X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa, nie płacz! Jesteśmy w tym cyklu razem. Ja nieco szybciej ale staramy się razem. Z uśmiechem na twarzy i nadzieją która wygra ze wszystkimi przeciwnościami :) sprawmy aby ten cykl był inny od poprzedniego, sprawimy że nam się uda zafasolkować :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja się nakręciłam? Chyba tak, może za bardzo. Ale znowu mam dziś tyle energii, że gdybym Wam wszystkim dała po trochę to i tak nie odczuła bym zmiany :)
    Ps. Może to dlatego że naszła mnie tak straszna ochota na słodycze i zjadłam z 1/3 słoiczka masła czekoladowego (to znak, że @ odeszła finalnie) :P

    Tymoteuszowa, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa i Ukija - i tak trzymać! :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w następny cykl z przytupem i pełną parą! Jak najbardziej starać się o tym non stop nie myśleć, bo szukacie tylko objawów, sama wiem po sobie. :)

    Wszystkie kiedyś będziemy mamusiami. :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, wszystkie będziemy szybciutko Mamusiami, jeszcze w tym roku :) ja w tym cyklu nie szukam objawów :) w tym cyklu będę robić na odwrót i nie wierzyć żadnemu z objawów :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziś z Wami i ja :)
    Niestety dziś przyszła @ :( napisałam smsa do doktora, tak jak prosił, teraz czekam na odpowiedz kiedy HSG. Boje się okropnie ale muszę dać radę. W poniedziałek idę zrobić hormon AMH czyli ten od rezerwy jajnikowej, tak więc działam dalej, nie poddając się.
    Czułam, ze dostane okres, bo ten cykl był niestety bezowulacyjny.

    ug376iye929i107i.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    Teta a masz gdzieś wykres?
    Tak udostepnilam;)

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 trzymam kciuki za wysoką rezerwę jajnikową i szybki termin HSG
    Wydaje mi się, że trzeba mieć dużo odwagi, samozaparcia i woli walki żeby przejść te wszystkie badania i zabiegi....często bolesne...


    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM, zdaje sobie sprawę, ze HSG do przyjemnych nie należy, ale z drugiej strony, nie mam wyjścia :( Jeśli kobieta chce dziecka, to zrobi wszystko. Taka prawda. Ja obserwując swój organizm w tym cyklu, wiedziałam, że nie ma owulacji. Dlatego na ciążę się nie nastawiałam, właśnie bardziej nastawiłam się na drożność. Mam tylko nadzieję, że przyniesie oczekiwane rezultaty.

    Bardzo dziękuję za wsparcie, na pewno się przyda :)

    Jak tylko dostane info od lekarza to napisze, kiedy wskazane będzie trzymanie kciuków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 14:01

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija kocham Cię normalnie dziewczyno :D
    Bajka tak jest!

    Ja odstawiam termometr w tym cyklu i ide na żywioł huhuhu a dziś winko będzie z tesciami :)

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 to bądź silna na tym badaniu i daj znać po. :)

    Tymoteuszowa -teraz to normalnie wariatka! :D

    A miałabym do Was takie pytanie, czy jest możliwy taki skok temperatury do góry dzień przed okresem? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym.

    Ech dzisiaj dokucza mi cholerne kłucie poniżej pępka. Krótkie, silne, aż się zwijam. :( Nerwobóle to akurat miewam w klatce piersiowej, więc dziwią mnie te kłucia.

    Poza tym teraz cholernie mi duszno i gorąco i tak myślę czy to nie powód tych koszmarów sennych. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 14:10

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa zapomniałaś, że my już jesteśmy w ciąży? :) ja też mam dziś imprezkę rodzinną ale od 1 stycznia nie pije i tego się trzymam (jako że przecież już jestem w ciąży to mogę jeść do woli, prawda?) :D

    Madziara trzymam kciuki za Ciebie, wiem że dasz rade i dla przyszłej fasoli nie jedno zniesiesz :) trzymam za Ciebie kciuki! :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka wykresik masz ładny i @ wcale nie musi przyjść. A swoją drogą wcinaj folika bo widziałam, że nie zaznaczyłaś :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - z każdym nowym cyklem zaczyna się od nowa! :) Na dniach zapewne dołączę do Was do tych nowych cykli i tym razem i nam się uda. :)

    Ja też od 01.01 nie piję. :D

    Wcinam zawsze do obiadu, jak nie zaznaczę rano łatwiej mi potem zauważyć i nie zapomnieć. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 15:18

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Szarlotko nie było Cię przez troszkę wpisów, ale już jesteś i myśle że conajmniej kilka dziewczyn już jest spokojniejszych :) może jednak będzie fasola :) trzymam za Ciebie kciukasy :) pamiętaj nadzieja umiera ostatnia :) mam nadzieję, że jak już urodzisz to Twoja dzidzia będzie starsza od mojej o króciótki czas :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka to trzymamy kciuki dalej :)
    A u mnie się dziwnie dzieje... Dziś mam 15 dc. Owu mam zazwyczaj 19-21 dc. Dziś zrobiłam trzeci test owulacyjny jest negatywny. Słuz bezbarwny, ale nie ciągnący. Za to jajnik prawy (ostatnio owu była z lewego) i podbrzusze mnie bardzo boli, przy chodzeniu jest jeszcze gorzej. Mam nadziej, że to nie owu. Może jakieś zapalenie?! W piniedziałek ide do gin. Dobrze, że nie odwołałam tej wizyty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 19:02

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czyli jeszcze nic przesądzone? :)

    Ja dzisiaj tak siedziałam i myślałam sobie, że zrobię test, bo dziś albo jutro powinna być @.
    Pod wieczór zrobiłam i jedna krecha jak w mordę strzelił.
    To 14 dpo, więc raczej wiarygodna.

    Także niedługo zacznę nowy cykl i dołączę do reszty, która zaczyna po raz kolejny.

    Na luzie i oby do przodu! :)

    PS. Dzisiaj kolejna noc sama. Tylko gdyby nie te koszmary, to może jakoś łatwiej by było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 22:24

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 7 lutego 2016, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja mam takie postanowienie jak w tytule :D Witam Was :)
    Jestem marie_marie22, w tym roku skończę 29 lat, od października jestem staraczką :)Gdy nadchodzi owulacja jestem super optymistką, gdy jest @ płaczę z żalu...ot taka jestem dziwna ;) pozdrawiam

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) jak mija leniwa niedziela?

    Witamy serdecznie Marie Marie :) tak zawsze jest, każda z nas ryczy jak przychodzi @. Tylko po co? Lepiej wejść w nowy cykl z nowymi siłami. Łatwo gadać, ciężej zrobić ;)

    Szarlotka, i wtedy będziemy razem na porodówce :D ale by było super :) jak Ty się czujesz? :) no jutro idę zatestować dla formalności :) byłam na imprezce rodzinnej wczoraj i tak się najadłam że ciągle mi niedobrze było :) jaki ze mnie łakomczuch :)

    Bajka a może doszło do implantacji np. w 12 dni i masz za małe stężenie w organizmie? Może dla pewności idź jutro na bete? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie załamuj się, test zrobiłaś wieczorem, a najbardziej wiarygodne są jak zrobisz rano, z porannego moczu. Tak więc głowa do góry i powtórz test jutro z rana :)

    Marie_marie - witamy :)
    Nie jesteś wcale dziwna, a jeśli tak to jest nas dwie. Ja mam tak samo jak Ty. Czas owulacji - biorę męża w obroty i szalejemy, a kiedy czuje, ze zbliża się @ to lepiej żeby nikt do mnie nie podchodził, bo mam ryk pod skórą. Pierwszy dzień okresu mam zawsze w kolorach żalu i rozpaczy. Ale wiem, ze nie mogę się poddawać.
    Czekam na termin HSG, później ewentualnie test na wrogość śluzu i na samym końcu stymulacja lekami.

    Jesteśmy twarde kobietki i damy rade :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ