X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna no kochana niestety swiat jest okrutny dla nas ale musimy byc silne!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka kiedy wynik ???

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 27 października 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem właśnie czekam cały czas, zawsze miałam szybko

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 27 października 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa niestety nic z tego tym razem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh szkoda smerfetka....
    Ja jestem w szoku jaki ten świat niesprawiedliwy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda sie doczeka wkoncu kochane moje !!! ♥ musi być dobrze!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 27 października 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka trzymam kciuki za jutro!
    Susanna też się zawsze zastanawiałam mad tym... Warto się badać. U nas problemem byla mycoplasma. Żoną mojego kuzyna straciła w 10 tc blizniaki, bo ma trombofile. Teraz jest juz w 14 tc, bo udało się wykryć przyczynę i bierze leki. Moja przyjaciółką stracila ciążę w 11 tc z przyczyn nieznanych. Teraz jest mamą półtora rocznego brzdąca. Uda się nam wszystkim urodzic piękne różowe bobasy. Wierze w to i Wy też musicie!
    Mam wynik dzisiejszej bety 19731. Kamień spadł mi z serca...

    SusannaDean, madziara0080 lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, jaka beta! Cudo <3 Też w to wierzę, że każdej się uda...ale cieżko jest, cieżko

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 27 października 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna rozumiem Cię jak mało kto. Jeszcze chwilę temu, byłam wręcz pewna, że nie uda mi się spełnić naszego wątkowego postanowienia. Test robiłam z przekonaniem, że będzie I kreska i szczęka mi opadła jak zobaczyłam II. Po 2 latach starań i tylu niepowodzeniach...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Susanna rozumiem Cię jak mało kto. Jeszcze chwilę temu, byłam wręcz pewna, że nie uda mi się spełnić naszego wątkowego postanowienia. Test robiłam z przekonaniem, że będzie I kreska i szczęka mi opadła jak zobaczyłam II. Po 2 latach starań i tylu niepowodzeniach...
    Wiem, wiem to.
    Ja mam nadzieję, że prawdą jest, ze po poronieniu szybciej się zachodzi...ale kto wie.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 27 października 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoooo makowa pieknie!!!!!

    Anka trzymam kciuki moooocno za jutro!

    Smerfetka nastepny cykl bedzie tym owocnym!!

    U mnie juz po ovu. Mamy bialy gesty sluz ;)
    Czas odliczac do 10.11!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 27 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tak....

    Testu nie będzie, bety też.
    Za to przez kolejny tydzień będzie ciekło, będzie lipa i znów nowy cykl zaczął się właśnie dziś
    Jutro rano jadę z córką do kosmetyczki bo ma wrastajacy paznokieć. Jak kobieta jej nie pomoże to w poniedziałek chirurg i zrywanie paznokcia

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 27 października 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka309 wrote:
    A więc tak....

    Testu nie będzie, bety też.
    Za to przez kolejny tydzień będzie ciekło, będzie lipa i znów nowy cykl zaczął się właśnie dziś
    Jutro rano jadę z córką do kosmetyczki bo ma wrastajacy paznokieć. Jak kobieta jej nie pomoże to w poniedziałek chirurg i zrywanie paznokcia
    Nie lubie!!!
    Ale za to trzymam kciuki ze kosmetyczka podola paznokciu!
    A ty szykuj portki na nowy cykl a raczej przyszukuj jak je szybko sciagnac ;)

    Anka309 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Nie lubie!!!
    Ale za to trzymam kciuki ze kosmetyczka podola paznokciu!
    A ty szykuj portki na nowy cykl a raczej przyszukuj jak je szybko sciagnac ;)
    Hehe jak zwykle dobrze prawisz :)
    Ja zaś szykuję egri bikaver, byczą krew - winko na endometrium oby zadziałało potrzeba mi wsparcia

  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 28 października 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax jak zwykle kopa daje do działania. Kobieto skąd ty bierzesz na to tyle siły?

    Magduullina, SusannaDean lubią tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 października 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Wybaczcie że ostatnio tak nagle przestałam pisać ale... rozmawiałam z moja Teściowa. Jest pierwsza osoba z która odważyłam się pogadać i gadałyśmy na ten temat godzine. Ona poroniła 2.5 roku przed urodzeniem Mojego i uzmysłowiła mi że powinna odpuścić i nie myśleć i tak do owu zrobiłam. Całkowicie zajęłam się czymś innym :) a w ciągu tego tygodnia kupiliśmy mieszkanie! Ale dopiero je budują więc musimy spokojnie poczekać :P a jutro mamy wizyte w klinice. Dopadła mnie okropna infekcja :( pewnie jutro na badaniu dadza mi jakieś leki :P

    Anusiak i Anka bardzo mi przykro. Tule Was obie mocno :*

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro misię zrobilo ....
    no ale tak nowy cykl nowe nadzieje kochane !!!!
    aniu mam nadzieje że pomoże kosmetyczka !
    ukija super ze porozmawialas z teściowa o tym teraz tylko musi być dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makowa no to maleństwo rośnie!

    a co tam u mamuśki?

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 28 października 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Przepraszam, że tyle się nie odzywam, ale od piątku do środy byłam w szpitalu przez te moje dolegliwości :/ Teraz jestem już w domu, ale nadal mnie męczy. Schudłam już 5 kg i przy 173 cm ważę 48 kg. Jest naprawdę ciężko :( Do tego w pracy szał, a ja siedzę na L4 i ledwo żyję :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 października 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su czytajac bycza krew oczy mi na wierzch wyszly.. ;D

    Anka bo nie wolno sie uzalac nad soba! Nigdy! Co ma byc bedzie, ten na gorze na qszystkich ma czas!

    Ukija to ja ci powiem ze bie mialam czasu myslec o ovu a tu zagladalam ;D nawet nie wiem jak to zlecialo ;D
    Dzis juz 2dpo by wychodzzilo ;D ovu byla szybciej ;)
    Aaaa i moje sny mnie wykoncza!!
    Wczoraj w roli glownej byl moj ex a dzis moj syn i maz..
    Wczorajszy zdzierze jakos ale dzis w nocy sie tyle naplakalam ze w calym zyciu tyle nie bylo...
    A to tylko mielismy na wycieczke jechac pociagem.. Tyle problemow.. Pierw za pozne wstanie pozniej co chwile w okol mnie ktos inny.. Pozniej z babcia na rowerze jechalam z torbami na dworzec a podjechalam autem i moj maz z moim wujkiem totalnie pijany przyjechal i syna z pociagu za to wwyprosili bo tata pijany i w ogole jeden wielki misz masz..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 957 958 959 960 961 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ