X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem co robić...

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 11 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja myślę, że warto powiedzieć o tym lekarzowi, może zleci jakieś badania :)

    Ukija, myślę, że już na tyle długo się starasz, by podjąć dalsze kroki. Może jakieś badania czy to Ciebie czy tej drugiej połowy. Myślę, że warto cud tutaj dalej działać :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badań już miałam w ciągu ostatnich 8 miesięcy pełno i wszystkie hormony w normie .....

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:

    ZFolwarku no to jesteś moją mistrzynią :D temp od kataru haha :D dobrze poczekaj i się nie spiesz. Ciąża jak jest to nie ucieknie :) Mamy jutro dzień sądu obie :P

    Ukija, ale ja na powaznie tak uwazam z ta temperatura. Leje mi sie z nosa od chyba 2 dni.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisalam sie do gina na pazdziernik i tez wlasnie obmyslic musze strategie co powiem zeby mnie porzadnie przebadali.. :/ Wkurza mnie to, bo mam pakiet z pracy w luxmedzie a ci lekarze tam maja wskazania od dyrekcji zeby jak najmniej badan zlecac dla pacjentow. No walcz teraz czlowieku. Teraz tez nie wiem czy jak ide do innego lekarza to czy ona bedzie widziala moja historie od tamtej ginki, bo nie wiem czy wlasnie mowic ze juz dluzej sie staramy. Mam jeszcze pare tyg na wymyslenie. Generalnie chyba chcialabym raz pojsc na monitoring i zobaczyc czy jaja sa i czy rosnie cos itd. Bo moze juz kurde nie ma zadnych jaj i nic nie rosnie i po temacie u mnie, bo to tez nie wiadomo w sumie.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No niby jedziemy jeszcze się sprzeczamy gdzie :(

    Moja kolezanka z mezem sie tak sprzeczala i w koncu stanelo na tym ze pol urlopu w jego a pol w jej miejscu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 20:05

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że mamy psa nie możemy na długo sami, jedziemy na 5 dni a reszta to takie jednodniowe wypady :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze. Jezdzijcie jezdzijcie, jeszcze sie nasiedzicie w domu niebawem ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BTW u mnie jeszcze miesiac i 8 dni do rocznicy pierwszej randki! :) Moj to juz nawet daty nie pamieta :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 20:11

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już będzie 8 lat razem <3

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka nie mamy dzieci :( Mój idzie w zaparte że nie będzie się badał przed upływem roku. Ja robilam jakieś tam badania lh i fsh, progesteron, prolaktyna, tsh. Sama nie wiem co nie zaskakuje, lekarz sam się zastanawia.

    Susanna dobry plan :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Majka nie mamy dzieci :( Mój idzie w zaparte że nie będzie się badał przed upływem roku. Ja robilam jakieś tam badania lh i fsh, progesteron, prolaktyna, tsh. Sama nie wiem co nie zaskakuje, lekarz sam się zastanawia.

    Susanna dobry plan :)
    Co on taki uparty?
    Mój na szczęście po badaniach a wyniki rewelacyjne, przynajmniej on może spać spokojnie...

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiscie uwazam, chlopina dobrze jakby zrobil badania. Moj jak zrobil i wyszlo dobrze to od razu inny i spokojny juz i gitesik itd. :) polecam. Facetowi to dobrze robi jak "zda test" ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 11 września 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku właśnie powiem Ci że ja miałam pakiet w luxmedzie z pracy i lipa. Lekarze nie chętnie dają skierowania na cokolwiek a o monitoringu możesz zapomnieć. Z tego co wiem za słaby sprzęt mają :P teraz mam pakiet w medicoverze i to najlepsza sieciówka jaką znam :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    ZFolwarku właśnie powiem Ci że ja miałam pakiet w luxmedzie z pracy i lipa. Lekarze nie chętnie dają skierowania na cokolwiek a o monitoringu możesz zapomnieć. Z tego co wiem za słaby sprzęt mają :P teraz mam pakiet w medicoverze i to najlepsza sieciówka jaką znam :D

    Wez mi nie mow nic! Luxmed to jedno wielkie g..... W ciazy to mniej badan robili niz na nfz kolezanka miala. Nie mowiac o kolejkach do lekarzy. Masakra. Do gin terminy na za 3-4 mies. Ja nie wiem co zrobie jak np zajde bo do mojego lekarza sie nie dostane a wizyta za 4 miesiace w ciazy to troche POZNO :/ To jest takie g... ze mnie szlag trafia zawsze jak dzwonie czy probuje cokolwiek zalatwic. Poprzednio w pracy mialam enelmed - pare lat temu to byla bajka. O Medicoverze tez slyszalam dobre opinie, ale moja firma uparla sie na luxmed, bo ponoc maja placowki w innych miastach i to jest wazne dla jakis handlowcow czy cholera wie kogo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 20:44

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam luxmed i też uważam , że gówno. 5 mies na endokrynologa, już zapomniałam terminu ha ha

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 11 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też mam luxmed i też uważam , że gówno. 5 mies na endokrynologa, już zapomniałam terminu ha ha

    Wlasnie. Tez mi sie to zdarzalo :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kolezanki:-)

    Oj tak dziewczyny przy staraniach stres i przy ciazy tez....to jak za dlugo spi to sie czlowiek stresuje czy wszystko ok. jak jakas wydzielina to tak samo czy wszystko ok. cos zakluje albo cos tez...co wizyte czy wszystko bedzie dobrze, czy dzidzia rosnie czy z serduszkiem wszystko ok..mozna wymieniac mnostwo rzeczy a czlowiek tak sie stresuje jak to my kobietki:-)
    my max 8 tyg a minimalnie 4 i mozemy sie spotkac <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego chodzę wszędzie prywatnie olewam ten cały luxmed

    U mnie olewkus totalus
    Ciekawi mnie tylko jak pójde jutro czy już pęcherzyki rosną bo biorę już 3 dni ten dong quai :D :D XD

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam nie wiem co to te lux i medi cos tam ;D

    Dostalam wiadomosc od meza :D
    Suschi?

    Myslal ze mnie suschi przekupi ;D
    Odpisalam ze chce makaron z warzywami zamiast suschi :D haha
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b51cea914248.jpg

    Ukija ty poszlas na frytki ja ide na makaron ;D
    Znaja sposoby.. Nie ma co...
    Chociaz chcialabym te suschi... Ale surowa ryba i moze ciaza to nie pasuje..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 927 928 929 930 931 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ