X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już byłam dziś na frytkach a sushi bym zjadła uwielbiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 20:59

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    A ja tam nie wiem co to te lux i medi cos tam ;D

    Dostalam wiadomosc od meza :D
    Suschi?

    Myslal ze mnie suschi przekupi ;D
    Odpisalam ze chce makaron z warzywami zamiast suschi :D haha
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b51cea914248.jpg

    Ukija ty poszlas na frytki ja ide na makaron ;D
    Znaja sposoby.. Nie ma co...
    Chociaz chcialabym te suschi... Ale surowa ryba i moze ciaza to nie pasuje..

    Metoda na gloda :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam apetytu :/ Sama nie wiem na co mam ochote. I taki problem codziennie przed przygotowaniem obiadu. Ech...

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku Medicover też ma placowki w innych miastach z tym że mniej :P kolejki też są ale traktują pacjentów jak królów. Lekarz po pracy mnie przyjmował i zrobił monitoring sam z siebie. Medicover jest światnie przygotowany pod względem ginekologicznym i dla kobiet w ciąży :P Luxmed to samo dno :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, przez żołądek do serca :)

    Susanna, ładna rocznica. My z mężem jesteśmy razem 5 lat, a 2 lata po ślubie :) Sama nie wiem, kiedy to zleciało :) Ale jedno co mogę powiedzieć, to jesteśmy w sobie tak samo zakochani, jak na początku :) Teraz tylko dziecka brakuje nam do pełni szczęścia :D

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 września 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrozba z chinskiego ciasteczka
    "osiagnelas juz prawie wszystko czego w zyciu chcesz"
    Objadlam sie makaronikiem... Teraz mnie tak jakos ciezko.. Ale ciasteczko tez zjadlam. Bo czymbylaby wrozba bez zjedzenia ciacha? Haha

    Mamuska u nas tez 5 no prawie 6 a za kilka dni nasza 4 juz rocznica slubu ;D xzas leci za szybko! A za wolno przy staraniach..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 września 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    A ja nie mam apetytu :/ Sama nie wiem na co mam ochote. I taki problem codziennie przed przygotowaniem obiadu. Ech...
    Obiad - najwieksza udreka...
    To bym zjadla albo to a ciekawe co chlopacy by zjedli.. Co zrobic by wszystkim dogodzic?

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, to prawda, za wolno czas leci przy staraniach :) Zwłaszcza ten czas od owulacji do @ czy testowania ;) Ale jak dzisiaj zobaczyłam, że była 15 rocznica ataku na World Trade Center, to się przeraziłam, że już tyle czasu minęło :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Rosax, to prawda, za wolno czas leci przy staraniach :) Zwłaszcza ten czas od owulacji do @ czy testowania ;) Ale jak dzisiaj zobaczyłam, że była 15 rocznica ataku na World Trade Center, to się przeraziłam, że już tyle czasu minęło :/
    Miałam dokładnie to samo! A to jak wczoraj było....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Rosax, przez żołądek do serca :)

    Susanna, ładna rocznica. My z mężem jesteśmy razem 5 lat, a 2 lata po ślubie :) Sama nie wiem, kiedy to zleciało :) Ale jedno co mogę powiedzieć, to jesteśmy w sobie tak samo zakochani, jak na początku :) Teraz tylko dziecka brakuje nam do pełni szczęścia :D

    U nas długo bardzo odkładaliśmy samą nawet myśl o dziecku a teraz ciągle czuje jakbyśmy byli świeżą parą ha ha ciągle taka niepewność jak na początku, dziwne uczucie ciągle się droczymy, nie kłócimy.
    Mieszkamy razem 5 ponad lat :O 1,5 roku po ślubie

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, my wiedzieliśmy, że od razu po ślubie dzieci mieć jeszcze nie chcemy. Przede wszystkim dlatego, że ja po studiach kontynuowałam naukę i ciężko by mi było łączyć naukę, pracę i dziecko. Poza tym przed ślubem nie mieszkaliśmy razem, więc stwierdziliśmy, że chcemy trochę pobyć sami i się sobą nacieszyć :) Tak sobie postanowiliśmy, że chcemy dziecko tak z 3 lata po ślubie :) Zobaczymy, czy to się uda ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Nas nagle jak za pstryknięciem palca i postanowione

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my jesteśmy szybką parą, która szybko się zaręczyła i po 10 miesiącach od zaręczyn wzięła ślub. Dziecko chcieliśmy przed ślubem ale wstrzymaliśmy się ze względu na pracę i mieszkanie ;D ja od razu wiedziałam że chcę z nim spędzić resztę życia chociaż musiałam go nieco utemperować :D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, każdy ma inaczej :D

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 11 września 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija czekam na Twój test ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka nie stresuj mnie nawet :P nie spieszno mi do niego :P tak się dziś zestresowałam temp że nie mogę się skupić na niczym a do pracy muszę iść :P

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe koleżanki! ale tutaj naskrobalyscie...
    juz nie pamiętam co przeczytałam he :)
    rosax kochana to chyba wirusowe cos moj maly ma to samo od soboty goraczka biegunka na szczęście wymiotowal tylko raz ale slabiutki strasznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 07:27

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 września 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina nasz wątek znowu zaczyna żyć :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja myślę!! :) do końca roku nie zostało dużo czasu kochane:) ja się przyglądam podczytuję i trzymam kciuki za pozytywne testy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax kochana jak synek? ja mam nadzieje ze to długo nie potrwa bo poprostu masakra moj daniel chodzi od goraczki do gorączki choć w nocy nie mial tak wysokiej jak z soboty na niedzielę ponad 39 stopni ... tak gorąco na polu a tu dupa teraz do południa jedynie na chwilę go wezmę na taras poki slonca nie będzie niech się przewietrzy kurde chyba to jest najgorsze co może być jak dzieci choruja...

‹‹ 928 929 930 931 932 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ