X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laseczki ja dziś latałam za sukienką na 3 września. kuzwa jestem zła bo nic mi się nie podoba.
    He Aurellka fajnie Cb widzieć. To musiało być mega zdziwienie he. Ciekawe czy mój gin się nie pomylił bo ja już mam body różowe.. Hm zauważyłam że prawie wszystkie będziemy miały córeczki.
    To mój dzisiejszy zakup. Nie mogłam się oprzeć.
    Też bym chciała mieć wszystko kupione do świąt bo wiadomo brzuszek będzie coraz większy i coraz mniej sił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 17:15

    Aurellka, Magduullina, zFolwarku, Nadzieja1988!, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne body Dorotko! Ja juz mam dużo rzeczy uniwersalnych raczej :) dziś coś kupiłam dla dziewczynki, ale jakoś się nie mogę przestawić hahah :)

    #Dorotka#, Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka nie dziwie się . kilka tyg temu miał być chłopak a teraz dziewczynka. Niedługo przyzwyczaisz się do małej królewny <3 ja mam dopiero pierwszą rzecz. Poważniejsze zakupy zacznę dopiero za miesiąc.

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Aurellka miło słyszeć takie dobre wieści :)

    Ja wpadłam się pochwalić. Moje jajeczko ma już 18mm i czekamy na owu chociaż testy są jeszcze negatywne a został mi tylko jeden :P co ma byc to będzie. Zrobiłam dziś tsh i duży duży spadek bo teraz wynosi 1.55 a wcześniej ok 2.5 :P prolaktyna nieco podskoczyła dziś 13.33 a wcześniej 11.3 ;)
    Z tym że dobre wieści się kończą. Lekarz pytał podczas gdy robił usg dowcipne czy mam plamienia, czy brałam antykoncepcje. Nie wiem czemu. Pewnie mam niezbyt grube endometrium :( a tak walcze o nie :/

    Magduullina, Nadzieja1988!, rosax3 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija czerwone wino podobno dobrze robi na endometrium

    SusannaDean, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija 18mm czyli już zaraz będzie owu :) bym Ci wysłał moje testy, ale jak w tym cyklu zajdziesz to po co Ci ;) rozumiem, że z monitoringu korzystasz, to można podglądać i działać :)

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka sam gin mi zaproponował kolejne wizuty i zrobił na pierwszej bez pytania mnie. Tylko mówi w środe "o jajeczko 15mm. W weekend czas działać" :P A ja poszłam tylko po prośbę o badania i nic nie płaciłam. W szoku byłam. Właśnie chcę już skończyć z testami :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurelia, a dużo masz tych testów ?

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija widze ze my bedziemy miec owu w tym samym czasie :D Powodzenia!

    Ukija, Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku Tobie też powodzenia i zaciskam kciuki :) ja już takiego parcia nie mam :P owu pewnie w niedziele albo w poniedziałek :P

    Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez kochane wam mocno kibicuje i kciuki trzymam żeby się udalo !

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukasy za was laski!!!
    No tak nadzieja przyjdzie zima i ciezko bedzie wyjsc z domku na zakupy wiec w sumie lepiej teraz. jutro maja byc w lidlu laseczki body spiochy pajace w dwu pakach za 24,99 kolory bezowo biale chyba uniwersalny kolorek moze ktoras sie skusi.

    zFolwarku, Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu wczoraj :D Czekanie :D Testowanie w urlop <3

    zFolwarku, Magduullina, Aurellka, marciaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna super :)
    ja czekam na informacje o plci i będę wtedy szalec pare uniwersalnych po synku mam wiec napewno nie będzie zle czekaja juz wyciagniete tylko wyprac wyprasowac i poukladac . kocyki mam takie 2 grube które musze jeszcze wyprac i schować bo później mi nie wyschna tak jak na słońcu ...
    posciel przescieradla itd wszystko jest .
    tylke fajnie ze nie mam tak duzej roznicy wieku i prawie ze wszystko mam po synku bo jakby nie patrz to jest to okropny wydatek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    susanna super :)
    ja czekam na informacje o plci i będę wtedy szalec pare uniwersalnych po synku mam wiec napewno nie będzie zle czekaja juz wyciagniete tylko wyprac wyprasowac i poukladac . kocyki mam takie 2 grube które musze jeszcze wyprac i schować bo później mi nie wyschna tak jak na słońcu ...
    posciel przescieradla itd wszystko jest .
    tylke fajnie ze nie mam tak duzej roznicy wieku i prawie ze wszystko mam po synku bo jakby nie patrz to jest to okropny wydatek.
    No zobacz jak ci się trafiło :)
    Ciekawe czy córa będzie

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna sama mnie to zastanawia może się dowiem :)

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Aurelia, a dużo masz tych testów ?

    Mam sporo. Conajmniej z 20 :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, super, że owulka się szykuje :) Powodzenia :)

    Ja od wczoraj jestem z Mężem w Częstochowie. Dziś zwiedzanie miasta, a potem Jasna Góra ;)

    Magduullina, zFolwarku, Ukija lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja po corce malo mialam, a ona urodzila sie w maju a tutaj pazdz/list wiec tak ciuszki by nie pasowaly bo duzo na krotki mialam. Wiec duzo rzeczy musialam kupic. Juz wydalam duzoooo ksiurki a to jeszcze nie koniec;p jak juz wszystko kupie i bede prac prasowac i ukladac to sie pochwale :p

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak tam u Was ? U mnie jest tak piekna pogoda od rana ze nic tylko pojsc na spacer :) w nocy cos spac nie moglam... Jajniki kluja raz jeden raz drugi a jak juz przestana to na srodku brzucha tez odczuwam lekkie klucia ;/, piersi pobolewaja dalej przy dotyku ale tak bardziej od pach, na sutkach (nie na otoczce) zrobily mi sie jakies male biale grudki czy cos w tym stylu... Mam je tez wlasnie wokol otoczki ..hmm... A wlasnie co do piersi. Jezeli bola od owulacji to znaczy ze owulacja przebiegla prawidlowo? Gdzies tak slyszalam ale nie pamietam od kogo ... No i kolezanka mi mowila ze jezeli wlasnie bola od pach to na pewno nie jest to objaw ciazy bo wtedy bola bardziej na dole i sutki... Ciekawe.. Czyli trzeba sie chyba szykowac na nastepny cykl...

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ