Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hej kochane! ale wy szalejecie rosax :)
    Mamuska cieszę się że temp się podniosla.
    nadzieja na ktora masz do lekarza?
    Na 18:40 :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak przyjdzie to ma siłę ale ja wolę wieczorem , ale czego się nie robi dla dziecka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Marciaa, ja też trzymałam nogi w górze około 30 minut, a potem kolejne 30 leżałam z poduchy pod biodrami ;)

    Susanna, to trzeba działać zanim przyszły tatuś położy się spać po nocce ;)

    Ojej to ja nie mam tyle czasu :)
    Mam nadzieję że mojego są na tyle szybkie żeby zdążyć :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna rabi hest fajnie na spiocha :) hihi
    marcia u mnie tez tak bylo na chwile tylko lezalam i tyle one wiedzą gdzie trafic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja będziemy czekać na wiesci ja się nie mogę doczekać piątku! !!!! (glupue babsko ) jestem wściekła o ten poniedziałek. . ......

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafić trafią nie trzeba świecy robić :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh no takie :) swieca to dla sportu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj zaczynam 21 tydzień kurcze kiedy to tak zlecialo ? aaa nie wiem czy pisałam o tym ale cieszy mnie to od początku tylko 2 kg mam na plus obym tylko nie nadrobila ;) po ciazy zaraz trzeba wrócić do ćwiczeń.... nie zaniedbam się już tak jak z synkiem sexi mamuśka musi być :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 10:49

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze niecała połowa i dzidziuś będzie :) Nie mogę się doczekać kiedy u mnie się pojawi to wyczekiwanie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna zycze żeby jak najszybciej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    a ja dzisiaj zaczynam 21 tydzień kurcze kiedy to tak zlecialo ? aaa nie wiem czy pisałam o tym ale cieszy mnie to od początku tylko 2 kg mam na plus obym tylko nie nadrobila ;) po ciazy zaraz trzeba wrócić do ćwiczeń.... nie zaniedbam się już tak jak z synkiem sexi mamuśka musi być :)
    Ja mam 1 kg do przodu ale brzuszek jest już dobrze widoczny bo jestem drobnej budowy i szybko było widać. Jak Ty tylko 2 kg utyłaś to faktycznie bardzo mało jak na ten tydzień ciąży. A dbasz jakoś specjalnie o to co jesz czy jesz wszystko na co masz ochotę?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3
    Mam nadzieję, że się spełni bo jak do tej pory mam nadzieję, że to co kłuje boli i ściska to oznaki zagnieżdżenia? Byłoby super dziś 6ty dzień więc maybe maybe :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziękuję <3
    Mam nadzieję, że się spełni bo jak do tej pory mam nadzieję, że to co kłuje boli i ściska to oznaki zagnieżdżenia? Byłoby super dziś 6ty dzień więc maybe maybe :D
    A który to Twój dzień cyklu?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, 1 lg do przodu to naprawdę mało ;) Pozazdrościć :)

    Magduullina, połowa ciąży już za Tobą kochana, oby tak dalej :)

    Co do świecy, to rano nie robiłam, robi wieczorem i mieliśmy z Mężem z tego niezły ubaw ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    A który to Twój dzień cyklu?
    22 a 6 dpo :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 14dc, serduszka póki co ok.
    Ale 2 cykle temu też było w dobrym czasie i nic z tego także zobaczymy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Nadzieja, 1 lg do przodu to naprawdę mało ;) Pozazdrościć :)

    Magduullina, połowa ciąży już za Tobą kochana, oby tak dalej :)

    Co do świecy, to rano nie robiłam, robi wieczorem i mieliśmy z Mężem z tego niezły ubaw ;)
    Z tym że ja jem wszystko i co chwila. A wyglądam jakbym przytyła z 4 kg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    22 a 6 dpo :)
    1327.gif

    nick nieaktualny, borsuk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś specjalnie nie dbam o dietę jem często a male porcje no i ruchu mi nie brakuje przy moim urwisie :) no ale tak teraz patrze na karte ciazy z synkiem tersz w tym czasie bylam 6,5 kg na plus

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę Wam się do czegoś przyznać ;) W pt testuję, ale tak naprawdę zrobiłam już 3 testy, jak taki "głupek". Pierwszy bo chciałam zobaczyć, czy pregnyl jeszcze jest w organizmie. Wyszła całkiem widoczna druga kreska. Choć wiedziałam, że to przez działanie leku, to po dwóch dniach zrobiłam znowu by zobaczyć, czy kreska będzie mocniejsza czy nie. Była prawie niewidoczna. Wczoraj był u mnie spadek temperatury, więc mogło być zagnieżdżenie. To co, że do 48 h od tego zaczyna się wytwarzać hcg. Oczywiście Mamuśka dzisiaj znowu test i ten wyszedł zupełnie negatywny. Nie wiem, czy jest sens jeszcze testować. Czuję, że nic z tego w tym cyklu :/ Normalnie na głowę dostaję z tymi staraniami :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 12:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ