X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 5 lutego 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, doczekasz - każda z nas doczeka!:)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 lutego 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlorko kochana! Już widzę, że Cię nie ma i to oznacza tylko jedno - smuteczek. Ale nie ma! Zgłaszam swoje veto! Żadnych smutków ma nie być. Spinamy pośladki. Ty lecisz do ginekologa szybciutko i dowiadujesz się co się dzieje i wchodzimy w ten cykl pewną nogą i działamy. Zachodzimy w ciążę i rodzimy razem. Umówimy się w jakimś mieście na "zakupy" i razem do szpitala :) pamiętaj że każda porażka ma nas tylko wzmocnić :*

    MMM2016, Molyx, hajdiss, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a Ty nie czytałaś mojego posta? Ja nam i naszym organizmom rozkazuje zajść jak najszybciej w ciążę! Nie ma innej opcji! :)

    MMM a nie mówiłam, że wszystko będzie w porządku? Cieszę się :) to musiało być niesamowite przeżycie i dla Ciebie i dla Twojego. Wypłakałaś się? To teraz przygotuj się na miks emocji :)

    MMM2016, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 5 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM gratulacje!!! :)

    MMM2016 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka :) witam Cie serdecznie :) widzę, że już 13dpo :) kiedy się testujesz? Chodź posiedź z nami :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka kochana, wiem, że smutek Cię dopadł, ale nie możesz się poddawać ani załamywać, my wszystkie musimy być silne i się wspierać, w grupie siła <3

    Bajka - witamy serdecznie :) Opowiedz kilka słów o sobie :)

    MMM2016, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za gratulacje :)
    Bardzo dziękuję!!!!

    Ukija - jesteś niesamowita w swojej pozytywnej energii :)
    Jak Ty to robisz?

    madziara0080 - masz rację, w grupie siła :)

    Co do smutków .... jak dół dopadnie to trzeba się "wysmucić" i wypłakać..... nie ma rady....
    Trzymam kciuki, żeby obecne smutki i łzy zmieniły się jak najszybciej w łzy...radości.
    (Szarlotka? Jesteś?)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 lutego 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM wiesz, ja żyję w taki przekonaniu, że z każdej nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji trzeba wyciągać pozytywne wnioski :)

    Szarlotka musi się teraz wypłakać i wróci do nas dwanrazy silniejsza i zwarta do działania :)

    madziara0080, MMM2016, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 6 lutego 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobudka!!!! Wstawać śpiochy i nakrecamy się na pozytywne myślenie. Jeszcze tylko dwa dni, może jeden i ostro zabieramy się działania ;-). Obiecajcie mi ze będziecie mnie wspierać w tym cyklu bo inaczej znów będę świrowac.

    Rybka84 lubi tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja jestem tak nakręcona, ze spać nie mogę :)
    Jasne, że trzymam kciuki.
    Anka309 - teraz bacznie obserwuj śluz!

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta serdeczne gratulacje!
    MMM cudownie!
    Dziewczyny dbajcie o siebie i swoje małe serduszka <3<3:) i roześlijcie wirusy cionszofe ;)

    Szarlotko głowa do góry, jesteśmy tutaj nie tylko na te dobre chwile ale i takie, kiedy niewiadomo co dalej. Na szczęście tutaj są kobiety, które podpowiedzą i doradzą.

    Dziewczyny jesteście Wielkie! Każda po kolei.
    Dobrego dnia dla wszystkich :)
    Ps.z chuopem będziemy walczyć z zakupami remontowymi a wieczorem wernisaż :) więc mało mnie dziś będzie.


    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    Teta a przy kichaniu na przyklad Cię ciągnęło też w jajnikach, w brzuchu?

    Tak;) a co najdziwniejsze nie mialam tego w pierwszej ciąży; ) wtedy tylko piersi od razu;) a teraz pobolewanie brzucha zmęczenie w ciagu dnia a w nocy ciężko zasnąć i bolala mnie jakby miednica krzyz czulam sie na początku jak przeziebiona bo mialam katar;) a nie bylam chora;)

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze raz gratulacje :*

    Mnie ciągnęło wczoraj przy kichaniu, a dziś tempka spadła, także nici z ciąży, mogę sobie pomazyc po prostu tylko..

  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko trzymam kciuki za Ciebie.. na pewno jestes silna i wiesz co ta mala Fasolka juz gdzieś tam czeka na Ciebie kwestia czasu, na nas wszystkie czeka.. to bedzie szczesliwy rok dla nas wszystkich; ) Dziewczyny kiedys przevzytalam tutaj żeby nowy cykl potraktować jak ciążowy ja tak zrobilam cos w tym jest; ) pozytywne myślenie podobno nas ptzybliza do celu bo człowiek podświadomie dąży do niego;) ufa się i mam nadzieje że szybko wszystkie zobaczycie II ;):*

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa wrote:
    To jeszcze raz gratulacje :*

    Mnie ciągnęło wczoraj przy kichaniu, a dziś tempka spadła, także nici z ciąży, mogę sobie pomazyc po prostu tylko..
    W dniu testu tez mi spadla.. tez tak pomyślałam a tu niespodzianka nie poddawaj sie!:)

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta a masz gdzieś wykres?

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka masz wsparcie jak w banku. Ja już jestem po @ więc już czuję energię i chęć działania w stronę fasolkowania :) swoją drogą co to za wstawanie w sobotę z samego rana? :)

    MMM no ja się wcale nie dziwie że spać nie możesz. Pewnie szczęście cię rozpiera :)

    Tymoteuszowa póki @ nie ma zawsze jest nadzieja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 09:28

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sobotnio !

    Aniu - pewnie, ze masz wsparcie, po to tu jestesmy ! :)

    Ja wlasnie wstalam, znow mialam jakies dziwne sny.

    Dziwną mam temp- co mi podskoczy to spada, ale śluz wreszcie rozciągliwy dopatrzyłam, wiec serduszkowalismy ;-) kto wie, moze pod koniec lutego okaze sie, ze zafasolkowalam ... :))

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx, niczego bardziej Ci nie życzę niż zafasolkowania :) dobrze, że było serduszko :) jak rozciągliwy to trzeba działać intensywnie :)

    Molyx lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy temp może nie pokrywac sie ze śluzem ?

    Ukija, ja Tobie również tego życzę!:*

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ