X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Cześć Dziewczyny :) Przepraszam, że tyle się nie odzywam, ale od piątku do środy byłam w szpitalu przez te moje dolegliwości :/ Teraz jestem już w domu, ale nadal mnie męczy. Schudłam już 5 kg i przy 173 cm ważę 48 kg. Jest naprawdę ciężko :( Do tego w pracy szał, a ja siedzę na L4 i ledwo żyję :/
    Oj ;( ale nie martw sie w drugim trym. Nadrobisz kilogramami! <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, nie odzywalam sie bo mialam strasznie duzo pracy ostatnio i tylko troszke Was czytalam. Na objawy swoje w tym cyklu to malo zwracalam uwage bo nie bylo czasu zwyczajnie. Dzis juz jest pare dni po owu na pewno - 21 dc. Zrobilam dzis badania: prolaktyna, progesteron, tsh, ft4, i ft3. Czekam na wyniki.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska, ja w ciazy tez schudlam na poczatku, potem w calosci 16 kg na plusie mialam. Od II trym zaczniesz zyc - tego zycze!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wino, jedna lampka a zaczynasz mówić niewyraźnie, ale trzeba na poprawę endometrium bo kto wie co tam się dzieje... :O

    Mamuśka, no to ładnie schudłaś :)

    Rosax jakie szalone sny :)

    Ukija, fajnie, ze w końcu odważyłaś się pogadać z kimś, jak widzisz nie jesteś bez wsparcia ze strony bliskiej rodziny...łał gratuluje mieszkania ! :) Nowiutkie od dewelopera nonono :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 11:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze tak do wątku z buciorkami ale ganiam po forum i szukam pewnych osób i znalazła.
    SusannaDean bardzo mi przykro z powodu straty mam nadzieję że szybko uda się i wszystko będzie dobrze.

    Ukija moja, klapsa dostaniesz! NIC nie piszesz, że jesteś. Brakuje mi bardzo twoich motywacyjnych wpisów pod wykresem.
    A tak serio to fajnie ze jesteście na forum ♡

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Sorki ze tak do wątku z buciorkami ale ganiam po forum i szukam pewnych osób i znalazła.
    SusannaDean bardzo mi przykro z powodu straty mam nadzieję że szybko uda się i wszystko będzie dobrze.

    Ukija moja, klapsa dostaniesz! NIC nie piszesz, że jesteś. Brakuje mi bardzo twoich motywacyjnych wpisów pod wykresem.
    A tak serio to fajnie ze jesteście na forum ♡
    Czeeeeeść :)

    A co u Ciebie?
    <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po staremu, ale w planie mam kupno auta i zmiana mieszkania. W listopadzie laparoskopie a po nowym roku smigam do kliniki niepłodności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Po staremu, ale w planie mam kupno auta i zmiana mieszkania. W listopadzie laparoskopie a po nowym roku smigam do kliniki niepłodności.
    No to ładnie :) Mieszkanie na większe?

    U mnie jak widać...
    Ale w planie nowy cykl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba na większe i z ogrodem. Na dodatek będzie wszędzie blisko i do znajomych i do rodziców także teen...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    No ba na większe i z ogrodem. Na dodatek będzie wszędzie blisko i do znajomych i do rodziców także teen...
    No nie jakie szaleństwo :D Super, gratulacje :D

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 28 października 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!
    Co tam u Was?
    Dziś chodziłam w pracy jak śnięta ryba. Marzyłam o łóżku. Nie mogę patrzeć na słodkie za to pochłaniam ogórki kiszone i mandarynki

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 października 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Hejo!
    Co tam u Was?
    Dziś chodziłam w pracy jak śnięta ryba. Marzyłam o łóżku. Nie mogę patrzeć na słodkie za to pochłaniam ogórki kiszone i mandarynki
    <3
    Pisiaczek bedzie? Hihi <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa to nie prawda ze slodkie na dziewczyne a kwasne na chlopca :) ja z synkiem 1 mieszalam śledź +jablko na to coś slonego teraz na slodkie mnie bierze a nie wiem gdzie to idzie i wiecie jak zobacze czekolade albo ciastkoo ooooo matko slinotok :D 7,5 kg na plusie po dzisiejszej wizycie maly wypial jajeczka wiec wątpliwości nie ma już ani ani trochę :)

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 28 października 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax marzy mi się chłopiec, ale najważniejsze żeby dzidziuś się rozwijał i był zdrowy ;)

    Magduullina, madziara0080 lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    aaa to nie prawda ze slodkie na dziewczyne a kwasne na chlopca :) ja z synkiem 1 mieszalam śledź +jablko na to coś slonego teraz na slodkie mnie bierze a nie wiem gdzie to idzie i wiecie jak zobacze czekolade albo ciastkoo ooooo matko slinotok :D 7,5 kg na plusie po dzisiejszej wizycie maly wypial jajeczka wiec wątpliwości nie ma już ani ani trochę :)
    Oooo no cudownie drugi chłopak :D
    Makowa, pewnie poczujesz intuicyjnie co będzie :)
    Ja marze o córce, ale nie będę wybrzydzać <3

    Ja mam JUŻ oznaki zbliżającej się owulacji, nie mam testu ani niczym innym nie sprawdzę...jedynie kłucia jajnika i piersi jednej ha ha ciekawe co tak szybko wróciła ta płodność...to dobrze :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozecie mi zinterpretowac czy nadaje sie do zaciazenia ;)
    Zrobilam dzis (21 dc) badania i sa wyniki.
    Prolaktyna - 14,97 ng/ml
    Progesteron - 6,37ng/ml
    tsh 1,2 mIU/l
    ft3 4,74 pmol/l
    ft4 11,60 pmol/l

    Jest ok?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Dziewczyny pomozecie mi zinterpretowac czy nadaje sie do zaciazenia ;)
    Zrobilam dzis (21 dc) badania i sa wyniki.
    Prolaktyna - 14,97 ng/ml
    Progesteron - 6,37ng/ml
    tsh 1,2 mIU/l
    ft3 4,74 pmol/l
    ft4 11,60 pmol/l

    Jest ok?
    Oprócz progesteronu wydaje mi się że pozostałe wyniki są dobre
    Czy ktoś się jeszcze wypowie?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Oprócz progesteronu wydaje mi się że pozostałe wyniki są dobre
    Czy ktoś się jeszcze wypowie?

    Za niski jest tak? Bo niby norma jest faza lutealna: 3.34-25.56 ng/ml. Ile ma byc zeby miec szanse na ciaze?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Za niski jest tak? Bo niby norma jest faza lutealna: 3.34-25.56 ng/ml. Ile ma byc zeby miec szanse na ciaze?
    Z tego co wiem powyżej 10 uznaje się, że owulacja była. Zależy też kiedy miałas owulację, bo badania te wykonuje się 7dpo. Nawet moje wyniki ok 12 były wskazaniem do brania duphastonu, no i ten pierwszy cykl z duphastonem to był ten ostatni.
    Także tutaj albo owulacji nie było albo masz tak jak ja, niski poziom uniemożliwiający zagnieżdżenie...

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Z tego co wiem powyżej 10 uznaje się, że owulacja była. Zależy też kiedy miałas owulację, bo badania te wykonuje się 7dpo. Nawet moje wyniki ok 12 były wskazaniem do brania duphastonu, no i ten pierwszy cykl z duphastonem to był ten ostatni.
    Także tutaj albo owulacji nie było albo masz tak jak ja, niski poziom uniemożliwiający zagnieżdżenie...

    Wydaje mi sie, ze owu byla niedziela, moze poniedzialek (te minione) wiec na pewno nie jest 7dpo. Gin mi powiedziala ze mam zrobic w 21 -23 dc (22 i 23 to weekend wiec poszlam dzis). Moze za wczesnie zrobilam ten progesteron po prostu?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
‹‹ 958 959 960 961 962 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ