Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka ciężko ale postaram się... Kochane czekać do czwartku piątku czy jutro też powtórzyć i jeszcze najwyżej w dzień om 18.04 zrobić??

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj może na dzień @.

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmierzylam jeszcze z ciekawości temperaturę teraz i jest 37,18 dowcipnie ?? Rano 37,30,,,, ale zawsze ona mi się raczej podnosi a nie spada.. Mam czarne myśli ( sorry)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka masz rację zrobię w poniedziałek rano o ile @ nie Przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa nie!!!!! Zwariuje jutro kupie ta 10 w rossmannie zrobię w czwartek a ten 25 który mam w domu zrobię w poniedziałek jeśli tylko ta wredna malpa do mnie nie zapuka. I tak zostanie mogłam dzisiaj nie testować jestem na siebie wściekła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:34

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija właśnie czuję po kościach a skąd osłabienie skoro witaminki wszystko jest ehh :/

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja to wszystko tez pogoda... Ciepło zimno pada itd przesilenie wiosenne

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh dzisiejszy dzień jest kiepski do domu chce :) a moja temp. dziś w dół ehh :/

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś cienie się pojawiły, a po kolejnym sikaniu proszę o wyraźne i pewne kreski :) Po dwie na każdym teście oczywiście :*

    nick nieaktualny, rosax3 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja nie martw się taki mały spadek to nic...nie można się nim podlamywac...myśl pozytywnie! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina Ty to ciągle jesteś gorąca :) ja przy Tobie to jak trupek ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Aurellka ale cos mnie chyba lapie :/ to slabo jak na pozytyw zobaczymy w sercu nadzieja jest zawsze ale patrząc racjonalnie

    nick nieaktualny, Aurellka lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka ja tak zawsze takie temp.

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja taka pogoda, że nie trudno i jakiegoś wiruska, ale oby był to wirusem ciazowy :)

    nadzieja_86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Aurellka ja też tak samo. Magdulina to gorąca dziewczyna :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie taka goraca a nic z tego nie mam :(

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja usypiam na siedząco co za pogodaa :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio dziwna pogoda.. Szef mnie wlasnie obudzil ze mam isc cos zjesc ;D zasnelam... Jakas godzinke spalam haha ;D

    nick nieaktualny, Księżniczk@ lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mialam taki dzien wczoraj okropny... dzisiaj troche lepiej ale te podbrzusze co jakis czas sie oddzywa i martwi mnie to bo tak mnie laplo ze slabo sie zrobilo musialam usiasc...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze skonsultuj to z ginem?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ