X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, dopiero zauważyłam że Wy wszyscy byście byli z października. Może to jakiś znak? :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Szarlotka, dopiero zauważyłam że Wy wszyscy byście byli z października. Może to jakiś znak? :)

    ukija a ty co myślisz o tym moim bólu podbrzusza??

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina szczerze Ci powiem, że nie brałam tego leku nigdy więc nie wiem czy to przez niego i czy przy nim można mieć @. Aczkolwiek może to implantacja. A może po prostu z obawy sama sobie wmawiasz? Wszystko będzie okej, nie zamartwiaj się na zapas. Kiedy się testujesz? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Elina szczerze Ci powiem, że nie brałam tego leku nigdy więc nie wiem czy to przez niego i czy przy nim można mieć @. Aczkolwiek może to implantacja. A może po prostu z obawy sama sobie wmawiasz? Wszystko będzie okej, nie zamartwiaj się na zapas. Kiedy się testujesz? :)

    w niedzielę z apteki 10 lut z apteki i 12 luty beta

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile tu dziś pozytywnej energii! Ja dziś obleciałam miasto. Kupiłam żółta ramkę i składniki na pizze, która sobie zażyczył mój mąż.
    Elina ja gdy brałam dupka przeczytałam chyba pół intetnetu na jego temat i dziewczyny pisały, że dostawały @ w trakcie brania. Mi się nie zdarzyło, ale moja szwagierka tak własnie miała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 12:39

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadła bym taką domową pizzę, zazdroszczę Twojemu :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Ile tu dziś pozytywnej energii! Ja dziś obleciałam miasto. Kupiłam żółta ramkę i składniki na pizze, która sobie zażyczył mój mąż.
    Elina ja gdy brałam dupka przeczytałam chyba pół intetnetu na jego temat i dziewczyny pisały, że dostawały @ w trakcie brania. Mi się nie zdarzyło, ale moja szwagierka tak własnie miała.


    dzwoniłam do lekarza mam przyjść na 16:15. powiedział że to może być dopiero owulacja a ovitrelle dostałam w czwartek to 6 dni temu.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz sprawdzi co i jak i będziesz spokojniejsza. A jeśli to owu to trzeba działać ;)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Lekarz sprawdzi co i jak i będziesz spokojniejsza. A jeśli to owu to trzeba działać ;)


    no kazał działać od soboty do wtorku a teraz wychodzi na to że owu może być dzisiaj. masakra nie rozumiem ovitrelle dostałam 6 dni temu.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może u Ciebie zadziałał z opóźnieniem. Pojdziesz do lekarza to się dowiesz. Daj znać po wizycie co i jak :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Może u Ciebie zadziałał z opóźnieniem. Pojdziesz do lekarza to się dowiesz. Daj znać po wizycie co i jak :)

    dam znać kochana niedługo idę się kąpać bo o 15:30 muszę wyjechać bo jakby nie patrzeć do Rzeszowa mam 40 km

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo mam do nadrobienia 3 strony. Ale to zaraz nadrobie teraz tylko krotko..
    W sadzie nie zeznawalam bo nie musialam. Czlonek z rodziny.. Cale szczescie bo kupa stresu.. Niestety meza dluggo trzymali :( ale najwazniejsze ze wyrok to uniewinnienie. A do lekarza nie zdarzylam... Termin na 11:20 a z sadu wyszlam po 12..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja uciekam się szykować do lekarza jak wrócę to się odezwę myślę że będę koło 17:00 z wami i będę wam pisać czy owulka czy nic z tego cyklu:) jestem dobrej myśli

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Wiem, wiem, ale dziwnie się to u mnie odbywa. Plamienia różowe miałam w Sobotę, Niedzielę, w Niedziele miałam takie jakby ciągnięcie w dół jajników a dopiero w Pn niską temperaturę.. Martwię się trochę, ze zakończy się znowu na biochemicznej :( Niemniej jednak staram się myśleć pozytywnie. A Ty jak się czujesz? Zastanawiam się co zrobić na obiad i nie mam pomysłu..
    MMM, przepraszam za pytanie ale jak wyglądają Twoje piersi? Oprócz tego, ze mam je opuchnięte mam dziwnie zielono-niebieskie żyły na nich dość spore i sutki w środku mocno czerwone, otoczka jest brązowa..

    Szarlotka, z tego co wyczytałam na większości stron to właśnie jednym z pierwszych objawów ciąży, poza sennością i stanem podgorączkowym związanym ze wzrostem poziomu progesteronu, są powiększone żyły na piersiach i ciemniejsza otoczka sutków, tak więc wpisywałabyś się książkowo :D Czego z całego serca Ci życzę kochana :*

    Co do mnie to od paru dni mam stan podgorączkowy, dziwnie ocieżałe podbrzusze i kłucie w jajnikach, ale nie wiem czy to jeszcze owulacja, czy co... sutki też mnie bardzo bolą przy dotyku, są takie czerwone... No ale nie będę się wkręcać jeszcze, bo na to za wcześnie. Staram się zachować spokój i dotrwać do bety w okolicach Walentynek :)

    A co do moich Walentynek to mój małż na starość ma chyba kryzys wieku średniego (starość, hehe, rok ode mnie młodszy ;)) bo dołączył do zespołu heavymetalowego i akurat w Walentynki grają koncert, więc liczę, że chociaż mi piosenkę jakąś zadedykuje, bo z romantycznego wieczoru nici ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka jesli cie to pocieszy w mojej ciazy mialam temperature bardzo rowna. Nie bylo wyzszej czy nizszej. Moze akurat? Oby. Bo zawiodlam sie ze ukije @ nawiedzila a tak krzyczalam ze nie ma przychodzic! Moze nie uslyszala.. Ale teraz sie uda. Ostatni raz juz jest przez kolejne msc nie przyjdzie. Bede glosniej krzyczec! Haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechalabym dzis ale mam dosc wrazen. No i musze mezem sie nacieszyc bo dzis przyjechal.. Nie bylo go od poprzedniego poniedzialku..

    A w planach mam jeszcze zrobienie paczkow na jutro ;D a co tam. Niech przyszla dzidzia sie juz karmii haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, mój mąż gra na gitarze basowej :) To jedna z jego licznych pasji, hehe, nie sposób się z nim nudzić ;)

    A z domowych sposobów na chorobę ja leczę się zawsze skutecznie czosnkiem (tylko trzeba uważać, bo obniża ciśnienie, ja zazwyczaj mam niskie i mi się po nim kręci w głowie nieco, miodem, cytryną, imbirem, syropem z cebuli i maliną, choć teraz malin się boję używać i nie używam. I piję dużo, picie pomaga na wszystko - na lepsze odkrztuszanie, na zbijanie gorączki.

    Aaaa, pączki! Nie umiem robić niestety :( Trzeba będzie zajrzeć z rana do cukierni.

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to super. Sława puka wam do drzwi :D
    Ale czosnek jako syrop czy taki do zjedzenia? :D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka ja cały czas po owulacji miałam 37.5 i co? Przypałętała się ta głupia @ ;) nie ma reguły na to. Ale życzę Ci aby była fasola! :)

    Szarlotka, no mieszanka wybuchowa. Chociaż moja bratanica to Skorpion i jest moją malutką bratnià duszyczką :) jesteś ciasna? To super znak! Fasola! A ja rozumiem skąd ten wniosek, pewnie było <3 :D no i oczywiście proszę się kłaść do łóżeczka i pić herbatkę z miodem :)

    Rosax no przyszła :( ale już mam nowy termometr owulacyjny i od jutro działania na nowo chociaż dziewczyny i tak namawiają mnie na test dla własnego świętego spokoju. Chociaż ja tam nie daje wiary, że cokolwiek mogło by z tego być ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 18:12

    Szarlotka123, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ