X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - ja w listopadzie już chciałam zacząć. Ale menżu, żestanowczo nie i zaczęłam po raz kolejny brać anty. Wszystkie możliwe skutki uboczne stanowczo zmieniły moje podejście do nich i jednak mężu też zmienił zdanie. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx facet chory w domu to koniec świata, leciała niedawno taka reklama w tv o mężu który ma katar. No i z moim dokładnie to samo. Chory to się nawet schylić nie mógł żeby coś z podłogi podnieść :D

    Bajka ale warto było? Jak tak to wszystko się później przeżyje. Wszystko dla przyjemności :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo facet nie choruje - on walczy o zycie ;D

    Bajka111, Szarlotka123, Ukija, marie_marie22 lubią tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że warto. ;)

    Facet chory, ojjj to jest dramat. Też już coś o tym wiem. Mój potrafi lekko się źle czuć. Gorączki nie ma, kaszlu nie ma, a ten odczuwa dramat życiowy. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx właśnie ja też nie lubie. Chociaż są dni że jestem tak podkręcona że wszystko gdzieś odpływa, ale żadko ;) ja żyje w przekonaniu że kobieta musi zawsze pięknie wyglądać i dlatego przesadnie dbam o siebie ;)

    Bajka no ja nie miałam żadnych skutków ubocznych. Libido wysokie (chyba Mój tak na mnie działa), piersi ładne, zero wyższej wagi, zero bólu. Jeden minus był. Krwawienie z odstawienia trwało 1 dzień. Jeżeli chodzi o dzidzie to właściwie mój mnie do tego namawiał. Twierdził że już marzy o tym aby stworzyć coś tylko i wyłącznie pochodzącego z nas samych i z naszej miłości :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx hahahaha wygrałaś tekst wieczoru! Oni walczą i to jak bardzo. A my chore robimy wszystko: sprzątamy, gotujemy, pracujemy, idziemy na zakupy :P

    Szarlotka123, Molyx lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija czyli odwrotnie niż u nas. To ja mam mocny instynkt macierzyński. :) A tabsy przyjmowałam kiedyś 2 lata, odstawiłam i teraz znowu. I był dramat, nie mogłam normalnie funkcjonować. A w życiu przyjmowałam już 4 "rodzaje" tabsów. Także tych piersi ładnych to głównie mogę pozazdrościć. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, tak mam to samo. Jeden dzień w pracy wypompowuje z niego życie, przynosi pracę do domu chociaż nie lubi o tym rozmawiać. Zazdroszcze że lubiłaś to robić z rana ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kilka godzin nie byłam na forum i od 15 minut nadrabiam czytanie ! :)
    Podobnie jak Ukija - jeszcze nie dorobiłam się konta na fb :)
    Mam nadzieję, że tutaj też będziecie pisały :)
    Ja czytam każdy post :)
    Czasami z opóźnieniem - ale każdy :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chory facet to masakra. Mój dokładnie jak z tej reklamy. I jeszcze jak jest chory to bez chrupek kukurydzianych się nie obejdzie :)
    Tabsy brałam ładnych parę lat temu przez dwa lata. Miałam po nich idealną cerę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 20:43

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja to byłam weteranka. Przyjmowałam 7 lat, bez przerw na odpoczynek. Zaczynałam od super tanich refundowanych, przy nich libido poszło w zapomnienie, zero ochoty, zmieniłam je chyba dopiero po 3 latach, poźniej kolejne i w końcu trafiłam za takie 24+4 i przy nich było wszystko okej. Nawet bólu głowy nie miałam, ale zmieniłam bo kosztowały 60 zł, pózniej znowu 24+4 i wtedy poznałam mojego. Jeżeli chodzi o libido to chyba chodzi bardziej o niego. Mam ciągle ochotę. Ciagle jestem podkręcona :) u mnie to początkowo on miał instynkt ale teraz to ja mam większy. On na spokojnie a ja chcę już fasolkę :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa o tak cera jak porcelanka :) nidgy nie miałam większych problemów ale biorąc tabsy miałam przy krwawieniu jeden (!) I nic więcej ;)

    MMM no właśnie gdzie Ty się podziewałaś :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały weekend leżę. Strasznie mnie mdli...i szukam smaków...co bym chciała zjeść....
    Mam kiepskie samopoczucie.....
    Ale trzeba przeżyć....

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weteranka :-P hahaha a ja nigdy w życiu nie wzięłam żadne tabletki anty

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka mam dokładnie tak samo. Striptiz to nie dla mnie. B mnie ciągle namawia, ale ja mam troche dużo tu i ówdzie wiem, że mu się podobam, ale nie potrafie sie przełamać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 20:55

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM jak tak sobie pomyślę, to z chęcią bym poprzeżywała takie coś jak Ty. :D Uszy do góry, może za parę dni się zmieni? :) W ciąży to taka trochę rosyjska ruletka. :)

    Ja brałam yasminelle, yaz, claire i teraz dorin - który był na poprawienie cery, a mi ją do reszty spartolił. :D O moim biednym żołądku nie wspomnę.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam problem z akceptacją siebie - u mnie tez striptiz odpada. chyba, ze jestem nawalona hahahah ;P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Szarlotka mam dokładnie tak samo. Striptiz to nie dla mnie. B mnie ciągle namawia, ale ja mam troche dużo tu i ówdzie wiem, że mu się podobam, ale nie potrafie sie przełamać.

    mam to samo

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka też brałam yasminelle.
    Molyx dokładnie mam ten sam problem...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 wrote:
    Cały weekend leżę. Strasznie mnie mdli...i szukam smaków...co bym chciała zjeść....
    Mam kiepskie samopoczucie.....
    Ale trzeba przeżyć....

    Minie, najważniejsze, zebys odpoczywala teraz i jak najmniej stresu miała. Pomyziaj pępek od Cioci Molyx ;D

    MMM2016 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ