X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodziło mi tu personalnie o Makową, źle to sformułowałam :D z jej szczęścia malutkiego bardzo się cieszę i tak już jest że wszystkim kibicuje ale starym wyjadaczkom troszkę mocniej :D chodziło mi bardziej o to że innym ogólnie się udaje a mi ciągle nie :/ Cholera jasna! Zdaje mi się że każda z nas zasługuje na to aby w końcu zajść :) też mnie wkurza jak zachodzą w pierwszych cyklach, a moje znajome to ostatnio jakiś wysyp ciąż i każda gada i gada i nawet nie wiedzą że kogoś może takie ciągłe ględzienie ranić...
    Cholera została ostatnia trójeczka tych starych wyg tego wątku. Zaciskamy poślady i lecimy z koksem :D pamiętaj ostatni będą pierwszymi :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też same w ciąży, z 4 z rodziny i znajomych bliskich..ja tak się ucieszyłam jak zobaczyłam te kreski...do głowy by mi nie przyszło,że mnie też spotka strata.... myslałam, że mnie to nie dotyczy tylko innych ...tak bardzo bym chciała jak reszta dziewczyn zajść urodzić a potem wkurzać się, że dziecko spać nie daje po nocach... ale takie oczekiwanie zanim się naprawdę oczekuje dziecka troche hartuje... na pewno inaczej będę patrzyła na macierzyństwo i zrobię wszystko by wychować jak najlepiej bo kazde dziecko na to zasługuje...czuje, że osoby którym się udało ot tak nie doceniają tego szczęścia nie rozumieją...mogę się mylić, ale nawet moja matka bagatelizuje stratę,jak mówię coś w deseń do niej że dziecku nie udało się zagnieździć, zapytana o przyczynę (eh te przyczyny !?! co ci ludzie mają we łbie aby pytać co ja nostradamus?) powiedziała że nie dziecko ale "jajeczko" zaczęłam sie wydzierać że dziecko i ona sobie moze mysleć co chce ale nie miała straty nigdy i nie wie co to znaczy...uspokoiła sie i przeprosiła...buuu

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 października 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna właśnie ludzie którzy tego nie przeszli nie wiedzą co dla kobiety która straciła dziecko to znaczy. Też mam takie wrażenie że kobiety które od tak zachodzą nie mają aż takiej radości jak te które się starają długi czas :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm kazda z nas ma za sobą jakieś depresje , niepowodzenia, straty, musimy się wspierać tutaj nikt nie jest gorszy czy lepszy my w ciąży tez się staralysmy czulysmy to co wy kochane niektóre bardziej to przezyly inne mniej ale dla kazdej z nas byl to czas okropnie dluzacy się itd te niepowodzenia , rozczarowanie łzy.... ale to wszystko czas kazdy ma swój własny i wlasna historie... ale musimy się wspierać a zazdrość w niczym nie pomaga . Trzeba wiezyc i walczyć do końca fakt sa kobity które staraja sie miesiące, lata a sa takie które wpadają ale to nie jest powód by uwazac kogoś za gorszego czy lepszego ... ukija , rosax, susanna i wszystkie staraczki uda się wam trzeba w to wierzyć ! wiara czyni cuda ja wieże ze i do was los się uśmiechnie !!!! Życzę Wam tego z całego serca!♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina, nie o to chodzi, że ktoś komuś zazdrości czy uważa za gorszego, bo on nie przeżył tego co my... ale chodzi o fakt totalnej głupoty lepiej się czasem zamknąć niż przysporzyć bólu drugiej osobie...po co niektórzy mówią na tematy, które ich nie dotycza? W moim przypadku zmagam się z depresją od dawna a zaczęła się ona zanim pomyślałam o chęci założenia rodziny , urodzenia dziecka..miało to być też remedium na smutek...głupia motywacja. tak czy inaczej po tym wszystkim zrozumiałam czego chcę naprawdę i chęć urodzenia dziecka, ba! marzenie , jest coraz silniejsze po tym wszystki. A sama wiara nie czyni cudów hehe bo inaczej swiat wyglądałby inaczej. Fakt, trzeba wierzyć, ja czuje podświadomie , ze wszystko się uda...tak jak czułam podświadomi że coś jest nie tak...tak bardzo nie chciałam uwierzyć w tą ciążę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna nie chcialam zebyscie zle zrozumialy wyobrazam sobie jak się czujesz kochana wiem ze niektóre osoby z rodziny znajomych potrafia uszczypnac slowem bo i ja mam takowe .
    ale wiem jedno ze każdej z was kochane ten bol i smutek zostanie wynagrodzony z ta wiara to nie jest tak do konca bo zalezy jak kto to zrozumie .
    ja wszystkim wam kibicuje bo mnie również wspieralyscie i nawet po porodzie bede was odwiedzac i trzymac kciuki choc mam nadzieje ze do grudnia juz wszystkie bedziecie nosic malenstwa ! :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 października 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina mnie zazdrość motywuje do działania. Nie ma kszty zawiści w tej zazdrości. Wiem wiem że każdy ma swoja historie ale przypomnij sobie jakie uczucia targały Tobą kiedy się starałaś :P zawsze nieco łatwiej jest mówić o staraniach kobiecie która jest już w ciąży. Nie zrozum mnie źle, ogromnie się cieszę że jesteście zaciążone i zblożacie się bardzo szybko do rozwiązania :P

    Czasami trzeba się wygadać. Ja na szczęście jestem tak emocjonalną osobą która uzewnętrznia swoje smutki nerwy i radości i nigdy nie miałam depresji. Chociaż serio jak mam zły humor to jestem typowym wampirem energetycznym na otoczenie :)

    Susanna nie ma wyjścia w końcu się uda. Chociaż zostało nam 2.5 miesiąca w 2016 roku więc streszczamy się :)

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija i bardzo dobrze kochana ze dajesz upust emocja.... i tak wiem co czujecie wiem ! nim się obejrzycie bedzecie przezywac kolejny strach zwiazany z ciaza później porodem nie wspomne o tym strachu co będzie jak się urodzi :) my kobiety chyba już takie jestesmy ze zawsze towarzyszy nam ten strach bo ja szczerze wiem co mnie czeka i się boje ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie strach chyba nigdy nie opuszcza kobiet... Tak czy inaczej pewnie w tej ciąży będziemy jednak statystyki nie kłamią, Ukija raz byłaś już, jak ja, to znaczy że "MASZ TĘ MOC" :D Ja tu już cudów wymyślać nie będę ale mam wiarę, że szybko się ogarniemy i do grudnia każda z nas będzie ze strachem i nadzieją patrzyła w przyszłość bo będzie dla kogo ! <3 Jak wcześniej byłam małej wiary człowiekiem i nie wierzyłam w ciążę to teraz uwierzę i zostanę w tym stanie długie 9 miesięcy.... no !

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 października 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hmmm kazda z nas ma za sobą jakieś depresje , niepowodzenia, straty, musimy się wspierać tutaj nikt nie jest gorszy czy lepszy my w ciąży tez się staralysmy czulysmy to co wy kochane niektóre bardziej to przezyly inne mniej ale dla kazdej z nas byl to czas okropnie dluzacy się itd te niepowodzenia , rozczarowanie łzy.... ale to wszystko czas kazdy ma swój własny i wlasna historie... ale musimy się wspierać a zazdrość w niczym nie pomaga . Trzeba wiezyc i walczyć do końca fakt sa kobity które staraja sie miesiące, lata a sa takie które wpadają ale to nie jest powód by uwazac kogoś za gorszego czy lepszego ... ukija , rosax, susanna i wszystkie staraczki uda się wam trzeba w to wierzyć ! wiara czyni cuda ja wieże ze i do was los się uśmiechnie !!!! Życzę Wam tego z całego serca!♥
    <3 <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Będzie dobrze <3
    inaczej być nie może!!!! ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    inaczej być nie może!!!! ♥
    To trzymaj kciuki <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 października 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka przesadzila ;D
    Mezus sie zgodzil abym dokupila sobie kilka kolorow hybrydy z semilac to dokupilam ;D 576 zloty O.o haha ;D stwierdzil teraz ze paczka przyjdzie do ciotki w polsce a wiec poczeka do swiat i bynajmiej nie musi mi szukac prezentu haha a i dodal ze wyjatkowo drogi dla mnie ten mikolaj w tym roku ;D 300 e na ciuchy wydane teraz kolejne ale zlotowki na lakiery a gdzie tu do swiat jak wszystko co chce mowie ze juz na swieta bedzie ;D haha.

    Okres sie dzis skaczyl. ;)
    Czas zaczac dzialac ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Matka przesadzila ;D
    Mezus sie zgodzil abym dokupila sobie kilka kolorow hybrydy z semilac to dokupilam ;D 576 zloty O.o haha ;D stwierdzil teraz ze paczka przyjdzie do ciotki w polsce a wiec poczeka do swiat i bynajmiej nie musi mi szukac prezentu haha a i dodal ze wyjatkowo drogi dla mnie ten mikolaj w tym roku ;D 300 e na ciuchy wydane teraz kolejne ale zlotowki na lakiery a gdzie tu do swiat jak wszystko co chce mowie ze juz na swieta bedzie ;D haha.

    Okres sie dzis skaczyl. ;)
    Czas zaczac dzialac ;)

    No to ładne prezenty <3

    U mnie jeszcze jakieś skrzepy musi się skończyć bo jutro kontrola u gina.... kurde. A nie mam jak kiedy indziej iść....

    Dziewczyny podjęłam decyzje o pójściu do psychiatry, w tym roku już chodziłam jakos w marcu.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja też koniecznie jutro musze iść na monitoring pierwszy bo w piątek jadę do tego znachora a kolejny mogę iść dopiero we wtorek. Tylko ja nie mogę się zapisać bo takie oblężenie ma ten lekarz :/

    Rosa poszalałaś :P swoją drogą co sądzisz o robieniu paznokci w ciąży? Czy hybrydy i żele szkodzą? Może zaciążone dziewczyny się wypowiedzą czy robią coś czy raczej nie?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna może psycholog pogada z Tobą i się wyluzujesz? Bardzo dobry krok :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna może psycholog pogada z Tobą i się wyluzujesz? Bardzo dobry krok :)
    Kochana to nie tylko o tą jedną sprawę chodzi... chodziłam już na trochę pomogło i teraz walnęło we mnie po tym wszystkim ze zdwojoną siłą, śmierć babci a za 2 tygodnie strata...czuję, że nie wytrzymam a nie potrafię dać upustu emocjom...i jeszcze praca....

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna ja też koniecznie jutro musze iść na monitoring pierwszy bo w piątek jadę do tego znachora a kolejny mogę iść dopiero we wtorek. Tylko ja nie mogę się zapisać bo takie oblężenie ma ten lekarz :/

    Rosa poszalałaś :P swoją drogą co sądzisz o robieniu paznokci w ciąży? Czy hybrydy i żele szkodzą? Może zaciążone dziewczyny się wypowiedzą czy robią coś czy raczej nie?
    Ja robilam. Jedyne co to akryl zle znosilam ale ja go zawsze zle znosze.
    Hybrydy i zele maja delikatne albo w ogole zapachy. Nie ma w sumie co zaszkodzic.
    Przeciez taka kosmetyczka co z tego zyje nie przerwie pracy na 9 msc bo w ciazy jest.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 października 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su taka rozmowa z psychologiem to dobry pomysl. Choc ja nie poszlam na ustalony termin. Czuje ze chyba jednak jej nie potrzebuje. Ale zobaczymy pozniej. Moze kiedys ja odwiedze ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 949 950 951 952 953 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ