X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, czosnek do zjedzenia :) Stosuję fajny patent mojej mamy, a mianowicie rozgniatam czosnek przez wyciskarkę, dodaję łyżkę oliwy z oliwek, trochę soli i kropię cytryną, pyszny jest wtedy, mniej gryzie, łatwiej wchodzi dzięki oliwie i jest smaczniejszy dzięki cytrynie :) Polecam!

    A z tą sławą to jeszcze trochę :P Na razie chłopaki dopiero zaczynają koncertować.

    Ukija, no ja w sumie wiem, że nie ma reguł. Tak naprawdę jest to tak indywidualna sprawa, że każda z nas może mieć nieco inne objawy lub ich brak. Dwie moje koleżanki twierdzą, że w ciąży nie czuły kompletnie nic - zero mdłości, bólu piersi, częstszego siusiania czy gorączki, czuły tylko wzmożoną senność. A mam i takie, które wspominają ten czas nie najlepiej, bo miały większość objawów, w tym dziwne jak alergia na słońce :D Dlatego myślę, że może jednak lepiej nie szukać objawów i tak bardzo nie skupiać się na sobie tylko poczekać na betę, bo ona prawdę powie :) Ukija, trzymam kciuki za Ciebie niezmiennie :) I za was wszystkie tutaj!

    Szarlotka123, Ukija lubią tę wiadomość

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z domowych rzeczy to robimy kanapkę z czosnkiem (przeciśniętym), syrop z cebuli, lipę z miodem i malinami.

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny :)

    Czytam Was, ale czasami nie nadążam ;)
    Pamiętam o każdej z Was i cieszę się, że jesteśmy tu razem :)

    Ja dziś wieczorem byłam na wizycie u nowego ginekologa. Byłam tak zastresowana, że nawet obiadu nie jadłam :(

    No więc tak, sprawdził moje wszystkie wyniki badań, które do tej pory robiłam i powiedział, że jest wszystko dobrze. Wyniki badań mojego męża również są ok.

    Co do mojego obecnego cyklu.. dziś mam 24 dzień cyklu i pęcherzyk nadal jest i ma 2,54 cm. Doktor powiedział, że taki powinien być w 14 dniu, więc prawdopodobnie owulka się przesunie, albo pęcherzyk w ogóle nie pęknie. Powiedział, że śluzik jest, więc kazał nam dziś działać, mimo, że na zewnątrz śluz raczej kremowy.

    Powiedział, że @ może się spóźnić lub nie przyjść w ogóle, ale co miał na myśli - nie wiem.

    Dostałam już skierowanie od niego na HSG do szpitala, jakby @ jednak przylazł.
    Powiedział, że nie mam się bać, bo on robi tak żeby nie bolało :) mam zabrać tylko dresik i kapcioszki :)

    Jeśli drozność nie przyniesie rezultatów, to następnym badaniem bedzie test na wrogość śluzu, a na samym końcu stymulacja lekami.

    Powiem Wam, że lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie, grzeczny, sympatyczny, konkretny i do tego czterdziesto paro letni przystojniak :)

    Szarlotka123, Rybka84 lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, słyszałaś o tabletkach fiorda? Na gardło polecane w czasie ciąży :) przedewszystkim są smaczne :) w piąteczek mocno zaciskam kciuki i czekam na informacje co tam w trawie piszczy :)

    Rybka, do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie. Nie mówię, że u Ciebie to nie oznacza ciąży. Życzę Ci aby to właśnie był jej objaw i czekam na informacje, że zafasolkowałaś :)

    Madziara, no i super że Wasze wyniki są dobre. W tym cyklu się uda! :) milusio że lekarz przystojniak, do takiego aż chce się chodzić ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noc do d*** mialam. Córka znów kaszle, wstawłałam jakies milion pińcet razy. Jestem ledwo ciepła normalnie ;/

    w dodatku boli mnie wszytsko po wczorajszym treningu.

    No nic, pomarudziłam, zjem sniadanie i do pracy siadam. W nagrode kupiłam sobie pączka w biedronce ;-)mniam mniam ;-))

    dobrego dnia dziewczyny !

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś badała hormon AMH,(rezerwa jajnikowa)?

    Czy jest ono refundowane?

    Bo muszę je zrobić, tak mi nowy Pan Doktor zalecił :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) jak minęła noc?
    Ja dziś mierzyłam się nowym termometrem i jaki spadeczek ale pocieszam się że jest dokładniejszy :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara nie mam pojęcia jak jest z tym badaniem. Ty masz fajnego ginekologa a ja dentyste ;) Aż chce się do niego chodzić :)
    Ukija mam ostatnio problemy z zasypianianiem. Nie wiem czemu. Może zimowo-wiosenne przemęczenie daje znać.
    Szarlotka nie stresuj się, bo to nic nie zmieni a może zaszkodzić :*

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, termometr micfolife elektroniczny kupiłam w aptece za 14 zl :) fajny dokładnie mierzy. Ooo wstawanie w nocy to bardzo dobry objaw :) taki sen pokazuje tylko Twoje obawy, kiedyś wierzyłam, że sny są odwrotnością rzeczywistości :)

    Makowa, też sądzę że to przemęczenie. Często mam tak że wracam z pracy padnięta, a przesiedze to zmęczenie a później nie mogę zasnąć :) oooo przystojny dentysta to że przyjemność. Kiedyś miałam takiego i był baaaardzo delikatny i ciągle sprawdzał czy coś mnie nie boli itp. :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ten sen to dobry znak ;) Wiesz ile razy mi się śniło, że zobaczylam II kreski i zawsze było na odwrót
    Także Ty nie dostaniesz @ przez najblizsze 9 misesiecy ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, popieram Makową. Teraz już przez najbliższe 9 miesięcy nie dostaniesz @! Nie będzie takiego wyniku na becie, nie ma opcji! :) serio sny są odwrotnością tego co ma być, ja latac nie umiem ani nie ma żadnej apokalipsy zombie :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny i miłego pączkowego obżarstwa :D ja już mam pierwszego za sobą i drugiego przede mną ;)

    Szarlotka, trzymam mocno kciuki za jutro!

    A tabletki Fiorda są mega fajne, sama biorę przy chrypce i suchości w gardle. Te cytrynowe, bo jak kiedyś kupiłam porzeczkowe bodajże to mąż twierdził, że pachną kocim moczem :D

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka, haha dobre porównanie :) ja mam kocie dziecko i jej siuśki pachną inaczej, ale to kwestia węchu :) a cytrynowe nie są mocniejsze? Ja zawsze te pożeczkowe biorę bo właśnie nie cierpie cytrynowych leków (zraziłam się tymi wszystkimi ferweksami i grpiexami) :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka doskonale rozumiem Twoja paranoje. Pewnie będę mieć tak samo po tym co juz raz przezylam...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka nie stresuj się. Leż w łóżku i włącz sobie jakiś film. Nie możesz za dużo myśleć bo nam tutaj zwariujesz kochana :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jutro zrobisz pierwszą, a w poniedziałek drugą. Spokojnie. Będzie wszystko w porządku. Wiem, że to nerwowy czas ale musisz wytrzymać :) jesteśmy tutaj z Tobą :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamt jutro na wyyyysoką bete. I proszę o wirusika dla mnie i dla nas wszystkich tutaj.
    Mam przeczucie, że tem cykl będzie nasz... ;) Taka mniw jakąś pozytywna energia rozpiera jak nigdy ;)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nidługi wszystkie zafasolkujemy, takie mam przeczucia :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu wiosna idzie! Najlepszy czas na przytulanie i fasolkowanie!

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna i Ukija piękne macie przeczucia <3 Oby się stały rzeczywistością.
    Tak w ogóle, witam Was wszystkie w moim pierwszym poście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 11:53

    madziara0080, TheImponderabilia lubią tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ