X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak narazie nie wiesz czy Ci się nie pokryje bo jutro możesz mieć skok. Ja miałam w poprzednim cyklu skok temperatury dopiero dzień po śluzie. Śluz zawsze oznacza zbliżający się szczyt. Więc teraz dużo serduszkujcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 09:51

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija na 6 zawiozlam mojego do pracy wiec od 5:30 na nogach ;-) dluuuga sobota będzie.

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka jaka Ty kochana jesteś, że go zawiozłaś o tak wczesniej godzinie :) masz racje Twoja sobota będzie baaaaardzo długa :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, nie ma tego zlego - zrob sobie dzien dla siebie. Może dobra ksiązka, film ? Domowe spa ? Kawa z koleżanką ?

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny i miłego dnia wam wszystkim!

    Szarlotko, czekamy na Twój powrót do nas. Napisz co tam u Ciebie :*

    Ja cały czas się czuję jakby podziębiona i zmęczona, dziś spałam całe 10 godzin! Tylko że temperatura mi się wyrównała do 36,6 i brzuch jakby mniej pobolewa... Więc się nie nakręcam, bo za 9 dni beta może mnie rozczarować... Aaaa, jak ja nienawidzę tak długo czekać :D Każdy dzień mi się dłuży!

    Ale ogromnym plusem jest to, że przez te 2 cykle starań poznałam swoje ciało jak nigdy dotąd (13 lat na antykach z dwoma przerwami, taa...) więc jakbym nie zafasolkowała, to już od 1 dnia nowego cyklu będę mierzyć śluz i temperaturę i aż do owu wprowadzę olej z wiesiołka lub siemię lniane.

    No i tak jak dziewczyny mówią - od początku będę myślała o tym cyklu jak o zaciążonym (choć dopóki nie zrobię bety w tym cyklu jeszcze nie spisuję go na straty ;))

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka. Ja też brałam antyki tak długo i 1 cs miałam bezowocny, przylazła @ zołza jedna! ;) ja chyba jeszcze w ramach pewności (są przypaki kiedy kobieta jest w ciąży a @ nadal ma) będę się testowala w poniedziałek ale to ze wzgledu na to że na wtorek mam zaplanowany rentgen :) w tym cyklu który uważam już za nowy zmieniłam godzinę mierzenia temp, kupiłam termometr owulacyjny, od dziś sprawdzam śluz i wysokość szyjki :)
    Oczywiście życzę Ci wysokiej bety już w tym cyklu, pamiętaj że teraz musisz myśleć pozytywnie :) nadzieja umiera ostatnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 10:23

    Rybka84 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooking moping i odkurzajting hehe to się nazywa dzień dla siebie :-D :-D

    hajdiss lubi tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - jaka dobra kobieta z Ciebie! Ja po swojego męża zawsze w nocy jeżdżę jak wychodzi na piwo z kumplami, i też zawsze mi to powtarzają. :D

    A o mnie co ja mogę napisać? Jesteśmy parę miesięcy po ślubie. I planowaliśmy się zacząć starać od lutego szczerze mówiąc, bo wtedy mamy podróż poślubną w góry. :D

    Ale do wizyty u ginekologa, który jasno stwierdził, że w ciąży snowboard odpada - wszystko było bez antykoncepcji, a wizytę miałam w terminie owulacji jakoś. Więc wszystko jest możliwe, chociaż nie wydaje mi się, żeby naprawdę mi się udało w tym cyklu. Oczywiście cieszyłabym się ogromnie, co tam - snowboard poczeka. :)

    Od 3 dni męczą mnie okropne sny. Dziś już moja głowa przeszła samą siebie i śniły mi się dzieci i to nie tylko w dobry sposób. :(

    Wg of dziś powinnam już dostać @ (byłby to cykl 27 dniowy). Przeważnie miewam 27-28. Nigdy dłuższego nie miałam, więc czekam cierpliwe z testowaniem jeszcze. :)

    A tu zamiast @, kolejny skok. ;)

    Dzięki za miłe przyjęcie! :)

    Rybka84 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, a kiedy robisz betę :)? Twój wykres i opisywane objawy wyglądają obiecująco. Trzymam kciuki!

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 możesz wrzucić wykresik?

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka - Betę to pewnie jak dopiero okres zacznie się spóźniać. Już wiele razy myślałam, że jestem w ciąży i wiem jak fiksowałam, gdy test i beta mnie sprowadzały do pionu. :) A jeszcze okres mi się wtedy nie spóźniał. :D

    Anka -

    4f8b7cee8db533f8e85cdfd3e37af9c3.png

    :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem ci ze nieźle się pnie tempka do góry. Ja bym nie wytrzymała bez testowania ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 11:08

    Ukija lubi tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka to niestety będziesz musiała się przerzucić na sanki ;) no ale po becie na pewno pochwalisz się nam jej wysokim wynikiem :) powiem Ci że z opini kilku dziewczyn słyszałam że takie sny o dzieciach to całkiem dobry znak :)
    Czyli bete robisz w poniedziałek? Trzymamy za Ciebie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 11:11

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - poczekam jeszcze. Ja też już siedzę jak na szpilkach. Do toalety trochę częściej latam to sprawdzam, czy to już, czy nie już. :) Szczerze powiedziawszy to dzisiaj to mierząc temperaturę to tak sobie myślałam - spadnie i okres przyjdzie, a tu jeszcze wyższa, niż była. :)

    Kiedyś mierzyłam sobie temperaturę to mi spadła w dzień, kiedy przyszła @. :p

    Jesteście kochane. :))

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka podziwiam że wytrzymujesz ja już bym robiła :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - może to dlatego, że w tym miesiącu plany o dziecku przeszły na następny miesiąc i w sumie to dopiero początek mój. :) Jakbym się starała dłużej to pewnie już bym sprawdziła to testami. Wolę póki co się wyluzować i nie spinać tak na to. To jest tak, że znam to uczucie zawodu zobaczenia jednej kreski, pewnie jak wiele z Was. I wolę to odłożyć na jak najpóźniej. Mimo wszystko jak przyjdzie @ to jednak nie boli to tak jak ta 1 kreska, bądź ujemna beta. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnim cyklu zrobiłam test- ujemny a na drugi dzień przyszła @ryczalam całą niedzielę, chodziłam jak chmura gradowa. Lepiej nie podchodzić... Każdy z tych 14 cykli kończy się tak samo. Chcieliśmy spróbować bez pomocy lekarskiej ale chyba nie damy rady :-(

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam. Jak tylko plamienia dostałam to już ryk, ale wypłakałam się mojemu na ramieniu który tylko powiedział "mówiłem Ci abyś się nie nakręcała" i już mi przeszło. Stwierdziłam że nie ma co się zamartwiać i wchodzić w nowy cykl ze smutkiem i nerwami i na drugi dzień już wróciłam do mojego optymistycznego nastawienia :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija to ja podobnie. Zawsze rycze jak @ wstretna przychodzi, zwłaszcza, że zawsze mam tyle objawów ciąży... Ale teraz nie! @przyszła a ja będę miała dobry humor i już!! :)

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 6 lutego 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka - widzisz jak jedna kreska na nas wpływa. :)

    W końcu i Wam się uda! Planujecie się wybrać na jakieś badania?

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ