X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 października 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobota przezyta!
    Okazalo sie ze pomocny byl dla mnie dzis spacer i gonitwa za psem! Haha
    Spuscila mi sie musialam ja gonic, a moj zamiast biec to sie smial jak psa ganiam. A ona bawic sie chciala tylko i skakalo na mnie bydle 60 kg ;D
    Dawno nas nie bylo a wiec aktualne nasze zdjecie ;D jedno z kochana babcia, syna prababcia <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/29c53304d07f.jpg

    Magduullina, Tulipanowa lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczni <3 to miałas fajny dzień :) :)


    u mnie mega bóle

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 października 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja bym chciała iść w piątek. Jak się uda jutro zapisać na wizyte to biore wolne :P ja Ci powiem że zastanawiam się czy nie pogadać z teściową na temat naszych kłopotów... z moja Mama nie moge. Nie umiem akurat na ten temat :( i jak @ jest?

    Rosa wiem co czujesz. Ja wczoraj z moja przyjaciołką zabalowałam i mam dosyć życia :D wszystko mnie tak strasznie boli ;/ kurcze jesteś piękną kobietą ❤

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 16 października 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie drugi z rzędu post ale mój stwierdził wczoraj że ten miesiąc bardzo się staramy :D

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Wybaczcie drugi z rzędu post ale mój stwierdził wczoraj że ten miesiąc bardzo się staramy :D
    no i ładnie :)

    u mnie krwawienie na maksa, ale pewnie długo nie potrwa ;/

    Ukija, ciekawe czy to prawda o tej wzmożonej płodności po stracie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna ja bym chciała iść w piątek. Jak się uda jutro zapisać na wizyte to biore wolne :P ja Ci powiem że zastanawiam się czy nie pogadać z teściową na temat naszych kłopotów... z moja Mama nie moge. Nie umiem akurat na ten temat :( i jak @ jest?

    Rosa wiem co czujesz. Ja wczoraj z moja przyjaciołką zabalowałam i mam dosyć życia :D wszystko mnie tak strasznie boli ;/ kurcze jesteś piękną kobietą ❤
    przydałoby się pogadać, ja się nie pierdziele...to nie moze być temat tabu, spróbuj moze okaże się że ktoś ma podobne przeżycia...nawet byś nie sądziła

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 października 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Wybaczcie drugi z rzędu post ale mój stwierdził wczoraj że ten miesiąc bardzo się staramy :D
    Dobrze stwierdzil. Zabral swowa z ust nojemu haha ;D
    Moj mowi ze ten na fulle pulle musi byc!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 października 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    przydałoby się pogadać, ja się nie pierdziele...to nie moze być temat tabu, spróbuj moze okaże się że ktoś ma podobne przeżycia...nawet byś nie sądziła
    Nooo po moich stratach dowiedzialam sie ze tylko od strony mojego taty jego 2 siostry mialy po razie poronienie,, siostra dziadkaa bezplodna, brat taty bezplodny, od dziadka kuzynostwo tez kilku bezplodnych i mnustwo strat ciazy w dziadka pokoleniu... O.o nie wiedzialam ze az tak!
    Od mamy strony brat 4 dzieci pochowane, 2 niepelnosprawne i troje zdrowych (o bich wiem, staly kontakt)
    Mamy taty brat blizniak bezplodny O.o
    Babci kuzynka brak dzieci i 6 aniolkow...


    A myslalam ze teraz te czasy takie.. Dlatego moze tak..
    A jak sie okazuje moglam cos odziedziczyc..
    Cud ze mam chociaz jedno..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 października 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna ja bym chciała iść w piątek. Jak się uda jutro zapisać na wizyte to biore wolne :P ja Ci powiem że zastanawiam się czy nie pogadać z teściową na temat naszych kłopotów... z moja Mama nie moge. Nie umiem akurat na ten temat :( i jak @ jest?

    Rosa wiem co czujesz. Ja wczoraj z moja przyjaciołką zabalowałam i mam dosyć życia :D wszystko mnie tak strasznie boli ;/ kurcze jesteś piękną kobietą ❤

    Dziekuje :*

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna nie wiem na ile to prawda ale czytałam, że dziewczyny w ciągu dwóch cykli się odblokowywały :) ja mam jakiś taki wewnętrzny opór przed rozmową z moją mamą bo ona nie chce abym jeszcze miała dzieci :/ jak krwawisz to jest dobrze. Poczuj jak złe emocje z Ciebie schodzą i uwalniasz się od nich :)

    Rosa my chwilowo wstrzemięźliwość bo na sobote umówiłam go na badanie :P wzięłam rozszerzone :) a co do problemów w mojej rodzinie to raczej nie było. A u Ciebie faktycznie coś się tam podziało. Może warto by było przy najbliższej wizycie powiedzieć o tym lekarzowi? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomniałam w piątek idę do tego bioenergoterapeuty także zdan Wam szczegółowe relacje :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna nie wiem na ile to prawda ale czytałam, że dziewczyny w ciągu dwóch cykli się odblokowywały :) ja mam jakiś taki wewnętrzny opór przed rozmową z moją mamą bo ona nie chce abym jeszcze miała dzieci :/ jak krwawisz to jest dobrze. Poczuj jak złe emocje z Ciebie schodzą i uwalniasz się od nich :)

    Rosa my chwilowo wstrzemięźliwość bo na sobote umówiłam go na badanie :P wzięłam rozszerzone :) a co do problemów w mojej rodzinie to raczej nie było. A u Ciebie faktycznie coś się tam podziało. Może warto by było przy najbliższej wizycie powiedzieć o tym lekarzowi? :)
    Nie sądzę, aby to genetycznie było, sądze, że jeśli zapytać by kobiet to co 5 powiedziałaby, ze jest po stracie, to się po prostu zdarza. Tu warto zbadać jakiś inny czynnik, bo fakt, ze Rosax ma dziecko już powoduje, że coś zadziało się i jest nabyte... tak na chłopski rozum, nie?

    Własnie się uwalniam, ok tylko szkoda, ze tak boli brzuch..mega. No ale najwyraźniej tak musi być. Witaminy powinnam dostać kurierem dziś lub jutro ostatecznie i zaczynam łykać a dong quai zaraz po skończonym krwawieniu.

    Nie wiem co znaczy odblokowały, ale słyszałam, że organizm, który już w ciąży był łatwiej zniesie kolejną i łatwiej zaskoczy...bardzo dużo dziewczyn już w kolejnym cyklu.


    Ukija, czemu twoja mama nie chce żebyś miała dzieci ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 11:59

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, dobrze, że @ w końcu przyszła i organizm sam się oczyści :)

    Ukija, mama nie ma już do gadania hi hi :)

    Ja mam dziś wizytę, więc trzymajcie proszę kciuki :) Dzisiejsza beta 39981 :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, dobrze, że @ w końcu przyszła i organizm sam się oczyści :)

    Ukija, mama nie ma już do gadania hi hi :)

    Ja mam dziś wizytę, więc trzymajcie proszę kciuki :) Dzisiejsza beta 39981 :)
    piękna beta ;*

    myślę kiedy by podjąć działania...

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jeśli lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań to pewnie możesz już w tym cyklu :) Może warto iść na monitoring, by zobaczyć, czy Owulacja już w tym cyklu powróci :)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, jeśli lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań to pewnie możesz już w tym cyklu :) Może warto iść na monitoring, by zobaczyć, czy Owulacja już w tym cyklu powróci :)
    no poszłabym sprawdzić zapytam go w czwartek...
    ciekawe czy rzeczywiscie płodnosc wtedy wyzsza ..tyle wyczytałam na ten temat, no i ze organizm silniejszy

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 17 października 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna odblokowuje się czy łatwiej znosi, nie ważne byle by tylko się udało :) ja też się zastanawiałam czy nie brać donga ponoć ten bioenergoterapeuta przypisuje wraz z mieszanką swoich ziół, zaczekam do piątku i zobaczymy co powie sam z siebie a później ja się zapytam o to nie zachodzwnie w ciąże :P mama jest przeciwna bo według niej nie jest to odpowiedni moment, najpierw trzeba się dorobić. Zamiast niej teściowa ciśnie jak szalona :P mnie też bolało na samym początku. W tym cyklu coś dziwnego poczułam. Dzień przed @ skurcz jakby ktoś mnie kopną brzuch :/ już czulam że nici z cyklu...

    Mamuśka no ja wiem że Mama nie ma nic do gadania ale takie jej słowa jakąś blokadę we mnie włączyły i nie umiem z nią o tym porozmawiać. Swoją drogą gratulacje :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak zanim się człowiek dorobi żeby zadowolić rodziców to pod 40 tke dojdzie i już może być czasem za późno na to.. ale to powinna być decyzja wspólna partnerów :)

    Mam nadzieję, że się udałoby sama nie wiem bardzo bym chciała już najszybciej....skoro raz się udało to może i drugi... ?

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 17 października 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już po wizycie. Ciąża bliźniacza. Niestety póki co jest tylko jedno serduszko. U drugiego zarodka jeszcze nie ma. Lekarz mówi, że jest dość wcześnie i serduszko jeszcze może się pojawić. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Póki co luteina + duphaston i L4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 19:12

    Magduullina, SusannaDean, rosax3, zFolwarku lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka gratuluję!!!! jeszcze blizniaki :) oby bylo drugie serduszko i tak do rozwiązywania ;)

‹‹ 947 948 949 950 951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ