X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Anusiak cuekawie zapowiadajacy sie wykres. Ale nerwy na wodzy trzymaj. Nie cieszmy sie za szybko. Roznie bywa.

    Su pisz po wizycie co i jak.

    Ukija a no robie sobie sama ale istatnio chodzilam kilka razy i placilam.. Niestety swoja robota to swoja. Po tygodniu mam ubytki od niej..

    wiem że róznie bywa.sama jestem w szoku co sie dzieje ale poczekamy zobaczymy w która strone to pójdzie.chodz corcia byłaby szczesliwa bo chce rodzenstwo

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    wiem że róznie bywa.sama jestem w szoku co sie dzieje ale poczekamy zobaczymy w która strone to pójdzie.chodz corcia byłaby szczesliwa bo chce rodzenstwo
    Najlepiej spokój zachować, pewnych spraw nie przyspieszysz :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 20 października 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna świetne wieści. Postaracie się j zaciążycie w końcu. A badania rób, nie ma co :D

    Rosa ciekawe ja bym chciała ale mam jakieś dziwne opory :D

    Ja mam dla Was wieści. Jeżeli któraś z Was mieszka w pobliżu lub w dużym mieście to klinika invimed prowadzi pierwszą bezpłatną wizytę po 12 miesiącach starań. W ramach tej wizyty mężczyzna otrzymuje badanie nasienia, rozszerzone za darmo ale liczba miejsc jest ograniczona także jak znacie kogoś lub byście same chciały to piszcze innym forumowiczkom aby dzwoniły i się umawiały :D także Mój idzie w sobote na badania a za tydzień idziemy na konsultacje :D
    A jutro wizyta u znachora na 12. Aż urlop wzięłam! Jak tylko wylezę od niego napiszę Wam co i jak :D

    SusannaDean, rosax3 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna świetne wieści. Postaracie się j zaciążycie w końcu. A badania rób, nie ma co :D

    Rosa ciekawe ja bym chciała ale mam jakieś dziwne opory :D

    Ja mam dla Was wieści. Jeżeli któraś z Was mieszka w pobliżu lub w dużym mieście to klinika invimed prowadzi pierwszą bezpłatną wizytę po 12 miesiącach starań. W ramach tej wizyty mężczyzna otrzymuje badanie nasienia, rozszerzone za darmo ale liczba miejsc jest ograniczona także jak znacie kogoś lub byście same chciały to piszcze innym forumowiczkom aby dzwoniły i się umawiały :D także Mój idzie w sobote na badania a za tydzień idziemy na konsultacje :D
    A jutro wizyta u znachora na 12. Aż urlop wzięłam! Jak tylko wylezę od niego napiszę Wam co i jak :D


    Z tym Znachorem najbardziej mnie intryguje.... oj oj będzie się działo. Mam nadzieję, że same dobre wróżby. Ja w takie rzeczy wierzę

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 października 2016, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija ja sie Twojej wizyty doczekac nie moge!

    Su mowilam ze sie iczyscisz sama. Super wiesci! Ale mysle ze nastepny twoj cykl to za 9 msc bedzie bo teraz zaciazysz!


    Aaaaaaaaa!!!!! Piekny sluz!!! Gesty i rozciagliwy!!! Pieeeknie sie slizga i tak dluuuuuuuugo ciagnie! Moj wiesiolek i chia dzialaja! ciekawe jak cynk mezusia.. Hmmm jak mozna sprawdzic sperme haha? A wlasnie... Dlaczego nie mozna jej jakos rozciagnac czy cos tam by sprawdzic? I dlaczego czasem jest gesta a czasem wodna? Od czego to zalezy? Wie ktos? Lece kontynuowac <3 hihi szybkie podmycie po i przed ;D i oczywiscie szybki wpis do Was. Relacje zdac musialam ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 02:17

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak Rosax <3

    No właśnie nie da się sprawdzić trzeba by lecieć na badania z tą spermą. A takich zmian w wyglądzie przyznam nie zauważyłam

    Kurdę niedługo Znachor Ukiji..oj ciekawe co wyjdzie :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa ja słyszałam że jednak na oko można coś tam określić. Na przykład po kolorze i konsystencji. Powinna być gęsta i mleczna to znaczy że są plemniki. Chociaż może to być takie czcze gadanie bo to wiadomości z gazety mens health czy jakoś tak :P więc ile w tym prawdy nie wiem :D

    Susanna właśnie jade do niego i już się stresuje. Jak znajdzie coś innego? Masakra :P na wizycie trzymam język za zębami :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie trzeba by poczytać o tym czy da się określić bo skoro na oko są w stanie przy badaniu coś tam powiedzieć to musi coś w tym być.

    Noooo nie dziwię Ci się też bym trzęsła portkami ze stresu , bo to naprawdę może być ważne coś co on powie z wielu względów... komuś przewidział, a my naród zabobonny wierzymy i ufamy, nie ma się czego wstydzić w końcu Polacy to poganie z dziada pradziada tylko dali się schrystianizować ha ha

    A na poważnie, serio wierzę w taki coś, bo się sprawdza

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija a zapytaj znachora czy urodzimy razem hihi ;D
    Sie nir mogr doczekac relacji po wizycie <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ukija a zapytaj znachora czy urodzimy razem hihi ;D
    Sie nir mogr doczekac relacji po wizycie <3
    Nooo też czekam <3

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 października 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już po wizycie. Oklepał mnie, nawalał prądami z jakiegoś urządzenia, nastawiał kręgosłup i miał tak cholernie ciepłe dłonie że szok :D powiedział mi że mam za mało jodu, źle pracujący układ trawienny, układ wodny, w strasznym stanie mam nerki, prawy jajnik słaby, lewy lepszy, mam słabo ukrwione dłonie. Pytał mnie czy boli mnie prawy jajnik. Ogólnie macica ok i szyjka też. Węzły chłodnne pod lewa pacha też słabe.
    Przypisał mi zioła i te leki chińskie i hinduskie. Sprawdzał pałeczkami czy dong, ale mój organizm go nie chce. W ciągu 40 min wypowiedział tyle słów co ja przez 3 dni :D ale mam serce, płuca, reszte organów w porządku :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 października 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział że szkoda że nie ma czasu aby ze mną pogadać bo byśmy 2 godziny spędzili na rozmowie ilu parom pomógł :D a klnął jak szalony przy mówieniu :D a powiedział mi też że reszta krążenia w porządku i że mam niskie ciśnienie to dobrze (a faktycznie tak mam) :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, a przewidział coś? Sugerował ile zajmie i kiedy te ziółka pomogą ? Wow

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 października 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna wizyta!
    Ja biore jod + kwas foliowy. Lekarz mi kazal brac z jodem ;D
    Tez chce isc do takiego znachora!
    Swoja droga ciekawe czy ziola pomoga, a mowil kiedy zajdziesz?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Fajna wizyta!
    Ja biore jod + kwas foliowy. Lekarz mi kazal brac z jodem ;D
    Tez chce isc do takiego znachora!
    Swoja droga ciekawe czy ziola pomoga, a mowil kiedy zajdziesz?
    Właśnie jod ważny jest...noo czy mówił gadaj nam tu

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie powiedział dokładnie właśnie :/ póki co mam brać 6 tygodnie mieszanke ziół o wtedy chyba przyleźć do niego :D a powiedział że lekarze to konowały i że nie znaja się na tym co leczą i wszystkim mówią że jest wszystko ok. Nie orzewidział mojej kolejnej wizyty a mówi że będę chodziła z wózeczkiem z córką :D i żeby Mój go nie zabił za tą córeczkę :D no zobaczymy. Chyba dziś podjadę do tego zielarskiego to powiem Wam co mi zapisał bo za cholere się nie mogę doczytać :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 października 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idźcie dziewczyny. O tym znachorze u którego ja byłam pisali ludzie z Aglii nawet i znajoma zaszla i z Niemiec do niego przyjezdzają :D ja też kawałek miałam aby dojechać i zobaczymy czy się opłaca :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skad on jest?

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 21 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 km od Wrocławia na Dolnym Śląsku :P taka mała miejscowość Lubin, ten pan ma n nazwisko Mularczyk :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 14:36

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w która strone hehe od wrocławia :)

‹‹ 951 952 953 954 955 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ