X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja robilam. Jedyne co to akryl zle znosilam ale ja go zawsze zle znosze.
    Hybrydy i zele maja delikatne albo w ogole zapachy. Nie ma w sumie co zaszkodzic.
    Przeciez taka kosmetyczka co z tego zyje nie przerwie pracy na 9 msc bo w ciazy jest.
    Zazwyczaj prowadzą własną działalność i dalej pracują, na pewno nie szkodzi nie słyszałam o tym nawet

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna na pewno psycholog pomoze chocby w tym ze bez pouczen i bzdur wyslucha cie od a do z .... i zapewne doradzi pomoze.

    ja słyszałam o szkodliwym swietle uv z lampy ale i tak czasem robie i właśnie jedynym kłopotem specyficzny zapach przy akrylu ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    susanna na pewno psycholog pomoze chocby w tym ze bez pouczen i bzdur wyslucha cie od a do z .... i zapewne doradzi pomoze.

    ja słyszałam o szkodliwym swietle uv z lampy ale i tak czasem robie i właśnie jedynym kłopotem specyficzny zapach przy akrylu ...
    No potrzebuję

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Su taka rozmowa z psychologiem to dobry pomysl. Choc ja nie poszlam na ustalony termin. Czuje ze chyba jednak jej nie potrzebuje. Ale zobaczymy pozniej. Moze kiedys ja odwiedze ;)
    No ja już kiedyś potrzebowałam teraz tym bardziej...kiepski czas wszystko się posypało :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 19 października 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hybrydy nie sa szkodliwe w ciąży a można je utwardzac w led :)
    Rosax a nie myslalas i lakierach z chin? Ja używam z aliexpress i sa równie dobre jak markowe a kosztują Koło 1-2 dolarów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Hybrydy nie sa szkodliwe w ciąży a można je utwardzac w led :)
    Rosax a nie myslalas i lakierach z chin? Ja używam z aliexpress i sa równie dobre jak markowe a kosztują Koło 1-2 dolarów
    Nie wiem kochana czy już nie lepiej przepłacić a mieć z jakimś atestem bo pieron wie co w tych chińskich jest, ile już afer było o gumie użytej w zabawkach dla dzieci z Chin? Lepiej nie ryzykować.


    Ja robię porządki na regałach...oooo przeliczę moje książki...hardkor <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 19 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna wiecej problemów jest niestety po polskich markach - uczulac moze wszystko bardzo dużo pan uczulil wlasnie semilac. Takze reguły nie ma niestety :) zresztą podobnie jak z zabawkami jak patrzę na niektóre sprzedawane u nas to sie dziwie jak to jest dopuszczalne. Tylko na wszelki wypadek piszą ze od 3 lat nawet jak to zabawka dla duzo młodszych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie podróbki i chińskie produkcje niestety...fakt

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Hybrydy nie sa szkodliwe w ciąży a można je utwardzac w led :)
    Rosax a nie myslalas i lakierach z chin? Ja używam z aliexpress i sa równie dobre jak markowe a kosztują Koło 1-2 dolarów
    Kiedys zrobilam duze zamowienie zeli kolorowych z chin. I niestety jakosc nie taka.. Albo nie utwardzaly sie porzadnie po 2 min albo ospryskiwaly..
    Uraz mam do nich..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Kiedys zrobilam duze zamowienie zeli kolorowych z chin. I niestety jakosc nie taka.. Albo nie utwardzaly sie porzadnie po 2 min albo ospryskiwaly..
    Uraz mam do nich..
    Dlatego nie korzystam z tych zamówień bo się boję co mogłabym dostać hehe

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 października 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja kupilam raz i ostatni.. Mysllalam ze beda ok ale okazalo sie inaczej.. Szkoda ze robbilam duze zamowienie.. Do dzis zaluje. Moglam zrobic male w moim sklepie niz zamienic na wiecej i taniej..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem sie zdarzy taki klops... Ja paznokci nie robie kiedys lubilam ale teraz mi przeszlo.
    Jutro wizyta u gina ciekawe jak sie sprawy maja krwawienie prawie ustalo wiec ok jest

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 20 października 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna daj znać jak tam u gina :) ja odpuściłam sobie minitoring w tym cyklu :P nie mam jak iść do lekarza :/ zdarza się...

    Ja chciałam sobie paznokcie zrobić ale myślę co jak będę w ciąży :P

    Rosa o Ty sama robisz sobie paznokcie. No ładnie :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna daj znać jak tam u gina :) ja odpuściłam sobie minitoring w tym cyklu :P nie mam jak iść do lekarza :/ zdarza się...

    Ja chciałam sobie paznokcie zrobić ale myślę co jak będę w ciąży :P

    Rosa o Ty sama robisz sobie paznokcie. No ładnie :D
    Mam na 16, już od wczoraj lekko plamię a nie krwawię może się nie obrazi bo nie mam kiedy iść, i tak mam zamiar zapytać go o zwolnienie lekarskie choćby miał odmówić

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 października 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie cuda na kiju.czy wy zgadzacie sie z data owulki wyznaczona przez owu.dodam że w poniedziałek miałam koszmarny ból lewego jajnika przez około 2 godziny.pozatym 4 dzien boli mnie ten jajnik takimi pasmami bólowymi trwającymi róznie.jest to dosc mocny ból ,zastanawia mnie też temp.nigdy takiej nie miałam w 4dpoa3cb3a4488ed704bdf6ea7e9d87b72be.png

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susan daj znać koniecznie co tam...
    anusiak no super wykres robi się ciekawy ;) jajnik pracuje i daje znać o sobie nuc tylko czekać. ♥

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 października 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Susan daj znać koniecznie co tam...
    anusiak no super wykres robi się ciekawy ;) jajnik pracuje i daje znać o sobie nuc tylko czekać. ♥
    myslisz że może cos byc na rzeczy?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 20 października 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak cuekawie zapowiadajacy sie wykres. Ale nerwy na wodzy trzymaj. Nie cieszmy sie za szybko. Roznie bywa.

    Su pisz po wizycie co i jak.

    Ukija a no robie sobie sama ale istatnio chodzilam kilka razy i placilam.. Niestety swoja robota to swoja. Po tygodniu mam ubytki od niej..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 20 października 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku miesięcy robie sobie na bazie i topie semilac a kolory chińskie i trzyma mi sie bez problemu 2 tyg (potem ściągam) nie narzekam na jakość :) ale wiadomo jak sie źle trafi to uraz zostaje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już po wizycie ale byłam jeszcze odebrać zamówienie książkowe i wykupić receptę na euthyrox. Także śluzówka się łuszczy (swoją drogą wygląda dziwnie na usg takie coś jakby poszarpane) ale chyba już końcówka, jajniki ok a na prawym są jakieś pęcherzyki ostatnio, tydzień temu, były czyste oba jajniki, więc coś by się zaczynało kluć? Pan doktor powiedział, że na spokojnie się złuszczy i od 1 do 5 dnia następnego cyklu działamy i clostybegyt :) Jak zapytałam czy to się moze powtórzyć to zgodnie z prawdą powiedział, że tego nie wie :) Poza tym skierowania na full tarczycowe mi dał, antykardiolipidowe i coś tam jeszcze co nie wiem co to o cukrzycowe po 60 i 120 min :O

‹‹ 950 951 952 953 954 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ