X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Hej :)
    ja z kolei z mężem jestem już 8,5 roku, 3 lata po ślubie :)
    muszę się pochwalić, że w końcu pozbyłam się gipsu :D teraz "tylko" muszę wrócić do formy z nogą, jutro mam kontrolę w Zus, trochę się tego boję :D
    Hihi możesz ćwiczyć z mężem :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka po długiej bezczynności w końcu będziecie mogli powrócić do starań :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh ukija no z całego serca życzę tego najlepszego :) i podziwiam za wytrwałośc ;) susanna ja nie wiem bo nigdy nic nie pilam na cykle sluz czy td.
    dzisiaj padam na twarz wychodzi moje sprzatanko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    heh ukija no z całego serca życzę tego najlepszego :) i podziwiam za wytrwałośc ;) susanna ja nie wiem bo nigdy nic nie pilam na cykle sluz czy td.
    dzisiaj padam na twarz wychodzi moje sprzatanko...
    No to odpoczynek proszę :) :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 12 września 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D tak, pomału wracamy do starań, teraz jest to trochę utrudnione bo mieszkamy u teściowej jeszcze, ale dni płodne tuż tuż, więc już ja znajdę jakiś sposób :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka nie masz wyjścia. Musisz coś wykombinować D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    :D tak, pomału wracamy do starań, teraz jest to trochę utrudnione bo mieszkamy u teściowej jeszcze, ale dni płodne tuż tuż, więc już ja znajdę jakiś sposób :D
    Wykombinujesz :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax przetrzymaj mezulka;p dobrze mu to zrobie, moze zmadrzeje:-)
    Niestety z facetami juz tak jest, trzeba im dosadnie pwiedziec i prosto zeby zrozumieli:-)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 12 września 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj ruszyłam z clo :) Delikatnie czuję, że jajniki pracują :) W czwartek monitoring :) W tym cyklu już zaczęłam serduszkować bo gdzieś tutaj wyczytałam, że to dobrze robi na endometrium ;) Lampka czerwonego wina też już dzisiaj wypita bo i migdały zjedzone ;)

    Smerfetka, teściową się nie przejmuj tylko do dzieła :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 13 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    U mnie chyba nici z tego cyklu. Takie mam wrażenie że @ jednak dziś zawita. Podjęłam pewne decyzje związane z tym. Chciałam się z Wami pożegnać. Nie mam już siły i chęci na starania. Otóż odchodzę z forum i przestaje się obserwować. Zawieszam starania na jakiś czas a później zobaczymy co dalej. Pójdziemy na żywioł bez zbędnej presji. Wpadnę jeszcze tylko 15 zobaczyć co i Rosy.
    Życzę Wam wszystkim jak najszybszego zajścia w ciąże i zaciążonym łatwego terminowego rozwiązania :)
    Będę za Wami tęskniła! Forum jednak za bardzo nakręca i przez to blokuje się coś w mojej głowie. Nie chcę czuć już tej presji.
    Buziaki, miłego dnia :*

    Tulipanowa, Magduullina lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ...
    ukija kochana mam nadzieje że @ nie zawita u ciebie!!! i oczywiście ze zostaniesz z nami! Jesteście wszystkie wspaniałe ja tez tak się zżyłam z wami ze jakoś nie potrafię na innym forum a tu choc czasem nie pisze i tak zaglądam co u was ...
    a nawet kochana kiedy opuscisz forum mam nadzieje że szybko do nas wrocisz!!!! ♥♥♥♥

    Ukija lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Ukija, ale może będzie Ci to potrzebne :) Trzymaj się i odstresowuj :*

    Magduullina, Ukija lubią tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 13 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    U mnie chyba nici z tego cyklu. Takie mam wrażenie że @ jednak dziś zawita. Podjęłam pewne decyzje związane z tym. Chciałam się z Wami pożegnać. Nie mam już siły i chęci na starania. Otóż odchodzę z forum i przestaje się obserwować. Zawieszam starania na jakiś czas a później zobaczymy co dalej. Pójdziemy na żywioł bez zbędnej presji. Wpadnę jeszcze tylko 15 zobaczyć co i Rosy.
    Życzę Wam wszystkim jak najszybszego zajścia w ciąże i zaciążonym łatwego terminowego rozwiązania :)
    Będę za Wami tęskniła! Forum jednak za bardzo nakręca i przez to blokuje się coś w mojej głowie. Nie chcę czuć już tej presji.
    Buziaki, miłego dnia :*
    Ukija ja tez mam przeczucie ze do mnie zawita.
    I tak jak ty mam zamiar odejsc z forum ale nie na zawsze. Na jakis czas. Chce do konca roku sie wyluzowac. Ogarnac sprawy z malzenstwem, poskladac jakos te zycie i jak juz bede peqna swojej przyszlosci z Nim dopiero podjac starania. Dzidzia nie przyjdzie w stresie. Potrzebuje odpoczynku. Bede zagladac raz na jakis czas ale odpuszczam sobie wszystko. Na sile ciazy nie bedzie. Nie zrobi jej temperatura i ciagle myslenie. Czas zrobic restart. Zaczac od poczatku.

    Ukija, zFolwarku lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny zly czas chyba a ja w takim razie będę tylko was czytac wątek widzę jednak ozyl przed upadkiem ... bez was juz nie będzie tym watkiem....

    Ukija lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 13 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, przykra wiadomość od rana :( Ale w pełni ją rozumiem. Trzymaj się Kochana i powodzenia. A jak uda się zaciążyć to od razu do Nas wróć i wtedy będziemy sobie plotkować już o ciąży i razem oczekiwać na pomyślne rozwiązanie :)

    Rosax, szkoda, że Ty też chcesz odejść :( Tak już jakoś się z Wami zżyłam. Moja koleżanka na OF poznała super dziewczyny, potem przeniosły się na fb i teraz niedawno rok po urodzeniu dzieci miały spotkanie z dziećmi i mężami. Gdzieś w środku Polski, z noclegami, by każdy mógł dojechać :) Także super sprawa:)

    Magduullina, zFolwarku, Ukija lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    U mnie chyba nici z tego cyklu. Takie mam wrażenie że @ jednak dziś zawita. Podjęłam pewne decyzje związane z tym. Chciałam się z Wami pożegnać. Nie mam już siły i chęci na starania. Otóż odchodzę z forum i przestaje się obserwować. Zawieszam starania na jakiś czas a później zobaczymy co dalej. Pójdziemy na żywioł bez zbędnej presji. Wpadnę jeszcze tylko 15 zobaczyć co i Rosy.
    Życzę Wam wszystkim jak najszybszego zajścia w ciąże i zaciążonym łatwego terminowego rozwiązania :)
    Będę za Wami tęskniła! Forum jednak za bardzo nakręca i przez to blokuje się coś w mojej głowie. Nie chcę czuć już tej presji.
    Buziaki, miłego dnia :*

    Trzymam kciuki za Ciebie. Powodzenia!

    Ukija lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Termin mam na 15-16
    Robilam te dwa testy i takie same wyszly. Teraz zatestuje dopiero 15.
    Trzymam kciuki! <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)

    Zostało 13 dni do wizyty <3 <3 <3

    Dziś wieczorem odbieram wyniki ze szpitala. Dam znać co mi tam wyszło. Miałam m.in. robione posiewy.

    Magduullina, zFolwarku, rosax3 lubią tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    oj dziewczyny zly czas chyba a ja w takim razie będę tylko was czytac wątek widzę jednak ozyl przed upadkiem ... bez was juz nie będzie tym watkiem....

    Jak to? Ze mna nie pogadasz? :) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 12:13

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ukija ja tez mam przeczucie ze do mnie zawita.
    I tak jak ty mam zamiar odejsc z forum ale nie na zawsze. Na jakis czas. Chce do konca roku sie wyluzowac. Ogarnac sprawy z malzenstwem, poskladac jakos te zycie i jak juz bede peqna swojej przyszlosci z Nim dopiero podjac starania. Dzidzia nie przyjdzie w stresie. Potrzebuje odpoczynku. Bede zagladac raz na jakis czas ale odpuszczam sobie wszystko. Na sile ciazy nie bedzie. Nie zrobi jej temperatura i ciagle myslenie. Czas zrobic restart. Zaczac od poczatku.

    Powodzenia! Spokoju i ulozenia spraw :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 931 932 933 934 935 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ