ;) 26.01 mam badania genetyczne i bardzo się boję. 20.01 jeszcze jedno usg takie kontrolno-wizytowe. Bardzo się martwię.
    Dziewczyny każda się doczeka. Jestem od Was starsza i się udało. Więc kto jak nie Wy! Ja w Was wierzę! Cycki w górę a nogi szeroko ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    zFolwarku trzymaj się. W drugim trymestrze powinno być lepiej.
    Madziara to naturalne, że boimy się nieznanego.
    U nas chyba udało się wykryć czynnik, który tak mieszał. Mam mutację w genie MTHFR heterozygotczna.
    Dziwne rzeczy u mnie owu wyznaczona na 15 dc.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
‹‹ 1043 1044 1045 1046 1047
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ