X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe piękny dzień, nie dziwie się :) U nas zaraz pakowanie bo wyruszamy :) :)

    zFolwarku, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś ważny dzień :) O 16 monitoring :) Testy ovu póki co negatywne. Najciemniejszy wyszedł mi dwa dni temu. Ale to są test z allegro więc trzeba brać na nie poprawkę ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej mamuśka to trzymam kciuki.
    susanna piekne warunki na owocny koniec :)
    ja szykuje na obiad i jade do fryzjera :) cza o siebie zadbac poki jeszcze czas pozwala ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hej hej mamuśka to trzymam kciuki.
    susanna piekne warunki na owocny koniec :)
    ja szykuje na obiad i jade do fryzjera :) cza o siebie zadbac poki jeszcze czas pozwala ;)
    owocnie będzie bo najbliższe 4 dni mega płodne jajeczko rośnie bo czuje jajnik :D
    Nooo jakaś metamorfoza czy normalne cięcie? :)

    Mamuśka, skoro był pozytyw to już może po owu ? Który dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 11:39

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18506a552899.jpg
    planowo takie coś ogólnie nosze krótkie włosy ale tak jeszcze nie miałam :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowoowow ale szaleństwo :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obecnie nie układaja się juz i klapia nie mogę sobie ich ułożyc a jakos dobrze się czuje w krótkich :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szkoda ze szybko odrastają takie krótkie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam włosy za ramiona już ale myślę o takim klasycznym bobie :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina fajna fryzurka, taka młodzieżowa :)

    Susanna to dopiero 9 dc, wiec wątpię, by było już po owulacji. Mam nadzieję,że wszystko jest ok. Jeju już chcę wizytę, by coś wiedzieć ;) Jajniki czuję cały czas. Owulacja niby występuje jakieś 3 dni po odstawieniu clo, zobaczymy dzisiaj o 16 :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Magduullina fajna fryzurka, taka młodzieżowa :)

    Susanna to dopiero 9 dc, wiec wątpię, by było już po owulacji. Mam nadzieję,że wszystko jest ok. Jeju już chcę wizytę, by coś wiedzieć ;) Jajniki czuję cały czas. Owulacja niby występuje jakieś 3 dni po odstawieniu clo, zobaczymy dzisiaj o 16 :)
    O to spokojnie, ja też czuje jajniczki mam 11 dc wczoraj miałam dominujący 13 mm pęcherzyk ale że jestem wrażliwa to czuje dziś że znowu rośnie :D
    Mamuśka, 1 cykl na Clo?

    Ooo to zielono będzie czytałam że dużo się udaje

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 16 września 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Ja na chwilkę.U mnie nowy cykl się zaczął w poniedzialek.Ledwo wyrobilam w taki upal,na szczęście dzis juz koniec wrednej @.A z nowości to wczoraj z Gdańska do mnie dzwonili i powiedzieli ze u nich nie zrobię badan na to czy jestem nosicielem czegos tam i musze jechac do Warszawy.Jak to usłyszałam nogi ugięły się nade mną.Gdansk daleko a co dopiero Warszawa.Bede walczyla żeby mi w Koszalinie pobrali ewentualnie w Gdańsku i niech wyślą badania do Warszawy bo nie uśmiecha mi sie jechac tylko na pobranie krwi i marnowanie dwóch dni(zanim dojedziemy zanim co,a nie oszukujmy sie z Koszalina do Warszawy nie jeżdżą pociagi co godzinę i tam samo w druga strone).Jeszcze dzis moj miał miec na rano i miał odebrać nas z przedszkola żeby poświętować dzisiejsze moje urodziny a tu musial jechac na 13 i dupa z moich urodzin.Ach mam juz wszystkiego serdecznie dosyć,ciągle wiatr mi w oczy.Rozmyslam nad tym żeby zakonczyc starania,przerasta mnie to juz.Nie dosyć ze się nie udaje to jeszcze walka o wszystko.Oszczedze sobie stresu bo mnie wykończy psychicznie.

    Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 16 września 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka i Su zycze żeby w szybkim czasie urosly jajeczka i żeby wystąpiła owu ktora zaowocuje ciążą.Szkoda ze Ukija i Rosa nie piszą ale rozumiem je,lepiej odpoczac psychicznie od starań bo mogą wykończyć zdrowego człowieka.Mam nadzieje ze szybko napiszą ze są w ciazy i będą sie cieszyly z dzidzi a przede wszystkim żeby ciaza i poród przebiegly bez komplikacji.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 16 września 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    susanna https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18506a552899.jpg
    planowo takie coś ogólnie nosze krótkie włosy ale tak jeszcze nie miałam :)
    Super włosy,mi nie pasuja krótkie a poza tym zaraz zaczynają sie filcowac po obcięciu wiec tylko wchodź w rachubę u mnie podcięcie końcówek i wycieniowanie.Efekt super.A i gratuluje synka,szkoda ze nie córcia ale co najważniejsze żeby dzidzia byla zdrowa.Choc szczerze teraz nie będę ufala temu jak ktos powie mi po urodzeniu drugiego dziecka(o ile uda sie ) ze dziecko jest zdrowe.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 16 września 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę zagladala do Was od czasu do czasu.Nowy rok szkolny nowe wyzwania.Rok 2017zapowiada sie na ciezki,komisja odroczenie szkoły Niki i pozbawienie praw biologicznego ojca i nasz ślub konkordatowy.

    Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 16 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 9 dc, pęcherzyk 16 mm. Endo cienkie 6 mm. W pn pregnyl. Jeśli teraz się nie uda, to lekarz mówi, że będzie trzeba zbadać męża i mówił też coś o inseminacji.

    Susanna, jedno opakowanie pregnylu kosztuje trochę ponad 7 złotych. Oczywiście że zniżką, bo tutaj Odpłatności nie jest pełna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2016, 11:03

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    susanna https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18506a552899.jpg
    planowo takie coś ogólnie nosze krótkie włosy ale tak jeszcze nie miałam :)
    Madzia bedzie Ci pasowac! Pieknie bedzuesz wygladac zreszta jak zawsze :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 września 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Mamuśka i Su zycze żeby w szybkim czasie urosly jajeczka i żeby wystąpiła owu ktora zaowocuje ciążą.Szkoda ze Ukija i Rosa nie piszą ale rozumiem je,lepiej odpoczac psychicznie od starań bo mogą wykończyć zdrowego człowieka.Mam nadzieje ze szybko napiszą ze są w ciazy i będą sie cieszyly z dzidzi a przede wszystkim żeby ciaza i poród przebiegly bez komplikacji.
    Ja pusalam ze bede was czytac i pusac ale nie juz tak na 100 %
    Nie oszukujmy sie. Uwielbiam was, nie potrafie odejsc! Jestescie moimi zonami haha ;D <3

    magroz26, Magduullina, zFolwarku lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax kochana dziękuję

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 września 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz jestem na siebie o cos zla!
    Kurde zawsze w okres wyzywam sie na wszystkim i wszystkim a dzus 2 dzien zloszcze sie na siebie!
    Rozpaczam jaka to ja niedolezna.. Wybrakowana..
    Co mi kurde sie stalo?!
    Szczerze mam siebie dosc w @ haha
    Lepiej jak wydzieram sie na meza.. Bieeedak tak dlugo to znosi :D
    No i co tu tak cicho?!

    Mowilam ze bede zagladac a zagladam do uslecho forum.. Ej laski! Pisac zanim korzenie do konca uschna..

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 935 936 937 938 939 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ