Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    crookers wrote:
    ja to jeszcze po moim poronieniu się jakoś pozbierałam, starałam się umysł oczyścić, potem byłam chora 3 tyg. na zwolnieniu, już psychicznie po (3 msc) całkiem dobrze, przychodze do pracy a tu się dziewczyna w pracy chwali że w ciąży i teraz dzień w dzień widze brzuszek :(( weź i się nie dołuj!!

    Wiem jak sie czujesz. Sama jestem po dwoch stratach.. (obie ciaze blizniacze). I szlak mnie trafial jak widzialam ciezarne a w kolo mnie ich spoto sie nazbieralo.. Ale musimy byc silne i pozytywnie sie nastawiac! Bedzie dobrze ja w to wierze! My wszystkie tu musimy wierzyc ze bedzie dobrze! Nie ma innej opcji. A jesli trafilysmy na ten watek to na pewno zaciazymy w 2016! Dziewczyny tu to skarb! Mnustwo wsparcia otuchy a i nie tylko temat ciaza a tez sporo luznych tematow i zartow przez ktore az bardziej chce sie zyc i starac!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    crookers wrote:
    Posłałam mojego też na badanie nasienia, badanie zrobił, odebrał. Myślicie że mogę wziąć wynik ze sobą na wizyte do gina? Myślicie że zerknie i powie czy jest ok?

    Ja nie wiem do konca czy tak czy nie ale jesli moj ginekolog ma zamiar skierowac mojego na to badanie wiec chyba powinien ci powiedziec ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:30

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    crookers wrote:
    Posłałam mojego też na badanie nasienia, badanie zrobił, odebrał. Myślicie że mogę wziąć wynik ze sobą na wizyte do gina? Myślicie że zerknie i powie czy jest ok?

    Jak najbardziej powinnaś zabrać ze sobą i pokazać lekarzowi. Mój lekarz wręcz kazał przyjechać na wizytę z wynikami męża :)

    ug376iye929i107i.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crookers to moja gin wysłała mojego męża na badanie nasienia i chciała widzieć wyniki. Gdy się okazało, że chłopaki są leniwe dała dwa wyjacia albo suplement jakis super dobry za 350 zl na miesiac przez trzy miesiące i ponowne badanie albo inseminacja. Dziś bylam umiwiona pi to żeby powiedzieć na co się zdecydowaliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:34

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Crookers to moja gin wysłała mojego męża na badanie nasienia i chciała widzieć wyniki. Gdy się okazało, że chłopaki są leniwe dała dwa wyjacia albo suplement jakis super dobry za 350 zl na miesiac przez trzy miesiące i ponowne badanie albo inseminacja. Dziś bylam umiwiona pi to żeby powiedzieć na co się zdecydowaliśmy.

    Ale okazalo sie ze chlopaki nie sa az tacy leniwi ;) a wizyta na potwierdzenie fasoleczki ;) nie zarobia na Was a pieniedze z leczenia przeznaczyysz na super bryke dla fasoli ;) <3 jeju ale ja sie ciesze razem z Wami! Koniecznie napisz jak po wynikach i wizycie ;*

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax śmiałam się do męża, że to jakiś wariat musiał być ;)
    Oczywiście, że dam znać.

    borsuk, crookers lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym pewnie sie tak smiala. Najwazniejsze ze sie udalo a teraz jeszcze wazniejsze by wszystko bylo ok!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak i o to martwie się najbardziej. Po wizycie i wyniku bety pewnie będę spokojniejsza.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 980

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Nadrobiłam weekend:)
    Gratuluję pozytywnych testów ciążowych :) Czekam na bety :)
    Witam nowe Dziewczyny:)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • crookers Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Rosax śmiałam się do męża, że to jakiś wariat musiał być ;)
    Oczywiście, że dam znać.

    My często się śmiejemy :D Żartujemy że jakiś wariat mógłby się w końcu zadomowić :D grunt to pozytywne myślenie, może i durnowate ale przynajmniej takimi żarcikami podnosimy się na duchu :D

    borsuk, madziara0080 lubią tę wiadomość

  • crookers Debiutantka
    Postów: 14 6

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do badania, to faktycznie macie racje, wezmę ze sobą, przynajmniej będzie wiadomo co i jak

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ktorej beda wiesci z bet i wizyt? Sie doczekac nie moge. ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pokazywarka.pl/ps42uj/#zdjecie17298316

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:14

    rosax3 lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś powódź...ale nie wzięłam testów ovu do pracy...czuje jednak ze jest juz blisko :)

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka wrote:
    U mnie dziś powódź...ale nie wzięłam testów ovu do pracy...czuje jednak ze jest juz blisko :)

    Wykonaj test po pracy ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrobię,ale to będzie 23...zwykle juz na nic nie mam siły wtedy...:/ tylko na ❤

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka chciała bym tak znać swój organizm jak Ty znasz swój :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ukija widze skok ale czemu nie wiarygodny?!

    Kochana sam mi tak zaznaczył. Nie wiem dlaczego :( nie da się nawet tego zmienić :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha sama to wklikłam jak jednym okiem wbijałam :D niedługo do Was wracam i widzę że będę miała dużo odpisywania. Szarlotka dała jakiś znak? ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie cisza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:38

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ