X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 23 października 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    u mnie trwa oczekiwanie ;) 23dc, jakies 10-11 dpo (owu mówi o 9, ale w tym dniu byłam o 12 u ginki i mówiła że jest już po owulacji.
    Noga już zdecydowanie lepiej - po domu "chodzę" bez kul, na zewnątrz jeszcze z nimi i się wciąż rehabilituje. Czeka mnie jeszcze zabieg wyciągania jednej ze śrub, ale to najwcześniej za ok. miesiąc jak nfz znajdzie dla mnie miejsce :D
    musze się pochwalić że byłam ostatnio na strzelnicy 1. raz w życiu (w ramach prezentu urodzinowego dla męża) - dziwne uczucie, trochę się bałam odrzutów, ale cela miałam :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 23 października 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak u nas nie jest az tak zle z pluszakami bo on uwielbia tylko jednego ;)

    Smerfetka to oby oby cos tam bylo, trzymam kciuki <3
    Ja uwielbiam strzelnice <3 uwielbiam strzelac <3 ale w tarcze.

    Ostatnio a dokladnie w czwartek musialam zadzwonic na pilicje ;/ ktos przejechal sarenke i lezala na boku i krzyczala tak strasznie! Plakalam razem z nia czekajac na mysliwego.. ;( przyjechal.. Wymierzyl.. Zamknelam oczy zaslonilam uszy a i tak slyszalam huk strzalu.. :( bieedna malutka.. ;( cqly dzien nie moglam jej przezyc.. Dlaczego tak musiala skonczyc czemu ich sie nie leczy..?
    Ahh..
    Strzelac to tylko w tarcze, butelki papierosy, sloiki i co tam jeszcze, ale nigdy nie strzelilabym w zwierzaka ;(

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, masakra z sarenką :( Eh biedne zwierzęta wybiegają pod koła samochodów nie wiedząc co je czeka.

    U mnie baaardzo leniwa niedziela...zrobiłam obiad leże i patrzę na film :)

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 23 października 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna co oglądasz?
    Rosax - straszne, biedne zwierzę, wydaje mi się że mało jest weterynarzy znających sie a dzikich zwięrzętach, ostatnio widziałam materiał o czyszczeniu zębów niedźwiedzia (chyba) w zoo - sprowadzali lekarzy z Niemiec właśnie, bo w Polsce nikt sie nie podjął

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś film romantyczny o kucharce z Catherine Zeta Jones, ale nudny był i przełączyłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Eee laski!
    Co tu sie dzieje?!
    Watek nam spada na dol..
    Gdzie wszystkie?
    Ukija, magdulina, su, tulipanowa, madziara, anka, borsuk, nadzieja, nadzieja, smrrfetka i cala reszta?!


    Hej:-* U mnie dobrze, 38tc , mam codziennie przepowadajace skurcze ale lekkie, dzis mialam 3 takie mega mocne ale ustalo wszystko. Cos sie ksiezniczce nie spieszy albo czeka na tate na piatek;p mala wazy 3220 a ja na plusie juz mam 10 kg. Zaczynam puchnac cos wiec niech juz sie zacznie ten porod bo koncowka juz najgorsza. spac nie moge , wszytsko boli. a moje zebra to cale poobijane chyba sa;p hihii

    rosax3, zFolwarku, Magduullina lubią tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 23 października 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa toż to już :) powodzenia życzę! Oby wszystko poszło szybko sprawnie i bezpiecznie

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax szkoda sarenki ale meczyla się pewnie...
    smerfetka dobrze że z noga lepiej oby bylo wszystko ok . no tak to czekanie najgorsze..

    Madziu poczekaj jeszcze chwile i caly brzuszek będzie skakal :) o i to uczucie kiedy maleństwo się próbuje prostowac hmmm :)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj lichy dzień....

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 października 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellou!!
    Co tam mamuski i staraczki?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Hellou!!
    Co tam mamuski i staraczki?
    A dzień mętny i szary co tu robić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas dzisiaj piękna pogoda i cieplo przyjemnie przed chwila wróciliśmy ze spacerku i bitwy na liście :)
    ja chyba już tylko w ogrodzie z malym bede spedzac czas bo jak długo chodze okropnie twardnie brzuch i to uczucie napierania na dol dziś to mialam wrażenie jakbym miała go zaraz zgubic he strasznie uciska juz w dol a Danio mnie nie chce oszczedzac choć nie powiem jeżeli chodzi o spacerki zaxzal słuchac i idzie ładnie za rękę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę pogody :)
    No to już ostatnie tygodnie trzeba się oszczędzać, chociaż spacery są podobno wskazane :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna no tak to jest ;) he mam zamiar teraz chodzic i chodzic jeździć poki mogę ;)
    bo jak Natanek się urodzi pewnie długo nigdzie nie pojade by posiedziec czy nie pojde z Danielkiem na dlugi spacer bo będzie karmienie itd za niedlugo pewnie śnieg teeaz będzie taty kolej na sanki z synem i zabawy po porodzie obiecalam sobie ze 2 tygodnie będzie musial siedziec ze mna i dziecmi w domu nie pozwole mu nic robic innego od rana do wieczora praca od pon do soboty w niedziele cos w warsztacie lub innr zajęcia ma niech tylko sie weźmie za cos innego spakuje manatki i pojade do mamy juz nie będzie ulg dwójka dzieci to juz nie jedno a zwłaszcza na początku. a daniowi brakuje taty okropnie rano codziennie od jakiegoś czasu wstaje i placze ze taty nie ma.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madza rozumiem co masz z daniem i brakiem taty.. U nas jak moj wyjezdzal tez bylo ciezko.. Plakal chodzil wolal a taty jak nie bylo tak nie bylo..

    Pogoda u nas tez ciulowa.. Zimno i pada..
    Czekam na swoja paczke az w koncu przyjdzie <3
    Zamowilam wlasnie prezent dla synka w koncu za chwile moje baby ma swoje czwarte urodziny! Leci czas jak szalony... A madruje jakby juz byl nastolatkiem ;D haha

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ty tylko uwazaj bys dzidzi gdzies w lesie nie zgubila jak ci tak naciska ;D oszczedzaj sie ;*
    Aaaajjjjj chce juz te napieranie! Te wkurzajace nocne kopniaki, ta niewygode.. Chce juz i koniec.!
    Aleee owilulacja na horyzoncie! <3 SLUZIK PIEKNY a i mezus powtarza ze to juz czas, ze teraz bedzie dobrze! Wspaniale swieta by byly <3
    W zeszlym roku w sumie na swieta bylam w 7 tyg... Ahh.. Nie wspominam. Nowy lepszy czas nadchodzi!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 24 października 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane moje!
    Tulipanowa już za chwilę będziesz trzymać swoje maleństwo :*
    Nie wszystkie z Was maja fb, wiec postanowiłam napisać tutaj.
    W zeszły poniedziłek zrobiłam test i moim oczom ukazała się pikna wyraźna kreseczka. Dziś zrobiłam bete wynik 9678. Byłam też u gin i oto masza wyczekana fasoleczka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/170d231dae04.jpg

    Kolejna wizyta 7.11.
    Martwi mnie tylko, że brak jest jeszcze zarodka i termin wedlug OM 6 tc a według USG 5 tc. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie nedzie widać zarodek i serduszko. Osiwieje do tego czasu. W środę idę na kolejną bete.

    A Wy jak żyjecie?

    madziara0080, Magduullina, zFolwarku, Tulipanowa lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, będzie ! Święta będą dla nas cudowne będziemy w ciąży...i się uda :D Musimy wierzyć

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, ślicznie <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 24 października 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna wdzię, że za Tobą strata małeństwa. Tule mocno :*
    Ale wszystkie się doczekacie tak jak ja.
    Chociaż wsześniejsze doświadczenia spowodowały, że nie potrafię się tak cieszyć jak bym chciała. Ciagle towarzysz mi obawa...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
‹‹ 953 954 955 956 957 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ