Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to tym razem to rozpoczynasz juz owocny!

    zFolwarku, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, w ciazy ciagle cos kluje, ciagnie, rozpycha, boli, nie boli ale czujesz dziwnie, itd. CIAGLE. Cala ciaze do konca. Bywaja lepsze okresy ale pamietaj, ze tam w brzuchu jest czlowiek maly i rosnie i Ty rosniesz a to no coz musi byc odczuwalne i jest. Nie martw sie. Juz polowa za Toba praktycznie. Teraz z gorki. Powoli czas na wyprawke dla Malej!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Za to tym razem to rozpoczynasz juz owocny!

    Dokladnie! Mi sierpien sluzy! :D

    rosax3 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Dokladnie! Mi sierpien sluzy! :D

    oby ten cykl był pozytywny!

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Nadzieja, w ciazy ciagle cos kluje, ciagnie, rozpycha, boli, nie boli ale czujesz dziwnie, itd. CIAGLE. Cala ciaze do konca. Bywaja lepsze okresy ale pamietaj, ze tam w brzuchu jest czlowiek maly i rosnie i Ty rosniesz a to no coz musi byc odczuwalne i jest. Nie martw sie. Juz polowa za Toba praktycznie. Teraz z gorki. Powoli czas na wyprawke dla Malej!
    Wózek mam już zarezerwowany 3w1. Jest jeszcze na gwarabcji. Odkupię od koleżanki wraz z kołyską :-) Wszystko po jej córeczce która we wrześniu skończy rok. Oni wszystko nowe jej kupowali i bardzo dbali więc idealnie :-)
    W październiku do niej po to jadę :-)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Wózek mam już zarezerwowany 3w1. Jest jeszcze na gwarabcji. Odkupię od koleżanki wraz z kołyską :-) Wszystko po jej córeczce która we wrześniu skończy rok. Oni wszystko nowe jej kupowali i bardzo dbali więc idealnie :-)
    W październiku do niej po to jadę :-)

    ooo jaki ten wózek? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez czesto cos kluje boli ale bylam u gina i mowil ze to normalne bo sie wszystko rozciąga. Rosnie w koncu w brzuszku maly czlowieczek hihih ja tez juz mam wozek na oku w wrzesniu bede zamawiac

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    ooo jaki ten wózek? :)
    3w1 niebiesko-biały:
    d4a9412f.jpg
    A tak wygląda cały zestaw tylko ja w tych barwach ze zdjęcia powyżej
    d0bbeb83.jpg

    A to strona producenta:
    http://www.verdi-babies.com/?page=pepeeco&menu=hidden

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 21:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pochwalcie się jakie wózki planujecie :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja raczej normalne . tak czuję wyraźnie ruchy malo tego jak się poloze to brzuch faluje i podskakuje :) przy następnej wizycie wdpomnij lekarzowi o kluciach itp ale ja czasem tez tak miewam .
    rosax kochana rano sikaj a nie wieczorem.
    a gdzie ukija się podziewa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nadzieja super wózek

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja, piękny
    mi się podobają właśnie z białymi ramami

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciała w kolorze miętowym

    mniej więcej cośtakiego

    http://przedszkolaczestochowa.pl/332-thickbox_default/wózek-stars-ii-kolor-11-miętagrafit.jpg

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ukiji dlugo nie ma..

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2033540d5ff0.jpg
    taki mam po synku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 21:11

    nick nieaktualny, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie ;)
    Jak wcześniej pisałam staramy się z mężem o dzidziusia, synka już mamy, było wszystko ok ale @ przyszła o czasie ale bardzo dziwna, krótsza i mniej intensywna, tydzień po @ zrobiłam test dla pewności i negatywny. Teraz powinnam dostać 13.08 ale póki co nic.... Czy to możliwe żebym była w ciąży i test tego wcześniej nie wykazał? Czy może być tak że mogłam mieć za niski poziom HCG ... w pierwszej ciąży też mi nie pokazywał test... doradźcie coś... jestem w Niemczech i nie będę teraz kupowała testu ( za drogi) za dwa dni będę w domu to dopiero zrobię. Ale czy jest to możliwe???

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Witam ponownie ;)
    Jak wcześniej pisałam staramy się z mężem o dzidziusia, synka już mamy, było wszystko ok ale @ przyszła o czasie ale bardzo dziwna, krótsza i mniej intensywna, tydzień po @ zrobiłam test dla pewności i negatywny. Teraz powinnam dostać 13.08 ale póki co nic.... Czy to możliwe żebym była w ciąży i test tego wcześniej nie wykazał? Czy może być tak że mogłam mieć za niski poziom HCG ... w pierwszej ciąży też mi nie pokazywał test... doradźcie coś... jestem w Niemczech i nie będę teraz kupowała testu ( za drogi) za dwa dni będę w domu to dopiero zrobię. Ale czy jest to możliwe???

    kochana, my Ci nie powiemy
    o ile wiem w niemczech test kosztuje ok 3 Euro :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy gdzie ;) ja trafiłam taki że 10 , a nie mam innego sklepu w okolicy ... :( czyli jednak trzeba czekać na rozwój wypadków i byle do domku a potem do gina :) Pozdrawiam

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Zależy gdzie ;) ja trafiłam taki że 10 , a nie mam innego sklepu w okolicy ... :( czyli jednak trzeba czekać na rozwój wypadków i byle do domku a potem do gina :) Pozdrawiam

    no niestety
    możesz być albo i nie - niestety nie jesteśmy w stanie Ci wywróżyć
    życzę 2 kresek :-)

  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A (nie) dziękuję bardzo :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ