X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj rosax się dzieje kochana mam nadzieje ze maz zrozumie

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 12 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa, nie zazdroszczę Ci tej sytuacji... Swego czasu mój mąż też często do mamusi jeździł i też się wkurwiałam, ale postawiłam sprawę jasno, albo ja albo ona. Czasami też przymykam oko na niektóre rzeczy, ale gdy przegina to robię mu jazdy... Nie ukrywam, że odkąd w ciążę zaszłam to stałam się dla niego ważniejsza, więcej czasu mi poświęca i rzadziej bywa u swoich rodziców, ale prawda jest taka, że faceci już tacy są, oni w większości są mamisynkami niestety... i dziećmi zostają po części do końca życia :(

    Rosa, ja wiem, że Wy z mężem bardzo mocno się kochacie i teściowa tego nie zmieni.

    Jestem tego samego zdania co Ukija, że terapia szokowa zadziała, facetom czasami trzeba takiego szoku, żeby zaczęli myśleć. Trzymam za Was kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:06

    SusannaDean, Magduullina, Ukija lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Rosax co za facet... Szkoda slow dobrze zrobilas.

    Dziewczyny ale swietny lekarz. O wszystko wypytal pokazal schemat zmian hormonalnych cyklu na takiej makiecie wszystko wyjasnil, kazal soe odchudzic hehe :) co do samego usg mam na jajnikach ok 7-8 mm pecherzyki jeszcze sie nie uaktywnil dominujacy bo 7dc!!! I takie pecherze!! Szal :) ostatnio mialam 10mm w 13 dc chyba dong quai dziala!!! :) w czwartek kolejna wizyta ciekawa jestem ile urosna to by znaczylo ze moge miec wczesniej owulacje jesli to prawda z tym dongiem ale to w czwartek zobaczymy :))) jesli nie bedzie ciazy kolejny cykl z clo juz mam recepte sam to zaproponowal z tego co mowilam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:13

    Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna widzisz i dobrze że poszłaś do innego lekarza :D tym razem musi się udać :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejście rewelacyjne :) Będzie dobrze ! No i te tłuste 8mm pęcherzyki w 7 dc ! Spokojnie 13-14 dc jeśli będą rosły po 2mm mają szansę pęknąć, nie ? Dużo wcześniej jeśli tak się okaże będę chwalić dong quai !

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 września 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha idiota zdjecia posprzatanego domu wyslal... Haha i on mysli ze mnie na to zlapie? Ni chuja!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha dobre :) Coś mu świta i dzwoni ale nie w tym kościele... :) Może sobie uświadomi o co tak naprawdę chodzi ?

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 września 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ale puki co mam go w duuuu***

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Mozliwe ale puki co mam go w duuuu***
    Przejdzie i tobie i jemu :)

    ej mam jeszcze jedno, Powiedzcie mi , lekarz mi powiedział, że to nic złego, bo każda ma inaczej, ale jeden jajnik mam za macicą i ciężko go znaleźć jest schowany, nie przeszkadza to w niczym? Mówił, że to nietypowe, ale nic nie szkodzi :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa i dobrze! Tak trzymaj. Nie daj się przez kilka dni. Jak szybko odpuścisz to nie zrozumie ;) niech się jeszcze bardziej postara i zeozumie że możesz odejść jak będzie się źle zachowywał :)

    Susanna mój jajnik może nie jest z tyłu ale też lubi się schować i czasami lekarze muszą się nagimnastykować aby go podejrzeć :P

    Ja wyszłam wcześniej z pracy, wróciłam i padłam. Nie szłam do sklepu bo nie miałam mocy i to był błąd bo wstaje i jestem głodna jak wilk :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 18:01

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa i dobrze! Tak trzymaj. Nie daj się przez kilka dni. Jak szybko odpuścisz to nie zrozumie ;) niech się jeszcze bardziej postara i zeozumie że możesz odejść jak będzie się źle zachowywał :)

    Susanna mój jajnik może nie jest z tyłu ale też lubi się schować i czasami lekarze muszą się nagimnastykować aby go podejrzeć :P

    Ja wyszłam wcześniej z pracy, wróciłam i padłam. Nie szłam do sklepu bo nie miałam mocy i to był błąd bo wstaje i jestem głodna jak wilk :D
    Uff bo myślałam, że tylko ja taka. /już 3 nerki mi starczą (bo mam, w sumie to nawiązałam i uznał p.doktor że jeśli mam nietypowe ułożenie organów to tak już mam i już, nic nie szkodzi)

    Hehe Ukija teraz będziesz lecieć do sklepu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna ja tez mam tak jajnik schowany :) dokładnie prawy . ...
    rosax ty się tak nie denerwuj !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    susanna ja tez mam tak jajnik schowany :) dokładnie prawy . ...
    rosax ty się tak nie denerwuj !
    No i proszę widać nie tylko ja hehe :D To chyba dong tak działa, że mam juz spore te pęcherzyki w 7 dc nie?

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • majka_km6 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 12 września 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim ale jestem styrana... Poczytałam o waszych związkach to i o swoim opowiem ;) Po roku związku zaszłam w ciąże po porodzie pobraliśmy się a po kolejnym roku urodziłam drugie dziecko. Obecnie zgodziłam się na trzecie po trzech latach namawiań. Gdybym wiedziała że to tyle zajmie zaczęlibyśmy starania rok szybciej hihi

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna sama nie jesteś :P Jest dużo osób z nietypowym ułożeniem :D duże te pęcherzyki ale pamiętaj że pękają powyżej 20mm więc jeszcze spora droga przed nimi :P no będę leciała bo nie mam co się głodzić :D

    Dziewczyny jak mnie kusi aby kupić test :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna sama nie jesteś :P Jest dużo osób z nietypowym ułożeniem :D duże te pęcherzyki ale pamiętaj że pękają powyżej 20mm więc jeszcze spora droga przed nimi :P no będę leciała bo nie mam co się głodzić :D

    Dziewczyny jak mnie kusi aby kupić test :D
    Wiem, że pękają sobie w okolicy 20-21 mm u mnie :) więc mam parę dni ale na moje wyliczenia to moze być 13-14 dc to pęknięcie, zobaczymy w czwartek 10 dc będzie kontrol jak tam wzrost :D Byłoby super
    Czy to wydłuży mi fazę lutealną czy raczej skróci cykl?

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna sama nie jesteś :P Jest dużo osób z nietypowym ułożeniem :D duże te pęcherzyki ale pamiętaj że pękają powyżej 20mm więc jeszcze spora droga przed nimi :P no będę leciała bo nie mam co się głodzić :D

    Dziewczyny jak mnie kusi aby kupić test :D
    Hm wstrzymałabym się z testem nie kupuj

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna jeżeli owu nędzie wcześniej to skróci cykl :P fl jest zawsze tej samej długości. Oczywiście da się wydłużyć ale nie wiem czy to co bierzesz wydłuża :P
    Jasne że nie zatestuje chociaż mam cykle jak w zegarku i dziś max do 12 powinnam dostać @ :P ale wole nie podkręcać tematu ;P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 12 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    ja z kolei z mężem jestem już 8,5 roku, 3 lata po ślubie :)
    muszę się pochwalić, że w końcu pozbyłam się gipsu :D teraz "tylko" muszę wrócić do formy z nogą, jutro mam kontrolę w Zus, trochę się tego boję :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna jeżeli owu nędzie wcześniej to skróci cykl :P fl jest zawsze tej samej długości. Oczywiście da się wydłużyć ale nie wiem czy to co bierzesz wydłuża :P
    Jasne że nie zatestuje chociaż mam cykle jak w zegarku i dziś max do 12 powinnam dostać @ :P ale wole nie podkręcać tematu ;P
    Zobaczymy, potem mam zamiar pić wywar z pokrzywy na progesteron
    Też nie wiem, czy wydłuża się okaże.

    Nie ma co nakręcać Ukija , masz rację <3 Ale trzymam kciukasy

    Magduullina lubi tę wiadomość

‹‹ 930 931 932 933 934 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ