X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jednym słowem zrobilo się tu okropnie cicho co u was dziewczyny????? bo u mnie czas leci jak szalony dzień za dniem...

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 18 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez tak czas teraz leci. Caly dzien latam za Mala. Ogolnie mam troche dola i brak wiary. Staram sie do przezwyciezyc ale nie bardzo mi wychodzi :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zfolwarku tak to juz jest niestety co zrobić

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 18 września 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Faktycznie ostatnio jakoś dziwnie się na tym wątku zrobiło, nie ukrywam, że nawet odechciało mi się czasami pisać... ale zaglądam codziennie.

    U mnie dobrze, jutro do pracy po 2 tygodniowym urlopie, którego spędziliśmy w łazience na remoncie od podstaw, dlatego w sumie cieszę się, że jutro idę już do pracy, przynajmniej odetchnę od kurzu i syfu. Jutro zaczyna urlop moja druga koleżanka z pracy, która wiecznie narzeka, że ją coś boli i ciągle odwiedza lekarzy z byle powodu i łyka codziennie tabletki... a dodam, że ma 25 lat, więc nie wyobrażam sobie jej w wieku chociażby 50 lat... więc to drugi powód, dlaczego powrót do pracy może być łatwiejszy i przyjemniejszy, zero marudzenia "na dzień dobry" :)

    Moje dziecko ma się dobrze, ma ponad 330g i mierzy 16cm, w 99% synuś :)

    Teraz przede mną znów badanie moczu, krwi i obciążenie glukozą.

    A co u Was?

    rosax3, Magduullina, Aurellka lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 18 września 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam gości i przez to dzisiaj pół dnia spałam ;) Jutro pregnyl więc myślę, że wtorek-środa będzie Owulacja :)

    Madziu, cieszę się, że z maluszkiem wszystko dobrze :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziu super wiesci :) oby do porodu później się zacznie :) a i maz pewnie szczęśliwy ze będzie synek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśka no to super :) aaaah przynajmniej się nie nudzilas ;) ja tez przez weekend miałam brata to Danio byl szczęśliwy

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 19 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu - gratuluję synka :) niech dalej zdrowo rośnie :)

    ja dziś w końcu wracam do siebie :) po 9 tygodniach czuje się na sile by wchodzić i schodzić z 4 piętra :D mąż troche niezadowolony bo skończy się dobre u mamusi :D

    Magduullina, madziara0080 lubią tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 września 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;)
    Wpadam by sie pochwalic ze moje dziecie przestalo cymcac smoczki ;)
    Wczoraj napisalismy list do mikolaja o pieska a mikolaj nam odpisal ze musi zabrac smoczki noca i wyczarowac z nich psa ;D w nocy zabral i wyslal zdjjecie szczeniaczka nowo narodzonego ktory jak tylko podrosnie bedzie mieszkal u nirgo w pokoju. Caly dzien milxzy. Nawet nie zapytal o smoki. Tylko pyta kiedy juz choinke wystawimy i kiedy snieg bedzie ;D
    Na swieta dostanie suczke yorka,
    Chcialam jeszcze wziac psa z innej chodowli ale dwa szczeniaki i pelen leb bym miala a wiec na psa poczekamy okolo rok. A co tam.. Suczka przeciez moze byc starsza :D
    Nie, nie kupujemy dla produkcji szczeniakow. Pies bedzie kastrowany, zeby nie bylo ze widze w nich pueniadze tak jak co niektorzy co je choduja ;) chociaz maz mowi ze lepiej dla suki bedzie ja pozniej dopuscic.. Ale to moze jak z 4 lata bedzie miec puscimy raz. Mooooze.. ;D
    Najwazniejsze ze misio nie wola smoczkow! A w kolko pyta o psa. . Juz pobad miesiac wiedzial ze dostanie a teraz cos za cos haha ;D

    Tulipanowa, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 19 września 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, to super :) Synek zrobił kolejny krok do przodu :)

    Ja dziś byłam u gina, starałam pregnyl i czekam na pęknięcie pęcherzyka :)

    rosax3, Magduullina lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 19 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie dzis dotarly testy owu. Wreszcie caly cykl sobie zrobie i sprawdze co tam sie wyrabia.

    Rosax gratuluje pozbycia sie smoczka! Bedziecie miec dwa psy teraz? Dobrze rozumiem?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Czesc ;)
    Wpadam by sie pochwalic ze moje dziecie przestalo cymcac smoczki ;)
    Wczoraj napisalismy list do mikolaja o pieska a mikolaj nam odpisal ze musi zabrac smoczki noca i wyczarowac z nich psa ;D w nocy zabral i wyslal zdjjecie szczeniaczka nowo narodzonego ktory jak tylko podrosnie bedzie mieszkal u nirgo w pokoju. Caly dzien milxzy. Nawet nie zapytal o smoki. Tylko pyta kiedy juz choinke wystawimy i kiedy snieg bedzie ;D
    Na swieta dostanie suczke yorka,
    Chcialam jeszcze wziac psa z innej chodowli ale dwa szczeniaki i pelen leb bym miala a wiec na psa poczekamy okolo rok. A co tam.. Suczka przeciez moze byc starsza :D
    Nie, nie kupujemy dla produkcji szczeniakow. Pies bedzie kastrowany, zeby nie bylo ze widze w nich pueniadze tak jak co niektorzy co je choduja ;) chociaz maz mowi ze lepiej dla suki bedzie ja pozniej dopuscic.. Ale to moze jak z 4 lata bedzie miec puscimy raz. Mooooze.. ;D
    Najwazniejsze ze misio nie wola smoczkow! A w kolko pyta o psa. . Juz pobad miesiac wiedzial ze dostanie a teraz cos za cos haha ;D


    My tez mamy yoreczka juz 2 lata i w tym roku zostal wykastrowany:-) Sa to bardzo pieszczotliwe pieski , moj kocha spac byc glaskany i szaleje za corka. Tam gdzie ona tam musi byc on:-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 września 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    A do mnie dzis dotarly testy owu. Wreszcie caly cykl sobie zrobie i sprawdze co tam sie wyrabia.

    Rosax gratuluje pozbycia sie smoczka! Bedziecie miec dwa psy teraz? Dobrze rozumiem?
    Rotweiler mieszka u moich rodzicow bo to moj pies razem z siostra. Ona sie wyprowadzila ja tez wiec pues zostal u mamy ;) a wiec w domu bede miala jednego a za rok dwa. A w sumie to trzy bo Kira czesty gosc u nas. ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 września 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    My tez mamy yoreczka juz 2 lata i w tym roku zostal wykastrowany:-) Sa to bardzo pieszczotliwe pieski , moj kocha spac byc glaskany i szaleje za corka. Tam gdzie ona tam musi byc on:-)
    No wlasnie wiem ze yorki sa przytulaski dlatego go chcemy. Co ja co ale gdy kira spi w lozku to ja nie mam miejsca (lozko 2x2) a nie mowie juz jak u synka spi na malym.. Teraz nauczyla sie spac obok lozka jak u nas jest ;) a taki maluszek mysle ze sie z moim synem dogada i polubi. On tak czeka na niego ;)
    ZASNAL bez smoczka i nawet nie zawolal! Sukces! Musi mu na prawde na psiaku zalezec ;)

    zFolwarku, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej boje sie reakcji rottweiler kontra york ;D
    Kira moze myc zazdrosna o Juliana..

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 20 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, Yorki są cudowne :) Drugi piesek myślę, że z czasem zaakceptuje Yorka. Tym bardziej, że będzie to szczeniak, wiec dorosły piesek też inaczej podchodzi. A jak już dorośnie to będą się w najlepsze bawić zobaczysz :) U mnie tak było z jamnikiem i yorkiem :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 20 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze to nie jamnik a pues z waga ponad 60 kg. Wiec tu problem czy aby nie zaatakuje takiego kilogramowego psiaka

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 20 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Tylko ze to nie jamnik a pues z waga ponad 60 kg. Wiec tu problem czy aby nie zaatakuje takiego kilogramowego psiaka

    Rosax, jak znam psy to bedzie dokladnie odwrotnie. I oby ten maly nie naskoczyl za ostro bo duzy w szoku moze sie zdenerwowac. Rotki to, wbrew wygladowi,spokojne i zrownowazone psy :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej a rosax cudowna wiadomość ze synuś taki dzielny teeaz pewnie z utęsknieniem będzie wyczekiwal.:)

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 20 września 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam yorka :D i potwierdzam pieszczoch niesamowity

‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ