X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 29 września 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;)
    U nas dzis 4 rocznica <3 ale zleeecialo :D

    Julek mial zapalenie iskrzeli bral antybiotyki poszedl w zeszly poniedziapek do przedszkola a w srode musielismy go odebrac bo zle z nim bylo.. Okazalo sie ze antybiotyk nie pomogl.. I od srody mamy drugi antybiotyk i nadal zapalenie oskrzeli :( 3 tydzien na lekach leci.. ;(

    A u mnie cis dziwnego.. Zmierzylam kilka razy temp. Myslalam ze dzis powinna byc ovu lub jutro a wyglada na to ze byla.. Testy zupelnie negatywne od wczoraj :/ a przeciez powinny byc dodatnie.. Spoznilam sie z testami i wyglada ze zaczelam druga faze szybciej.. ;/ bol jajniczkow tez byl 10-11 dc.. Teraz cisza..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19dc93443def.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 14:53

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 29 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Czesc ;)
    U nas dzis 4 rocznica <3 ale zleeecialo :D

    Julek mial zapalenie iskrzeli bral antybiotyki poszedl w zeszly poniedziapek do przedszkola a w srode musielismy go odebrac bo zle z nim bylo.. Okazalo sie ze antybiotyk nie pomogl.. I od srody mamy drugi antybiotyk i nadal zapalenie oskrzeli :( 3 tydzien na lekach leci.. ;(

    A u mnie cis dziwnego.. Zmierzylam kilka razy temp. Myslalam ze dzis powinna byc ovu lub jutro a wyglada na to ze byla.. Testy zupelnie negatywne od wczoraj :/ a przeciez powinny byc dodatnie.. Spoznilam sie z testami i wyglada ze zaczelam druga faze szybciej.. ;/ bol jajniczkow tez byl 10-11 dc.. Teraz cisza..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19dc93443def.png

    Zdrowka dla Juliana! Kurujcie sie!

    rosax3 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Czesc ;)
    U nas dzis 4 rocznica <3 ale zleeecialo :D

    Julek mial zapalenie iskrzeli bral antybiotyki poszedl w zeszly poniedziapek do przedszkola a w srode musielismy go odebrac bo zle z nim bylo.. Okazalo sie ze antybiotyk nie pomogl.. I od srody mamy drugi antybiotyk i nadal zapalenie oskrzeli :( 3 tydzien na lekach leci.. ;(

    A u mnie cis dziwnego.. Zmierzylam kilka razy temp. Myslalam ze dzis powinna byc ovu lub jutro a wyglada na to ze byla.. Testy zupelnie negatywne od wczoraj :/ a przeciez powinny byc dodatnie.. Spoznilam sie z testami i wyglada ze zaczelam druga faze szybciej.. ;/ bol jajniczkow tez byl 10-11 dc.. Teraz cisza..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19dc93443def.png
    Uuu biedny, zdrówka dla niego :)

    Hm owu ci uciekła hehe, ale po wykresie widzę że nic straconego :) :) :)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 29 września 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwalilam meza telefon!
    A on mnie nie zabil ;D
    Telefon do wyrzucenia niestety...
    Spadl na ekran i baaam..

    Su no wlasnie nie martwi mnie ze byla szybciej.

    Mowie przed chwilka do mojego ze wyglada na to ze mi szybciej przyszla a on no przeciez ci mowilem w poniedzialek ze masz ovu juz... A ja no faktycznie mowiles ale czemu? A bo ty jak masz ovulke to zauwazylen ze nie swiadomnie ale bardziej sie dociskasz w trakcie :D
    Rozjebal mnie tym haha ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Rozwalilam meza telefon!
    A on mnie nie zabil ;D
    Telefon do wyrzucenia niestety...
    Spadl na ekran i baaam..

    Su no wlasnie nie martwi mnie ze byla szybciej.

    Mowie przed chwilka do mojego ze wyglada na to ze mi szybciej przyszla a on no przeciez ci mowilem w poniedzialek ze masz ovu juz... A ja no faktycznie mowiles ale czemu? A bo ty jak masz ovulke to zauwazylen ze nie swiadomnie ale bardziej sie dociskasz w trakcie :D
    Rozjebal mnie tym haha ;D
    Ha ha ha dobre :) Jakieś pierwotne instynkty są w tobie hehe :)

    Zapytam z innej beczki jak tak myślę że podczas usg dopochwowego pluskało mi i było mi tak głupio..... to od tego żelu ohydnego nie? brrr ale to tylko w okresie gdzie miałam owulke wcześniej nie zdarzyło mi się a też mnie memlali w środku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta owu może wzięła Cię z zaskoczenia hehe i właśnie teraz coś z tego będzie :D

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 29 września 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widzę, że wszystko znowu ożył :) Super :)

    Rosax, mąż jaki specjalista :)

    Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań. Tsh 1,99 także spadło bo ostatnio było 2,12. Prolaktyna też ok bo ponad 15. Progesteron ponad 26 :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, widzę, że wszystko znowu ożył :) Super :)

    Rosax, mąż jaki specjalista :)

    Ja dzisiaj odebrałam wyniki badań. Tsh 1,99 także spadło bo ostatnio było 2,12. Prolaktyna też ok bo ponad 15. Progesteron ponad 26 :)
    Mamuśka, jaki progesteron :D Idealne wyniki :D

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, progesteron super, ale w końcu po podwójnej owulacji powinny być dwa ciałka żółte, które go wytwarzają :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 1 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a mi brakuje czasu aby zajrzec na watek.poprostu nie wyrabiam czasowo odkad wrociłam do pracy od 2 wrzesnia.jeszcze w zeszly weekend mielismy weselicho szwagierki z domu.a na dzis i jutro ambitny plan>pranie,ogarnac chałupe,ugotowac,zaprawic porcje buraczków i wór 5kg papryki,poskładac .pranie i pochowac a tego mam chołde chyba z 8 wkładów nie mówiac o dzisiejszym które robie,upiec obiecane ciasto dla córki bezglutenowe.nie ma to jak jesc sniadanie po 11 przezto 5 minut na net a jeszcze musze jeszcze core ogarnac która żeby nie pomagac mammusi wstała 0 6,5 jak w dzien przedszkolny i daje czadu

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 1 października 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellou ;)
    Jak tam?
    Su mysle ze id zelu bo u mnie tez chlusta a przeciez nie robi mi sie dobrze od patyka ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Hellou ;)
    Jak tam?
    Su mysle ze id zelu bo u mnie tez chlusta a przeciez nie robi mi sie dobrze od patyka ;D
    Nie to myślałam ha ha :) Brrr po prostu nieprzyjemna sprawa

    Ale się źle czuję.....

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, progesteron super, ale w końcu po podwójnej owulacji powinny być dwa ciałka żółte, które go wytwarzają :)


    hehe w sam raz na pozytywny tescik :) Gratulejszyn!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 października 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, staram się jeszcze nie nakręcać :) Jutro idę na bete. Zrobię badanie w Alabie, to jutro będzie wiadomo już. No i powiem wtedy mężowi tak, jak sobie zawsze wymarzyłam :)

    zFolwarku, SusannaDean lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    zFolwarku, staram się jeszcze nie nakręcać :) Jutro idę na bete. Zrobię badanie w Alabie, to jutro będzie wiadomo już. No i powiem wtedy mężowi tak, jak sobie zawsze wymarzyłam :)

    Ach, ja tez chce isc na bete po tescie z "+"... :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    zFolwarku, staram się jeszcze nie nakręcać :) Jutro idę na bete. Zrobię badanie w Alabie, to jutro będzie wiadomo już. No i powiem wtedy mężowi tak, jak sobie zawsze wymarzyłam :)
    jak przekazesz wiesci? :)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię dziecięce buciki, wsadzę w kilka pudełek zamykanych, każde kolejne mniejsze, zapakuję jak prezent i dam mężowi. Powiem mu, że to jeszcze jeden urodzinowy zaległy prezent, bo musiałam go zrobić na zamówienie, a to trochę trwało :) Mąż zacznie otwierać pudełka po kolei , a na końcu będą buciki ;) Mąż ogólnie myśli, że będę testować w środę i już mi nawet zapowiedział, żebym bez niego nie testowała :)

    SusannaDean, zFolwarku lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Kupię dziecięce buciki, wsadzę w kilka pudełek zamykanych, każde kolejne mniejsze, zapakuję jak prezent i dam mężowi. Powiem mu, że to jeszcze jeden urodzinowy zaległy prezent, bo musiałam go zrobić na zamówienie, a to trochę trwało :) Mąż zacznie otwierać pudełka po kolei , a na końcu będą buciki ;) Mąż ogólnie myśli, że będę testować w środę i już mi nawet zapowiedział, żebym bez niego nie testowała :)
    Super mega słodkie :D
    Weź mnie pociesz, to twój cykl z clo pierwszy? Bo ja mam na kolejny clo brać

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Kupię dziecięce buciki, wsadzę w kilka pudełek zamykanych, każde kolejne mniejsze, zapakuję jak prezent i dam mężowi. Powiem mu, że to jeszcze jeden urodzinowy zaległy prezent, bo musiałam go zrobić na zamówienie, a to trochę trwało :) Mąż zacznie otwierać pudełka po kolei , a na końcu będą buciki ;) Mąż ogólnie myśli, że będę testować w środę i już mi nawet zapowiedział, żebym bez niego nie testowała :)

    O rany! <3 Ja to pamietam jak Mezowi powiedzialam to wprawdzie nie robilam takiej aranzowanej niespodzianki ale juz ponad tydzien wiedzialam i czekalam az sie zobaczymy na zywo (ze tak to ujme). Balam sie okropnie, ze przez tel cos wyczuje przez ten tydzien ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 października 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, drugi :) Powiem tak, jeśli ciąża się potwierdzi u mnie, to będę doskonałym przykładem na to, że przychodzi ona w najmniej oczekiwanym momencie :) Od końca poprzedniego cyklu do prawie połowy tego byłam chora, przez bite 3 tygodnie. Dlatego na nic nie liczyłam, bo organizm był osłabiony. Coś mnie tylko tknęło, bo nie chciałam antybiotyku. Ogólnie ten cykl był inny, niż ten pierwszy. Na owulację bardzo bolał mnie brzuch, a po 0 objawów. Byłam przekonana, że się nie udało. Od jakiegoś tygodnia zaczęły mi się dreszcze i biegunka do południa. Szczerze mówiąc martwiłam się, co się dzieje z moim organizmem. Teraz w czwartek, już zaczęłam coś podejrzewać bo miałam bóle krzyża i jak na @, a to był dopiero 8 dpo. Testy ciążowe paskowe z allegro wychodziły z blada kreską, więc myślałam, że to pregnyl. W pt test płytowy z allegro negatywny, a od soboty już kreska. Przez tą historię chcę Tobie powiedzieć, że czasami człowiek się nie spodziewa, myśli, że się nie udało, a wtedy los działa inaczej :) Clo jest moim zdaniem bardzo dobrym lekiem. Ja w maju na usg usłyszałam od lekarza, że mam pełno małych pęcherzyków zatrzymanych w rozwoju i że nie mam owulacji. W 1 cs z clo owulka koło 12 dc, w tym książkowo w 14 dc i to podwójna. Także warto brać ten lek. Słyszałam, że wielu osobom pomógł. Tobie też się uda, zobaczysz i może właśnie wtedy, gdy kompletnie nie będziesz się tego spodziewać :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 940 941 942 943 944 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ