X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 22 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Będą dzieciory :D Ja Clo jak coś w następnym cyklu, chociaż w tym piękna owu była , ano wczoraj była :D :D :D i było dużo <3

    Susanna, mocno trzymam kciuki :*

    ug376iye929i107i.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak sie czujecie po tym clo? Bo w necie roznie pisza....

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak boli ten palec, jestem zmeczoan, spiaca i mam dosc. Nie mam sil na starania :( Dobrze, ze do owu jeszcze troche czasu bo nie wyrabiam :(

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Wiem, wiem, że to okropne badanie jest ale kupiłam sobie glukoze o smaku cytrynowym, mam nadzieję, że będzie przyjemniej ;) Wiem, że spędzę tam kupę czasu, więc na pewno zaopatrzenie się w jakieś czasopisma albo książkę ;)

    Mozna tez wcisnac cytryne do normalnej glukozy :) Tak robilam :) Da sie przezyc, tylko trzeba miec ksiazke. Mam nadzieje, ze macie dobre wyniki Dziewczynki! :)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 września 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, ja po clo nie miałam żadnych skutków ubocznych, które byłyby uciążliwe. Czułam jajniki w sensie takie napięcie i tyle. Natomiast teraz dwa dni bolał mnie brzuch na owu i to chyba nawet bardziej macica. Ale co się dziwić, dwa jajeczka chciały wyjść :) Dzisiaj też coś czasami kłuje. W poprzednim cyklu po pregnylu natomiast miałam objawy ciążowe :)

    zFolwarku, Magduullina lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizyc ie u ginekologa. Zadnego rozwarcia , szyjka sie nie skraca, brzuszek wysoko. Nie ma objawow zblizajacego sie porodu ale jeszcze mamy czas:-)
    Malutka wazy 2650:-) nast wizyta za 2 tyg:-)

    zFolwarku, madziara0080, Magduullina, Aurellka lubią tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 22 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa super wiadomości :)

    Tulipanowa lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 22 września 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa, piękne wiadomości :)

    Tulipanowa lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym Clo ciekawa jestem jak będzie u mnie, o Pregnylu słyszałam, że nie wolno robic testów bo wychodzą fałszywie pozytywne przez właśnie utrzymujące się hcg :) I w sumie to może wywoływać objawy

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 23 września 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, co do pregnylu to prawda. Mi teraz cały czas wychodzą pozytywne testy owu :) Po pregnylu nie powinno się testować przed upływem 14 dni od jego podania bo może się on utrzymywać w organizmie i fałszować wynik testu :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, a jak jest z luteiną? Bo poproszę doktora dziś , mam brać aż do terminu @ i odłożyć czy brać zrobić betę i w razie - odłożyć? Przyznam, że nigdy nie miałam luteiny, pokładam w tym nadzieję bo od ok 7 dpo mam co cykl plamienia i wiąże to z niedoborem

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 23 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, nie mam pojęcia. Nigdy luteiny nie brałam, wiec nie chce Tobie źle poradzić :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, nie mam pojęcia. Nigdy luteiny nie brałam, wiec nie chce Tobie źle poradzić :)
    Spoko, coś tam doczytałam na necie. Mam duphaston. Jupi, ciekawe czy coś pomoże

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 23 września 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi duphaston super pomagał :) Ale przy staraniach lekarz kazał go odstawić, aby cykle były naturalne :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Mi duphaston super pomagał :) Ale przy staraniach lekarz kazał go odstawić, aby cykle były naturalne :)
    Aha, nawet przy plamieniach i niskim poziomie progesteronu? Bo takie są dla mnie wskazania

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 23 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę duphaston przy staraniach dla regulacji cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Ja biorę duphaston przy staraniach dla regulacji cyklu
    Ja mam regularne, I faza fajna, owu bez zarzutu ale ta druga nie halo, mam plamienia no i niski w zasadzie progesteron, bo 12..

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 23 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja nigdy plamień nie miałam, także u mnie progesteron chyba jest w normie. Ale jak jest z tym problem, to właśnie dają duphaston :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, ja nigdy plamień nie miałam, także u mnie progesteron chyba jest w normie. Ale jak jest z tym problem, to właśnie dają duphaston :)
    No już wczoraj zażyłam, będę brała wieczorem ok 21 :) Tak bardzo chciałam mieć ten lek, bo intuicja od kilku miesięcy mówiła mi, że mam problem właśnie i może nawet niedomogę ciałka... Ale teraz się boję że przedłuży mi sztucznie cykl...to mnie dobija te wątpliwości ze wszystkim. Jeśli się nie uda Clo od kolejnego cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się ciesze ze lekarze wam pomagają .
    ja pod tym względem swojego lekarza wyslalabym rakieta w kosmos ...
    ja mialam jechac dzis na rozpoczęcie zajec ale nie czujesię na siłach pojade ale do apteki po leki i zaopatrze się w wiecej soku malinowego Synuś tylko kaszel ma a ja z moim katar kaszel goraczka. mam nadzieje że maly się nie zarazi katarem....

‹‹ 938 939 940 941 942 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ