X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka tez tak mysle, że nie trzeba się załamywać tylko sprawdzić jeszcze raz! Trzymam kciukasy nadal. Makowa gratuluję!

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide spać dziewuszki. Może w końcu sie wyśpię, bo ostatnie trzy nocki były koszmarne. Dobranoc :*
    Szarlotka :* <3
    Bajka wykorzystaj wyjazd i męża na całego ;)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie wytrzymam.. Pisalam kiedys ze bola mnie plecy. Pozniej jakby bolaly mnie nerki i bol az do piersi a teraz od wczoraj bol na dole plecow schodzacy w lewy posladek a jak bardziej zapromieniuje to az do kolana.. Dzien w dzien z bolami a to bedzie juz jakis tydzien.. Maz mnie wczoraj rozmasowal i na chwile pomoglo.. I teraz juz sama nie wiem od czego tak boli.. Moze sobie znow nerki zaziebilam? A na to wszystko niedawno doszedl nacisk na podbrzusze.. Ahhh chyba w koncu trzeba sie do lekarza wybrac bo juz nie mozliwe.. Nie chodzic nie stac nie siedziec.. No nic..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarli, raz ze zobaczysz w innym lab, a dwa - zobaczysz czy jest przyrost ! kciuki zaciśniete !

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa wydaje mi się że możesz na spokojnie wcześniej. Bo w sumie tego początkowego przyrostu widziała. Tak mi się wydaje :) dobrej nocki wypoczywaj kochana :*

    Rosax jest cała masa kobiet którym przypisują kilka miesięcy tabletek bo nie mogą zajść i po nich zachodzą. Nie mówię że w pierszym cyklu ale szybko ;) innych leków nie brałam to szczerze się nie znam :)

    Szarlotka zdarzają się pomyłki. Już i tak jesteś zbyt negatywnie nastawiona i zdołowanam spróbuj w innym i zobaczysz. A nie było napisane ile dokładnie masz? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Makowa wydaje mi się że możesz na spokojnie wcześniej. Bo w sumie tego początkowego przyrostu widziała. Tak mi się wydaje :) dobrej nocki wypoczywaj kochana :*

    Rosax jest cała masa kobiet którym przypisują kilka miesięcy tabletek bo nie mogą zajść i po nich zachodzą. Nie mówię że w pierszym cyklu ale szybko ;) innych leków nie brałam to szczerze się nie znam :)

    Szarlotka zdarzają się pomyłki. Już i tak jesteś zbyt negatywnie nastawiona i zdołowanam spróbuj w innym i zobaczysz. A nie było napisane ile dokładnie masz? :)

    Ah nie znam sie mam malo do czynienia z tabletkami ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rasax to tak jak ja z innymi lekami :D z antykami mam ale słabe odnośnie starań..tyle co z opinii innych :) póki co ja miałam nieudany cykl. A mam pytanie do Ciebie. Jaka szyjka i ja wysoko po owulacji? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Szarlotko kochana tule Cię mocno! Wiem jak boli taka strata...
    Trochę się ogarnęłam. Plan jest taki w środę robię test. Muszę jutro jakiś kupić. Zobacze czy krecha sciemnieje. Becie dam trochę czasu i pójdę dopiero w poniedziałek i w środę żeby sprawdzić przyrost, bo to niby on jest najważniejszy. Zobaczymy czy los odda mi to co zabrał... Na koniec lutego byłby termin porodu maszego Aniołka.
    kochana ja z córką zaszłam w ciąze najprawdopodobniej 15 sierpnia 1011 roku na ten dzień miałabym termin porodu gdybym wcześniej nie poroniła tak czyje że mó aniołek zrodził się na nowo pod postacią juleczki wierze w to jak i w to że na wielkanoc zrobimy córci prezent i dowie się że bedzie mieć braciszka lub siostrzyczkę ja sama urodziłam się w niedziele wielkanocną moje rodzeństwo dostao prezencik a teraz wierze w to że moja córcia też dostanie mało tego 14 marca moja mama ma urodziny i mam nadzieje że zrobie jej prezencik który zapamieta do końca zycia
    mam nadzieję że pod koniec ludtego zobaczysz 2 kreseczki :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja Ci powiem że na ostatniej becie miałam 0.78 a było napisane że <2 brak ciąży. Więc sama nie wiem. Lepiej będzie jak pójdziesz do innego labo :) a Twój może musi odragować? Tylko czemu z koleżankami. Ja też bym była zła i dostała bym szału :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, przykro mi z powodu Twojego, bo ja akurat uważam, że dziś to powinien siedzieć z Tobą, albo Ciebie gdzieś zabrać, żeby odreagować... wiec bynajmniej dziwne to zachowanie z jego strony... ale mój też ma czasami odchyły i tez mnie wkurwia. Dziś już też zdążył mnie wkurwić, wiec poszłam spać do drugiego pokoju. Dziady są czasami okrutne, niestety.

    Kochana, może po prostu połóż się do łóżka i wypocznij trochę, a Twój przemysli i wróci.

    ug376iye929i107i.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żesz ja bym mu dała koleżanki. szarlotka ja takiego szału dostaje za każdym razem kiedy @ przychodzi a mój w żaden możliwy sposob nie próbuje nawet zrozumieć mnie. Wiem że to nie to samo ale rozczarowanie rozczarowaniem.
    Kochana będziemy cie wspierac :-*

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ ja jestem udana :) wzięłam test owu ze sobą do łazienki, żeby teraz zrobić i zapomniałam zatrzymać trochę materiału. ..wszystko poszło...ehh zakręcona :)
    Szarlotka no nie wiem czemu Cię chciał zostawić w taki dzień...chyba powinniście razem przeżywać takie chwile...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 23:14

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka i to niby my kobiety jesteśmy wredne. A faceci zachowują się częściej jak idioci :/ pamiętaj że nas masz zawsze tutaj i my z chęcią z Tobą posiedzimy i popiszemy :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 23 lutego 2016, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Mam nadzieję że dzisiaj będziemy miały lepszy dzień. Ja jestem ostatni dzień w tym tygodniu w pracy oby szybko zlecialo 8 godzin.

    Tak patrząc na ten swój wykres to mam wrażenie że nic się na nim wyjątkowego nie dzieje. A te moje bolączki jajników to chyba mam urojone już.

    Tak więc życzę smacznej kawy ;-)

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Ja tez mam bóle, ale czuję że lada dzień coś się wydarzy ;) ekscytujące jest czekanie. Dzis zabrałam juz test owu do torebki ;) i miałam piękny sen, obudzil mnie jakiś elektroniczny test na którym było napisane : "wow! Gratulacje, to 4 dzień ciąży" hahahha :)

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) jak minęła noc?

    Anka zazdroszczę. Ja jeszcze dziś i 3 dni...

    Aurellka jaki sen. Czuję że będzie ororoczy w tym cyklu.

    Ja dziś mam zły humor. Spadek temp :(

    Aurellka lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija taki spadek to nie spadek! Nadal jest wysoko! Ja juz się nie mogę doczekać żeby porównać pozytywny test owu i temperature, zeby upewnie sie, ze owu sie odbywa...ależ jestem niecierpliwa...gonię Cię Ukija :)

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rasax to tak jak ja z innymi lekami :D z antykami mam ale słabe odnośnie starań..tyle co z opinii innych :) póki co ja miałam nieudany cykl. A mam pytanie do Ciebie. Jaka szyjka i ja wysoko po owulacji? :)

    U mnie po ovu jest twarda nisko i zamknieta. Byla tak kiedys jak mialam fajne cykle teraz co rusz inna i nie wiem co o niej myslec ucze sie na nowo

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)
    A mnie dzis obudzily zle wiesci i mam wk#rw wielki! kupilam auto, nie dojechalam 100km do domu bo sie zepsulo.. Wlasciciel umyl rece. Nie chcial zwrotu ani doplaty jakiejkolwiek.. Okazalo sie ze trzeba mowego silnika.. Tu drogo wiec zamowilam z polski, dzis okazuje sie ze silnik nie taki a w aucie prucz pasek rozrzadu roz##ny, turbo rozjebane sprzeglo do wymiany a naprawa za to wszystko wyjdzie ponad 2,5 tys euro ;/ dobija mnie juz to auto ;/ goscia ktory mi sprzedal mam ochote udusic a kolesia od silnika jeszcze bardziej!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja mam nisko :P chyba twarda. Jeszcze aż tak się nie znamy żebym ją oceniała :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ