X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara my musimy dać rade! Co nas nie zabije to nas wzmocni ;) trzymam niezmiennie za Ciebie kciuki i tego abyś dała radę na badaniu. Wszystko dla naszych fasolek :)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, ja na szczęście nastawiłam się już na to badanie, wiem, że mnie nie ominie i staram się myśleć, że je przeżyje ;) czekam na info od Doktorka kiedy mam się wstawić w szpitalu, ale na razie cisza, tak myślę, że dopiero jutro się coś dowiem, a jak nie to zadzwonię do niego.

    ug376iye929i107i.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielne ;-) ja wczoraj pokusiłam się na gorące banany z czekoladą i tak jak ty Ukija miałam takie mdłości że głowa mała ;-)

    Hehhee u mnie w domu wisi hot atmosfera już, od samego rana mizianie, słodkie spojrzenia :-D @ pojechała w siną dal więc można zacząć działać :-D energia mnie rozpiera.....

    Babeczki robimy dziś z moim qurito a'la KFC nasz debiut. Jestem strasznie ciekawa efektu. To tak z innej beczki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 11:31

    Szarlotka123, madziara0080 lubią tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm... Anka, widzę, że seks jak malowany dziś :) Mizianko to zachęcająca sprawa :) Trzeba brać garściami :)

    Powodzenia w kuchni życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 11:35

    ug376iye929i107i.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D dziękuję za wsparcie. JA też wierzę, że nam wszystkim staraczkom się uda. W końću myślę sobie, że skoro tyle osób ma dzieci z wpadek itp, to osoby, które tak starsznie pragną je mieć, w końcu będą je miały <3
    Anka309, ciekawy pomysł :) powodzenia w tworzeniu, ja sie też niedługo zabiorę za obiad.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam również w niedzielę! :)

    marie_marie Witam i ja! Ja też jeszcze tutaj jestem nowa. Nie jesteś sama! :) Ja póki co jeszcze nie płakałam nigdy, gdy @ przychodziła, ponieważ dopiero zaczynamy starania. Ale pamiętam jak parę razy myśleliśmy, że wpadliśmy i zawsze się wtedy nakręcałam, że jestem w ciąży. I wtedy przeżywałam jak @ przychodziła. :) Tak więc to chyba normalne dla nas, ale radzę nie przeżywać aż tak! :)

    Ukija - hmm.. teoretycznie wszystko jest możliwe. :) Nie wiem jak często to się zdarza, żeby w 14dpo test nie pokazywał prawdy, a kupiłam ten strumieniowy, podobno czuły bardzo.

    Madziara0080 - póki co się jeszcze nie załamałam. :) Było małe ukłucie w serduchu, że to jednak nie teraz, ale nie przeżywam jeszcze za bardzo. :D Bardziej mnie martwi moja burza hormonów, skoro nie jestem w ciąży. :D I trzymam kciuki oby badanie przyszło szybko (termin - bo wiadomo, czekanie na nie tylko potęguje stres) i przeszło szybko, łatwo i bezboleśnie. :)

    Dzisiaj póki co @ jeszcze nie przyszła. Bóli miesiączkowych nie mam od 2 dni, czasem trochę "poćmi". A zawsze jak mam dostać @ to ból jest niesamowity i wtedy wiem, że to już. :)

    Anka - mmmm qurrito baardzo na tak! :D Polecam do nich, jeśli nie macie swojego sposobu na kurczaczki a'la KFC to kupić polędwiczki z biedry - najbardziej zbliżone smakiem. :D Zazdroszczę hot atmosfery. U nas od 2 tygodni raczej cold. :( Mam nadzieję, że na następne dni płodne to się stanowczo zmieni. A Wam życzę gorącego dnia, oby zapał się nie ostudził!! :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 7 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 następnym razem spróbujemy z tymi poledwiczkami dziś kurczaczek :-D
    U nas atmosfera cold jest zawsze po negatywnym teście :-( jakoś tak mnie to dołuje że nie mam nawet ciut ciut ochoty na sex. Mój wtedy strzela fochy do tego dochodzi moja burza hormonów przed @ i jest pozamiatane :-S
    Bez kija nie podchodź.

    Biedni ci nasi mężczyźni ;-) mają przerąbane z nami... B-)

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, uwielbiam taki zmysłowy klimat :) Ja wczoraj przez cały dzień NON STOP myslalam o seksie i odliczalam czas do wieczoru. Byli u nas znajomi, swietnie sie bawilismy, ale juz chcialam zostać sama z mężem ;) Jakbym mogła - wciągnęłabym go na szybki numerek do toalety hahah ;D

    Ja tez przed okresem jestem jędzą, dre japę o wszytsko ;-)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka i Molyx - my jędze łączmy się! Też jestem jędzą. Dlatego tak mąż się zastanawia co to będzie jak będę w ciąży, skoro na okres taką burzę mam. :D

    Molyx lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ciązy ze 2 razy miałam niewyjasniąną kurwicę lub histerię :D raczej byłam łagodna ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara czekamy na info co do postepów. Trzymamy kciuki. Jest duży plus z tych badań. 2 końcu dowiesz się co i jak i podejrzewam że niedługo będziecie mogli działać :)

    Bajka cuda się zdażają. Może owulka Ci się przesunęła? Mówie Ci testuj i zobaczysz. Czytałam wypowiedzi dziewczyn, którym 16dpo test pokazywał negatyw a jednak były w ciąży :)

    Anka ja mam podobną atmosferę w domu. Myślę, że wieczorkiem pęknie jakieś <3 oj już mam wieeelki niedobór. Działajcie, życzę powodzenia :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx - czyli jest nadzieja, że będę łagodna. :D

    Szarlotka - no to czekamy na każdą nową informację. :) I trzymamy kciuki! Qurrito polecam z sosem majonezowym!!! Mmmm... :) Też nie lubię barbecue. :)

    Ukija - Jeśli owulka mi się przesunęła to tym bardziej nici. Bo nie było "serduszek" za bardzo w tym miesiącu, z racji takiej, że mieliśmy od lutego zacząć. :D Podkręcaj atmosferkę w domu. ;)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko, wierzę, ze obwieścisz nam wspaniałą wiadomość. Masz racje - nie ma @, jest nadzieja - a ona umiera ostatnia :)

    Z jednej strony to dobre, ze tu jestesmy niemal incognito, ale z drugiej - chcialabym Was lepiej, bardziej personalnie poznać :)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mimo że jestem tu od niedawna to denerwuje mnie ta forma kontaktu z Wami. Szkoda ze nie ma apki na telefon która by informowała np. o nadejście nowego wpisu :-(

    Może macie jakieś pomysły?


    Qurito pychotka. Z majonezem spróbuję następnym razem. Jak dla mnie BBQ wyśmienity ;-)

    Molyx, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka mnie też owulka jakoś dziwnie wyznaczyła w tym cyklu. A jak to u ciebie wygląda?

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja kilkanascie postow temu pisalam, ze szkoda ze of nie ma apki kompatybilnej z forum, bardzo przydałaby się i zwiększyła częstotliwosc pisania na forum. A i wykres łatwiej uaktualnic i miec zawsze przy sobie

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidewczyny, czy Wy tez w okolicy dni płodnych jesteście takie napalone :D ?

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    Dzidewczyny, czy Wy tez w okolicy dni płodnych jesteście takie napalone :D ?

    Ta ja w te dni to zazwyczaj mam taką ochotę jak nigdy :P

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff nie jestem sama ;D Ja ogolnie uwielbiam seks, ale w polowie cyklu, to mogłabym z łózka nie wychodzić ;d

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Molyx, mam to samo. Nawet jak mnie mój wkurzy to i tak mam ochotę mu ściągnąć spodnie.. i sprać pasem dodatkowo :D
    Macie rację, przydałaby się taka aplikacja. Nie za bardzo wiem jak można to rozwiązać inaczej..
    Tak wygląda mój wykres.
    1d4b78fdeaae874c04fb1f8d75805f6a.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:04

    Molyx lubi tę wiadomość

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ