Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam jak w klasie maturalnej miałam cykl ponad 50 dni. Myślałam, że osiwieje. Chociaż raczej prawdopodobienstwo ciąży było zerowe, ale psychika robiła swoje. Raz w życiu mi sie taki długi cykl przytrafił ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to już bywa :) ja jak mialam 15 lat leczylam sie tez na nieregularne miesiaczki i nie mialam owulacji takze tez mialam swoje przygody...

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy umówione na wtorek :) testy będą się grzaly do 2 kresek czerwoności :)

    nick nieaktualny, borsuk, Bajka111 lubią tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka wrote:
    Jesteśmy umówione na wtorek :) testy będą się grzaly do 2 kresek czerwoności :)



    :) Trzymam kciuki :) a ja lekarz zobaczymy co to się dzieje :)

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie miałam problemów z cyklem na szczęście. Tylko po poronieniu wydłużył mi się z 31 do 33 dni :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Ja nigdy nie miałam problemów z cyklem na szczęście. Tylko po poronieniu wydłużył mi się z 31 do 33 dni :/

    No to naprawde jest + bo ja to mam raz 26 a raz 27-28-30-31-33. Tak mi skacze choć tyle że w miare odczuwam owulacje. tak jak wczoraj to niewiem co to choroba było tak jakos cały czas czuje jakby dyskomfort w podbrzuszu... jakby cos mnie gilało w srodku masakra... :D albo jestem jeb... . albo śnie ... Dziwne to wszystko i takie przeczucie śmieszne... Hmmm które usuwam z głowy bo boje się rozczarowania... :(

    borsuk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj ten ból a dzisiaj takie dziwne uczucie.. .

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże :) Trzeba być dobrej myśli.

    nick nieaktualny, borsuk lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :)

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa - Trzymam kciuki za nową pracę :) Nowa praca - nowe nadzieje:)

    Magduulina - tak czytałam tą Twoją historię z tym bocianem... :) i jak tu nie wierzyć w cuda i przeznaczenie :) Coś w tym musi być :)


    A ja wczoraj zakupiłam nowe sexi majtki, żeby po @ trochę zachęcić męża :) Już się nie mogę doczekać kiedy zołza sobie pójdzie ;)

    nick nieaktualny, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Makowa - Trzymam kciuki za nową pracę :) Nowa praca - nowe nadzieje:)

    Magduulina - tak czytałam tą Twoją historię z tym bocianem... :) i jak tu nie wierzyć w cuda i przeznaczenie :) Coś w tym musi być :)


    A ja wczoraj zakupiłam nowe sexi majtki, żeby po @ trochę zachęcić męża :) Już się nie mogę doczekać kiedy zołza sobie pójdzie ;)



    No powiem tak że ja nie wierzyłam w bociany ale jakiś znak mi dał :) hehe :) No pewnie że taki zakup się przyda a jeszcze kochana pończoszki i szpileczki do tego i do szaleństwo :)

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj muszę tego mojego wziąć w obroty tak porządnie :) Mam ogromną nadzieję, że ten cykl to ten szczęśliwy :) Dlatego tym bardziej mam ochotę poszaleć z mężem i go zachęcić w szczególny sposób ;)

    I zazwyczaj największą ochotę mam wtedy kiedy mam okres ;)

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no tego Ci zycze z całego serca :) ja wczoraj jak nigdy mojego poprostu obudziłam :D :) to zaśmiał się że już przechodzę do samoobsługi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 15:33

    madziara0080, borsuk lubią tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hehe no tego Ci zycze z całego serca :) ja wczoraj jak nigdy mojego poprostu obudziłam :D :) to zaśmiał się że już przechodzę do samoobsługi :)
    Obstawiam, że nie narzekał :)

    nick nieaktualny, madziara0080, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Oj muszę tego mojego wziąć w obroty tak porządnie :) Mam ogromną nadzieję, że ten cykl to ten szczęśliwy :) Dlatego tym bardziej mam ochotę poszaleć z mężem i go zachęcić w szczególny sposób ;)

    I zazwyczaj największą ochotę mam wtedy kiedy mam okres ;)
    No to mamy tak samo. Ja też mam zawsze największą ochotę wtedy gdy mam @ :/

    nick nieaktualny, madziara0080 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia i bardzo dobrze. Bierz go w obroty i fasolujcie! :)

    nick nieaktualny, madziara0080, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    hee no nie narzekał ale mnie też tak wzieło jakos takos dziwnie i bardzo sie zdziwil:D
    Dosc mam takich stosunków no wiecie a teraz a poczekajmy bo to bo tamto.
    nawet sie nie chcialo nieraz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 15:44

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina - i bardzo dobrze :) ja mojego obudziłam tak we wtorek :) Był w niebo wzięty :) aż mu się oczka świeciły :) a wczoraj przywitałam małpisko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2016, 15:48

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk - w okresie też można, ale ja akurat nie bardzo lubię ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no takie to jest wszystko pokręcone :) ale to pewno kochana nie ten czas :) Szczęście uśmiechnie się do każdej z nas tutaj predzej czy pozniej :)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ