X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, ja już po wizycie. Ciąża bliźniacza. Niestety póki co jest tylko jedno serduszko. U drugiego zarodka jeszcze nie ma. Lekarz mówi, że jest dość wcześnie i serduszko jeszcze może się pojawić. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Póki co luteina + duphaston i L4.
    ło ja cie !!!!!! Super gratulacje , drugi mniejszy dzidziuś , braciszek szybszy to już ma serducho, u tego bobasa lada chwila :* o dziewczyno, pieknie :***********

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 17 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska trzymam kciuki :)

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 17 października 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, ja już po wizycie. Ciąża bliźniacza. Niestety póki co jest tylko jedno serduszko. U drugiego zarodka jeszcze nie ma. Lekarz mówi, że jest dość wcześnie i serduszko jeszcze może się pojawić. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Póki co luteina + duphaston i L4.

    Mamuśka, chyba Ci wykrakałam te bliźniaki :) Oby było drugie serduszko :)

    Moje gratulacje kochana ;)

    ug376iye929i107i.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 października 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka świetnie że bliźniaki. Tym że nie słychać nie przejmuj się. Jest naprawdę naprawdę wcześniej jeszcze a jeden bliźniak zawsze troszeczke wolniej się rozwija :) też mi się marzy taka parka :P

    Susanna no ja wiem ona to by chciała jak bym skończyła co najmniej 35 lat. A to już nieco późno, ja sama czuje oddech czasu na sobie. Uda Ci się, nie trać wiary :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane pięknie tutaj się nam robi ...
    widze dziewczyny powracaja z ogromna sila :)
    i tak trzymać :) ja dzisiaj jade po ostatnie rzeczy dla malego .
    pozniej tylko kosmetyki ale choćby nawet to już moze kupic tatus ...
    juz się nie mogę doczekać tego spotkania ale i ten strach zaczyna się we mnie budzic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałe oczekiwanie Magdulina ;*


    Proszę mnie pocieszyć ew wybić z głowy depresję....

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 października 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa pqnna nie napisala tu a wiec ja napisze za nia bo nie katdy jest na fb.
    Makowa wysikala piekne krechy! <3

    Olciuska, madziara0080, Magduullina lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Wspaniałe oczekiwanie Magdulina ;*


    Proszę mnie pocieszyć ew wybić z głowy depresję....

    Kochanie, poronienie absoultnie nie swiadczy o tym ,ze bedziesz miala problem lub juz zawsze tak bedzie. Znam wiele mam aniolkow ktore maja zdrowe dzieci :). Juz najgorsze za Toba staraj sie myslec pozytywnie. Raz sie udalo to oczywiscie ,ze sie uda kolejny tym razem szczesliwy.! nie bede Ci pisac wszystko bedzie dobrze bla bla bla. Kiedy Bog zdecyduje ,ze to ten moment to zobaczysz znowu 2 kreseczki!. Nie masz zadnych objawow nieplodnosci?. Wiec oczysc umsyl i skup sie na celu jakim jest ciaza. Bez przesday ,zeby myslec o tym w kolo... Pamietasz jak lecialy Ci cykle 1,2,3,4,5, nic... Juz nie wiezylas ,ze sie uda, bo niby czemu ma sie udac?? a jednak!!!. Kochana na prawde rob tak jak lekarz zaleca, idz na monitorning i cieszcie sie soba bo juz niedlugo nie bedziecie mieli chwili na buziaka ;P

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochanie, poronienie absoultnie nie swiadczy o tym ,ze bedziesz miala problem lub juz zawsze tak bedzie. Znam wiele mam aniolkow ktore maja zdrowe dzieci :). Juz najgorsze za Toba staraj sie myslec pozytywnie. Raz sie udalo to oczywiscie ,ze sie uda kolejny tym razem szczesliwy.! nie bede Ci pisac wszystko bedzie dobrze bla bla bla. Kiedy Bog zdecyduje ,ze to ten moment to zobaczysz znowu 2 kreseczki!. Nie masz zadnych objawow nieplodnosci?. Wiec oczysc umsyl i skup sie na celu jakim jest ciaza. Bez przesday ,zeby myslec o tym w kolo... Pamietasz jak lecialy Ci cykle 1,2,3,4,5, nic... Juz nie wiezylas ,ze sie uda, bo niby czemu ma sie udac?? a jednak!!!. Kochana na prawde rob tak jak lekarz zaleca, idz na monitorning i cieszcie sie soba bo juz niedlugo nie bedziecie mieli chwili na buziaka ;P


    Ja to wszystko wiem teoretycznie, tylko jeśli ma się taką stratę to jest ogromna pustka, dlatego tak bardzo pragnę mieć dziecko.... bardzo. Teraz jeszcze bardziej niż przed stratą, uwierzysz? Boję się bardzo.
    Jak się skończy @ to trzeba działać wiem to i czuję że będzie dobrze <3
    Ale chwile depresyjne są...i będą

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja to wszystko wiem teoretycznie, tylko jeśli ma się taką stratę to jest ogromna pustka, dlatego tak bardzo pragnę mieć dziecko.... bardzo. Teraz jeszcze bardziej niż przed stratą, uwierzysz? Boję się bardzo.
    Jak się skończy @ to trzeba działać wiem to i czuję że będzie dobrze <3
    Ale chwile depresyjne są...i będą

    Oczywiscie ,ze beda. Jasne my mamy czasem mysli deresyjne, a nie przezylam takiej straty (i oby nie) wiec kochana probuje Cie zrozumiec. A moze pomysl tak, ze skoro los Ci zabral ta szanse, to teraz Ci to wynagordzi... Tez slyszalam ze z poronieniem jest troszke jak po porodzie kobieta jest bardziej plodna.. A lekarz powiedzial jakie mogly byc przyczyny? czy poprostu organizm odrzucil ciaze, przepraszam ,ze pisze tak doslaonwie mam nadzieje ,ze nie czujesz sie urazona :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Oczywiscie ,ze beda. Jasne my mamy czasem mysli deresyjne, a nie przezylam takiej straty (i oby nie) wiec kochana probuje Cie zrozumiec. A moze pomysl tak, ze skoro los Ci zabral ta szanse, to teraz Ci to wynagordzi... Tez slyszalam ze z poronieniem jest troszke jak po porodzie kobieta jest bardziej plodna.. A lekarz powiedzial jakie mogly byc przyczyny? czy poprostu organizm odrzucil ciaze, przepraszam ,ze pisze tak doslaonwie mam nadzieje ,ze nie czujesz sie urazona :*
    Przy wczesnych poronieniach nie ma przyczyn, wady zarodka, złe zagnieżdżenie..powiedział coś w ten deseń mi.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Przy wczesnych poronieniach nie ma przyczyn, wady zarodka, złe zagnieżdżenie..powiedział coś w ten deseń mi.
    Aha rozumiem. Ale nie ma przeciwskazac zebyscie sie starali?? czy musicie odczekac?
    Chyba ,ze nie czujesz sie na tyle silna aby dalej probowac.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Aha rozumiem. Ale nie ma przeciwskazac zebyscie sie starali?? czy musicie odczekac?
    Chyba ,ze nie czujesz sie na tyle silna aby dalej probowac.
    Jeśli nie będę próbować to będzie ze mną gorzej.... :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jeśli nie będę próbować to będzie ze mną gorzej.... :/

    Jasne, teoretycznie nic nas nie goni! ale jak sie czlowiek nastawi to nie jest latwo.. 3ymam za Was kciuki! Susanna najpozniej do grudnia musimy zobaczyc 2 kreseczki! :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Jasne, teoretycznie nic nas nie goni! ale jak sie czlowiek nastawi to nie jest latwo.. 3ymam za Was kciuki! Susanna najpozniej do grudnia musimy zobaczyc 2 kreseczki! :*
    Goni czy nie goni to w końcu będziemy ;* O, do grudnia idealnie :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Goni czy nie goni to w końcu będziemy ;* O, do grudnia idealnie :D

    Jasne, ze tak! tylko kiecki na sylwestra nie kupuj! Bo i tak zosatniesz przed tv hihih :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Jasne, ze tak! tylko kiecki na sylwestra nie kupuj! Bo i tak zosatniesz przed tv hihih :*
    Super by było :D

    Olciuska, Magduullina lubią tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 18 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Makowej :)

    madziara0080, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa super wieści. Pogratuluj Makowej ode mnie! Masz czasami takie uczucie lekkiej zazdrości? Tyle dziewczyn które znamy prawie od początku wątku pozachodziło a my nie? Serio mam wrażenie że my razem na szarym końcu. No ale mam nadzieję że nadak razem w tym samym cyklu. Poważnie prawię że rodziły byśmy w jednym szpitalu choć bym miała do Niemiec jechać :D fajnie by było tak na żywo na porodówce się spotkać :P

    madziara0080, SusannaDean, Magduullina lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa super wieści. Pogratuluj Makowej ode mnie! Masz czasami takie uczucie lekkiej zazdrości? Tyle dziewczyn które znamy prawie od początku wątku pozachodziło a my nie? Serio mam wrażenie że my razem na szarym końcu. No ale mam nadzieję że nadak razem w tym samym cyklu. Poważnie prawię że rodziły byśmy w jednym szpitalu choć bym miała do Niemiec jechać :D fajnie by było tak na żywo na porodówce się spotkać :P
    Najwyzej spotkamy sie na granicy haha
    Ale powuem Ci ze jestesmy prawie ostatnie bo jeszcze Anka z Nas tych starych od poczatku watku.
    Czy zazdroszcze? Powiem Ci ze juz nie.. No ok jak zobaczylam krechy nie moje to mi sie smutno zrobilo ale makowa akurat sie nacierpiala sporo i zycze by jej w koncu sie udalo donosic! Te wstretne bakterie z ktorymi walczyli, ich nie ma juz wiec mam nadzieje ze sie fest udalo.
    Ale jak widze jak ktos pierwszy drugi cykl i juz to tak czuje duzo zazdrosci.. Ale ogopnie jest ok. Wam tu kibicuje jestem dlugo chce wspierac i kibicowac tak jak wiele z was mi. Bo w sumie to wy bylyscie przy mnie od poczatku do konca moich ciaz. Wy mi pomoglyscie <3
    A ty czujesz zazdrosc?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 948 949 950 951 952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ