X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajdiss witamy! Napisz nam coś o sobie? Jak długo się staracie?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Hajdiss :) Miło, że do nas dołączyłaś :)
    Tak jak pisze Makowa - powiedz coś o sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 12:04

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy za sobą kilka cykli luźnych starań. 3-miesieczną kurację ESMYA na dużego mięśniaka, który postanowił nie zmniejszyć się ani trochę. Po odstawieniu tabletek miałam 2 cykle bez owulacji. Po stymulacji lekami jest lepiej. Działamy... Za nami pierwszy cykl z owulacją, ale nie zaskoczyło. Teraz rozpoczęlismy drugi cykl poważnych i świadomych starań... Mamy nakaz od ginekologa, że jeśli nie zaskoczy w ciągu dwóch cykli to mamy zrobić badania nasienia; z kolei jeśli plemniki będą ok, to będziemy robić laparoskopowo drożność jajowodów.

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widze, że u Ciebie podobne "plany" jak u nasm 9ego jedziemy na badanie nasienia. Z wynikami do gin. I wtedy decyzja czy hsg czy laparo niezależnie od wyników męża ( tak ostatnio mówił gin). No i wrazie co mąż do androloga.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jednak nadzieje,że nie będzie potrzeby bo mam zamiar w tym cyklu zafasolkować ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja się dziś staram ale pączki zrobić ;-) jeszcze 4 dni @ i do roboty

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy taką nadzieję, że nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe badania i uda się w tym cyklu. Poczytam wątek od początku by Was trochę bardziej poznać :)

    Molyx lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie właśnie domowe spa zrobiłam. Maseczka na twarz, maska na włosy...

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 pączki z truskawkową konfiturą i z powidełkami sliwkowymi. No śmieje się że lepiej mi pączki wyjdą niż zafasolkowanie

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcia 8lat właśnie z balu wróciła pączuszki z mamusią robić, nie zadowolona bo bal nudny B-)

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa Panna z miłą chęcią sama zrobilabym sobie też takie spa, ale za chwilę pędze po mojego faceta do pracy

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic straconego możesz sobie zrobić wieczorem :) Do tego jeszcze jakis peeling ciała i pachnacy balsam...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień w czwartek powinnam mieć owu i tak się zastanawiam czy by może nie wykorzystać testów owulacyjnych, które kiedyś kupiłam. Zrobić dziś pierwszy czy jeszcze za wcześnie?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajdiss witam Ciebie i ja :)
    Ja też mam mięśniaka ale ma 0.9mm, z tym że inteligentny doktorek nie powiedział mi ani gdzie ani jaki typ :/

    Anka Ja też chcę pączki ale zjadalam już 1 i mi starczy bo tyyyyle kalorii :( widzę, że w tym cyklu będziemy mniej więcej w tym samym czasie się starały. Jak to mówią "w kupie siła" :)

    Szarlotka jak się czujesz? Ja Ci powiem, że jakaś dziwna ta moja @, dopiero 3 dzień a już się kończy (chyba że nie tylko głucha, ale i zaspana) :D

    Makowa ja też się zastanawiam czy oby nie porobić w tym miesiącu testów owu :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć hajdiss !I pozostałe dziewczyny :)
    Dzisiaj u mnie był ciężki dzień w pracy ale przynajmniej szybko zleciał...Jeszcze jutro...i ginekolog.

    Szarlotka i Ukija - co u Was?

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka tak zrobie, ale lepiej niech nie przychodzi wcześniej, bo B ma badanie nasienia 9tego. Wolałabym żeby się nawet spóźnia trochę ;P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Dziękuję Kochane za wsparcie :* Obym jutro zobaczyła wysoką betę, żeby się już nie martwić. Potem przeżyć tylko weekend i do lekarza na usg jak coś będzie ;) Mam już taką paranoje dziewczyny.. Boli mnie brzuch jak na @ i mam mokro więc cały czas sprawdzam czy nie przyszła..


    Szarlotka mam tak samo. .. jutro juz na pewno testuje. .. mialam kilka dni temu ale wytrzymalam.. dzis 16 dpo i tempka w górę. . Jest nadzieja; ) trzymam za Ciebie Szarlotka jutro;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 18:02

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta, myślałam dzisiaj o Tobie :)
    Super, że już jutro testujesz, obyśmy obie świętowały ;*
    Makowa, to ok, to krzyczymy, zeby się trochę spóźniła :D
    MMM, nic nowego, jeszcze czekamy do jutra i będzie cokolwiek wiadomo :)
    A Ty jak się czujesz?

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro dużo dobrych wieści będzie :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba pójdę jutro do lekarza bo ten kaszel jest od gardła.. To chyba jakieś zapalenie.. Wypłukam rumiankiem i wodą z solą, może przejdzie.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ