X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, fajny awatar :)

    Magduullina, wiem, wiem, ale już się nie mogę doczekać :D

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialam znalezc temat sama i teraz ciekawe czy mi sie zapisze i nie bede musiala znowu szukac tematu :-(

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wiekszosc mam kupiona, jeszcze apteka ,pare ciuszkow i wozek. i bede gotowa:-D

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie wiem od czego zacząć kupować wyprawkę dla dziecka :/ Zupełnie nie ogarniam tematu :/

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanowa jak super skończony 30 tydzień :)
    ja uciekam na badania z małym odezwę się później

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara ja ci powiem ze przy pierwszym dziecku wszystko szybciej mialam kupione, a teraz na spokojnie nie spiesze sie. wozek dopiero ogladam nie jestem jeszcze zdecydowana hihhi
    i tez bylo mi ciezko pierwszy raz wejsc do sklepu i kupic potrzebne rzeczy nie wiedzialam na co sie zdecydowac. niby powinnam bo juz drugie dziecko ale czlowiek glupieje od nadmiaru produktow :-)

    madziara0080, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 tydzien <3 jeszcze maksymalnie 9 tyg a w najszybszym przypadku 7 tyg i kruszyna bedzie z nami <3

    madziara0080, Nadzieja1988!, zFolwarku, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    tulipanowa jak super skończony 30 tydzień :)
    ja uciekam na badania z małym odezwę się później
    Daj znać !!!

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z rzeczy dla dzidzi to większość kupuję używanych ze względu na naszą sytuację finansową i fakt, że mam znajomą, która ma córeczkę i wszystko dla niej nowe kupowała a mała ma niecały rok i wszystko jest w super stanie a sprzeda mi za połowę sklepowej ceny :) Mam więc już u niej zaklepany wózek, kołyskę z kółkami z pozytywką wibracjami itd., przewijak, wanienkę, łóżeczko z materacem. Pewnie jeszcze trochę ubranek od niej odkupię bo ona tą małą naprawdę stroiła że szok :D Po wszystko mam do niej jechać na początku października więc do tego czasu wstrzymam się z zakupem ubranek dla córeczki bo nie wiem co ona ma i co od niej wezmę.
    Sama natomiast kupiłam 2 kocyki, kołderkę z poduszką, prześcieradło na gumce, ręcznik z kapturkiem, łapki niedrapki.
    Jest jeszcze sporo rzeczy do kupienia: kosmetyki dla dzidzi, rożek, poszewki na pościel, dla mnie koszula do szpitala, smoczki, butelki, pieluchy... Ale do końca listopada myślę, że wszystko będę miała. A termin mam w końcu na 12 stycznia więc ze spokojem się wyrobię.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dni do wizyty <3

    Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja super :)
    no dziewczyny bylam u nas w ośrodku i daje skierowanie a ta mi ze 180 zl za te badania oczy mi wyszły .... okazalo się ze tylko za darmo sa w szpitalu gdzie alergolog . 60 km(2 strony) na pobranie krwi do badań no fajnie ... i jak pojade do sxkoly na rozpoczęcie wexme go ze soba bo tak się sklada ze to samo miasto .
    wyslalam to skierowanie do szpitala z prośbą. będziemy widziec ma buc u nich we wtorek.
    dzwoniłam do dermatologa to termin na koniec roku mozr cos szybkciej w bb tez ponad 30 km od nas bo tutaj w okolicy takie terminy ze glowa boli.

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja masz kochana jeszcze czas:-) mnie juz czas nagli powoli wiec musze juz konczyc zakupy a tym bardziej ze pierwsza corke urodzilam w 36 tyg wiec mam obawy i wole byc przygotowana:-)

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co tutaj taka cisza???? ukija susanna mamuśka Magroz itd inne kochane gdzie wy jesteście ? rosax nie ma to wątek się nie klei widzę

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    nadzieja masz kochana jeszcze czas:-) mnie juz czas nagli powoli wiec musze juz konczyc zakupy a tym bardziej ze pierwsza corke urodzilam w 36 tyg wiec mam obawy i wole byc przygotowana:-)
    no tulipanowa to rzeczywiście ... a ja nie mam sil poprostu teraz bede jak na bombie i czekanie w którym momencie zadzwonia o wstawienie się z małym do szpitala. badania lekarze moje wizyty tyle jeszcze rzeczy szczerze mam chwile podlamania i ja się nie za dobrze czuje chyba przybralam za szybkie tempo.... :(

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę do końca 7 miesiąca mieć wszystko. Tyle się teraz słyszy o wcześniakach... A ja po moich problemach z ciążami wolę chuchać na zimno i uniknąć zaskoczenia z serii o kurka nie mam nic a dziecko już jest :) No i teraz jest ciepło to można skoczyć tu czy tam za rzeczami a potem jak zima przyjdzie i śniegi spadną to lipa

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chwilę temu :)
    Słaba jakość sorki :P

    d73c9c3d.jpg

    Magduullina, Aurellka, #Dorotka#, zFolwarku, Tulipanowa, madziara0080, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak mija Wam dzien? :) Do mnie przyjechala mlodsza siostra na kilka dni bo rzadko sie widujemy. Mieszkamy w innych miastach-wsiach ;) u mnie kiepsko troche... @ na 100% przyjdzie bo brzuch pobolewa dalej i piersi przy dotyku coraz mocniej bola ;/ ach trzeba sie nastawiac na @ i zaczac starania od wrzesnia od poczatku :(

    Magduullina lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jaki sliczny brzuszek :)

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej! Jestem na L4 od dwóch dni i Was nadrabiam :) u nas już 21+5 :) będzie Córeczka, choć najpierw miał być Chłopak haha. Mąż wczoraj przeżył zawód, ale dziś juz ma dwie Królewny i chyba zaczyna się cieszyć. Dzidzia spora 446g. Nie wiem ile cm haha. Kopie jak szalona, ale ogólnie jest grzeczna i nie daje mamie popalić. Oby tak było zawsze :)
    Trzymam kciuki, tylko nie wiem jaka kolejność testowania, bo się tego nie doczytałam :/
    Buziaczki dla Was!

    Magduullina, #Dorotka#, zFolwarku, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja śliczny brzuszek ♥
    mloda to super xe siostra w odwiedziny wpadła a dopóki nie ma @ jest nadzieja!
    Aurellka super ze się odezwałaś :) fajnie tak ze dzidziuś rośnie :) ja moze wkońcu tez się dowiem co moj dzidziuś chowa między nóżkami 2.09. nie mogę się doczekać

    Aurellka, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

‹‹ 894 895 896 897 898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ