Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o zrobienie testu ciążowego :)

Ukija, Molyx lubią tę wiadomość

• MMM2016 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - uśmiałam się, bo właśnie też lubię herbatkę z miodem i trochę cytryny :)
    Ostatnio jednak herbata wyszła mi bokiem i przestawiłam się na wodę z sokiem dr witt (multiwitamina) - ten smak bardzo mi podpasował.
    Uprzedzam pytanie odnośnie zachcianek ciążowych i objawów - ja podchodzę do tego bardzo sceptycznie, bo przy braniu leków hormonalnych (np.euthyrox czy dostinex) to ja miesiąc w miesiąc potrafię mieć mdłości, zachcianki i mega obolałe piersi.
    Dlatego to mnie nie rusza.

Ukija lubi tę wiadomość

82doi09k139kk43v.png

zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM a kiedy teścik zrobisz? Wiesz może teraz to już takie prawdziwe zachcianki a nie od leków. Zatestuj i powiedz :) ale bym była szczęśliwa jakby Ci się udało. Dopóki tego nie zrobisz nic nie będziemy wiedziały :)
    Też uwielbiam z cytrynką. A też mam ostatnio ochotę na multiwitaminkę ale z wodą jeszcze nie piłam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 08:58

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

"Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • cachaarel Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam dr. Witt ale pomarancza- marchew pychota. Na codzień to jednak pokrzywa i woda.

• Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel na co pokrzywe pijesz? :)

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

• cachaarel Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije bo lubię a podobno działa oczyszczajaco na nerki(mam kamienie), reguluje hormony, no i włosy, skóra i paznokcie :)

• Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzy ostatnie rzeczy to wiadomo :) ale ze nerki nie miałam pojęcia. Ja osobiście strasznie lubie miętę :)

• Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Szarlotka :) jaki niedzielny poranek? Dziś mamy sobote :) nie strasz mnie, że już mi minął jeden dzień wolnego :) a sobota mija powoli na słodkim lenistwie. A jak Tobie mija? :)

• Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja już się wystraszyłam, że mam zaniki pamięci :) no trzeba trzeba sprzątać ale chyba przełożę to na troszkę poźniej bo mam takiego lenia, że szok :)

• Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Ci faceci, ciągle muszą zrzędzić. Mój tylko jojczy jak nie ma jedzenia. Dla niego porządek jest wtedy kiedy nie musi przeskakwiać nad bałaganem. Ja natomiast kocham porządek :) ja tam teraz mam z głowy a będę się martwiła później :P

• Molyx Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrwałam i zrobiłam test dziś - 27 dc (mam 29) - jedna krecha. Ani kawałek cienia. Dziwni mnie tylko ten ból piersi, bo od okolo tygodnia mnie bolą, swędzą, pieką/kłują, a nigdy mi sie tak nie działo ani na owu ani na @.

Co ma być, to będzie ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 19:13

Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM testuj koniecznie! Szyyyybko ! :) I daj znać o wynikach, nie ciesz sie sama :P

u nas dzień pozytywny, odwiedziliśmy dziś jednych rodziców, bo na tygodniu pracowali. Niedawno wrociliśmy, zaraz wykąpie młodą i zalegniemy na kanapie na jakimś filmidle ;)

Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • MMM2016 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałam taki dzień zakręcony....dałam sobie jeszcze część dnia na przyjście niechcianej @ (cykle mam raczej regularne i @ przychodzi rano)
    Zrobiłam test po południu i wyszły dwie wyraźne kreski :)

Szarlotka123, Molyx lubią tę wiadomość

82doi09k139kk43v.png

zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • MMM2016 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabiam dzień, bo dzisiaj odwiedziliśmy naszych Rodziców i Dziadków :)
    Też bardzo lubię pokrzywę. A wiecie, że herbata pokrzywowa zalecana jest przy anemii bo wpływa na wzrost żelaza?
    Ogólnie lubię też melisę.

Molyx - powtórz test w poniedziałek.
    u mnie lampka zapaliła się dzisiaj, bo właśnie piersi tak napuchły i zrobiły się twarde....

82doi09k139kk43v.png

zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ukija Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM! GRATULACJE kochana! :) super że dwie kreski! Jak się cieszę. Wiedziałam, że tak będzie. Świetna wiadomość! :) tylko nie zostawiaj nas tutaj :)
    Molyx daj sobie jeszcze troche czasu i zatestuj za dwa dni i zobaczysz że będą dwie kreski :)

• MMM2016 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bardzo się cieszę :):)
    Wiadomo, trochę się martwię...w poprzednim cyklu też zobaczyłam dwie kreski a jednak ciążą była ciążą biochemiczna....
    Ale nie chcę też tu smęcić i martwić siebie i Was na zapas.
    Cokolwiek się wydarzy (a liczę tylko na pozytywne informacje) - dam znać.
    Etap I - 25.01 beta i kilka badań tarczycowych.
    Etap II - wizyta u gin 5.02

Dalej - życie pokaże.

82doi09k139kk43v.png

zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Makowa_Panna Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie! Niedługo to sama zostane na tym temacie ;)
    Mnie niestety dzis rano nawiedziła zołza @... Po każdym takim kolejnym rozczarowaniu mam coraz mniej sił...

Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • madziara0080 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 - moje gratulacje :) Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka :)

ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM, super, gratuluje! :*
    Makowa_Panna, nie zostaniesz sama ;)
    Madzia, co u Ciebie?

• madziara0080 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 23:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa Panna - nie załamuje się, bardzo Cię proszę. Wiem co czujesz, ale nie jesteś sama, jesteśmy tu aby się wspierać i trzymać za siebie kciuki.
    Każda z nas ma słabe chwile, ale one miną i trzeba brać się na nowo do roboty :)

Szarlotka, u mnie ogólnie bez zmian, działam z testami owulacyjnymi, narazie wychodzą negatywne ale jestem ciekawa co z tego wyjdzie i się nie poddaje. Wczoraj wyszedł już "cień cienia" a dziś znów nic, zero cienia, ale z godzinę przed zrobieniem testu wypiłem herbatę i może tym trochę rozrzedziłam mocz i dlatego taki wynik. Zrobię kolejny jutro wieczorem i będę pamiętać, żeby nic nie pić przed. A owulacji na pewno jeszcze nie było, bo nic nie czułam, żadnego bólu brzucha ani jajcorów nie czułam, ale z drugiej strony to dziś jest 13 dzień cyklu więc już coś powinno zacząć się dziać... ach te nasze problemy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 23:23

Szarlotka123 lubi tę wiadomość

ug376iye929i107i.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego