X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Su! Ja dalam rade, ukija sobie poradzila, to i ty sobie poradzisz! Ja wiem ze smutno i ciezko i pytanie czemu tak.. Ale musimy zyc dalej i walczyc!
    Przejzalam wczoraj moje wszystkie cykle. W kalendarzu liczylam ile bylo okresow od czasu rozpoczecia staran czyli jak syn mial 6 msc. 17 Czerwiec 2013 byl puerwszy cykl rozpoczecia staran! Popatrz ile ciaz nieudanych u mnie, ile czasu ucieklo a ja wciaz tu jestem. Trzymam sie i mam sie dobbrze. Choc nie powiem czasem nachodzi zly czas ale na krotko.
    DAMY RADE! KOBIETY ZAWSZE DADZA RADE.!
    A juz nie dlugo bedziemy tulic maluszkow!
    Wiem kochana wiem, cięzko się widzi takie dramaty i jeszcze ciężej przechodzi je samej... trzeba się brać dalej do roboty...musi być ok!

    Tylko niech to już się skończy...

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 października 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax a dokladnie co sobie bedzie suplementowac? Bo ja biore tylko folik i zastanawiam sie czy to nie za malo przypadkiem....

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 października 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonczy sie skonczy!
    Su pomysl pozytywnie.
    Wieez ze mozesz byc to juz +
    Ciesz sie ze skonczylo sie wczesnie, gorzej bys przezyla ciaze po 8 tygodniu a jestcze gorzej gdybys alyszala serduszko lub cokolwiek widziala.
    Czesto na tak mlodym etapir kobieta traci. Gdybysmy sie nir obserwoealy, nie wiedzialybysmy nawet ze to to. A tak to cirnie i niska beta a poznirj tozpacz. Ja to w sumir cirszr sir ze tu w de nie mozna od tak bety zrobic. Po cieniach ile juz ich mialam w zyciu przrz ostatnie msc nawet mysle ze bym latala na beta i wirm ze jakis poziom by byl. Wirm bo testy przewaznie kupuje takir same. Np clearblue. Jak nie bylo ciazx nir bylo.nawet cienia a ostatnio pokazal cien jeden i drugi a po 3 dniach nie pokazal nic. Znaczy cos sie dzialo tam ale nir zalapalo.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takim czasie i stratach jedno wiem
    Obojetnir jaki test, jesli bedzie pozytywny uciesze sie ale ze strachem bede czekan na usg. To tak na prawde jedyny test ciazowy ktory powie prawde. Usg, nie zadne hcg czy test z apteki. Tylko usg.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo racji w tym co piszesz, nie udało się nic na usg zobaczyć, może następnym razem nam się poszczęści, wiem, że się już da....

    Ja kupiłam parę nowych witamin, na pewno wracam do dong quai (już zamówiony), kwas foliowy, vitotal dla kobiet, magnez b6.... i acard

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 14 października 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa może była biochemiczna. Tego nie wiesz niestety :( ja odstawiłam inofem w tym cyklu kwas foliowy, nadal magnez bo ma na mnie zbawienne działanie i napewno wrzucam witamine d3. Zaraz skocze do sklepu. Czy coś jeszcze to nie wiem :/

    Susanna, zejdzie ciśnienie jak przyjdzie @. Chociaż ja dostałam od razu z wynikiem spadającym. Jak dostałam miałam jeszcze minimum hcg. Na Ciebie może jeszcze leki działają i dlatego nie dostałaś? Przykro mi naprawde ale w swoim czasie pojawi się fasolka. Nie była jeszcze do końca gotowa :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa może była biochemiczna. Tego nie wiesz niestety :( ja odstawiłam inofem w tym cyklu kwas foliowy, nadal magnez bo ma na mnie zbawienne działanie i napewno wrzucam witamine d3. Zaraz skocze do sklepu. Czy coś jeszcze to nie wiem :/

    Susanna, zejdzie ciśnienie jak przyjdzie @. Chociaż ja dostałam od razu z wynikiem spadającym. Jak dostałam miałam jeszcze minimum hcg. Na Ciebie może jeszcze leki działają i dlatego nie dostałaś? Przykro mi naprawde ale w swoim czasie pojawi się fasolka. Nie była jeszcze do końca gotowa :)
    Właśnie dlatego tak czekam, bo wiem, ze to pomoże już całkiem się oswoić z tym i rozpocząć jakieś nowe plany... No duphaston brałam wczoraj ostatni o 9 rano a luteinę wieczór wcześniej, czyli dawnoo

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 14 października 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, mi @ pojawiała się parę dni po postawieniu duphastonu, także musisz pewnie jeszcze chwilkę poczekać. Tak jak piszą Dziewczyny, choć to pewnie bardzo trudne i bolesne, to wiesz, że możesz zajść w ciążę. Skoro udało się raz, to i drugi musi się udać :) Trzymam mocno kciuki :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, mi @ pojawiała się parę dni po postawieniu duphastonu, także musisz pewnie jeszcze chwilkę poczekać. Tak jak piszą Dziewczyny, choć to pewnie bardzo trudne i bolesne, to wiesz, że możesz zajść w ciążę. Skoro udało się raz, to i drugi musi się udać :) Trzymam mocno kciuki :)
    Taka mam nadzieję ;***

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No su po dupce i lutku min 2 dni mijaja ;)
    Ukija a czemu kwas foliiwy tez odstawiasz?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    No su po dupce i lutku min 2 dni mijaja ;)
    Ukija a czemu kwas foliiwy tez odstawiasz?
    coś się dzieje, bo plamienie już..

    Chyba Ukija źle zdanie skomponowała, bo też mi się zdawało, że kwas rzuca ale chyba jednak nie ;p

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 14 października 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa dokładnie tak jak Susanna napisała źle skomponowałam zdanie. Kwas zostawiam i magnez i już mam witamine d3. Wiecie co ide do znachora w przyszłym tygodniu. Dowiedziałam się że znajoma była i on mówi: za 3 miesiące będzie Pani w ciąży z córeczką i przepisał jej ziółka i co? Była :D także zapłace te 100 zł i niech mnie pałeczkami obada i zobaczymy :D Mój się nakręcił na to :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa dokładnie tak jak Susanna napisała źle skomponowałam zdanie. Kwas zostawiam i magnez i już mam witamine d3. Wiecie co ide do znachora w przyszłym tygodniu. Dowiedziałam się że znajoma była i on mówi: za 3 miesiące będzie Pani w ciąży z córeczką i przepisał jej ziółka i co? Była :D także zapłace te 100 zł i niech mnie pałeczkami obada i zobaczymy :D Mój się nakręcił na to :P
    Witamina d3 jest bardzo ważna, praktycznie każdy ma niedobór, ja brałam 4000 jednostek tj. dwie kapsułki dziennie... oprócz tego dong quai ale moze dostaniesz u takiego znachora fajne zioła.... kurde to jest pomysł ciekawe jak wygląda taka wizyta koniecznie musisz nam to napisać jestem zainteresowana.

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 14 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Su trZymaj się :*
    Ja dziś byłam u ginekolog na kontroli i tej podejrzanej zmiany w macicy już nie ma :) takze na szczęście nie bylo to nic groźnego. Potwierdziła ze mialam owulacji dopiero co czyli zgadza sie to z moimi obserwacjami :)
    Co do suplementacji ja biorę kwas, magnez, d3, wapno (ze względu na złamanie), tran, wiesiołek (do owu) plus leki bromergon i dupleks 15 dc

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 października 2016, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa dokładnie tak jak Susanna napisała źle skomponowałam zdanie. Kwas zostawiam i magnez i już mam witamine d3. Wiecie co ide do znachora w przyszłym tygodniu. Dowiedziałam się że znajoma była i on mówi: za 3 miesiące będzie Pani w ciąży z córeczką i przepisał jej ziółka i co? Była :D także zapłace te 100 zł i niech mnie pałeczkami obada i zobaczymy :D Mój się nakręcił na to :P
    Aaaaa ja też chcę!!!!!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj dzień...jak wyobrażę sobie, że będę w domu sma dziś (mąż do pracy do 22...) to mnie ciarki przechodzą...

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 15 października 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak pójdę i od razu wyjdę to Wam od razu napiszę co i jak :D zobaczymy co powiem :P

    Susanna trzymaj się cieplutko :) a @ już przylazła?

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Dziewczyny jak pójdę i od razu wyjdę to Wam od razu napiszę co i jak :D zobaczymy co powiem :P

    Susanna trzymaj się cieplutko :) a @ już przylazła?
    kiedy idziesz?

    Same plamienia...mam nadzieje, że wkrótce będzie bo chce zamknąć ten etap i pozytywnie patrzeć w przyszłość. Sama nie będę przyjedzie teściowa...ona też przeżyła to...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przesadziłam z %% :/
    Tak mi źle dziś.. :(
    Umieram... :/

    Taaakie plany na sobotę były a tu dupa.. Matka choruje..

    Przydałby się rosołek.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Wczoraj przesadziłam z %% :/
    Tak mi źle dziś.. :(
    Umieram... :/

    Taaakie plany na sobotę były a tu dupa.. Matka choruje..

    Przydałby się rosołek.
    oooooj :(
    pij wodę i leż powinno ci przejść, fakt rosołek by się przydał, stawia na nogi

‹‹ 946 947 948 949 950 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ