X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej laski. już wiadomo mój mąż w poiedziaółek po 2 rano juz wyjezdza wiec ten cykl stracony i wraca za miesiac wiec kolejny tez stracony :/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa, od rana się źle czuje przy myciu zębów zwymiotowałam szybciutko sokiem...taki los, a dzień mam słaby ospały i drętwy... zjem kulkę czekoladową bo mam :)


    Ewi, a może plemniczki dotrwają? bierz w obroty meża do poniedziałku i nie świruj

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Makowa, od rana się źle czuje przy myciu zębów zwymiotowałam szybciutko sokiem...taki los, a dzień mam słaby ospały i drętwy... zjem kulkę czekoladową bo mam :)


    Ewi, a może plemniczki dotrwają? bierz w obroty meża do poniedziałku i nie świruj

    serduszkujemy prawie codziennie a nawet codzinnie, szanse są ale małe, wiec sie nie nastawiam bo marnie to przezyje

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna aaa tak się cieszę waszym szczęściem :) teraz musi być tylko dobrze.. Też wizytuje 5.12.. na pewno będzie wszystko w porządku :*

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi szanse sa spore jak <3
    Nastaw sie pozytywnie!

    Nadzieja1988!, Ewi28 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który dzień cyklu będziesz miała w dzień jego wyjazdu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax a bolały Cię jajniki?

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Jakos ostatnio nie mam weny i humoru na pisanie.Coz takie życie.Z lepszych spraw jedziemy w środę wieczorem do Warszawy(w koncu) i będziemy tam na 7rano w czwartek.Mam tylko nadzieje ze szybko wypiszą co trzeba pobiorą mi i Niki krew i zdarzy.y na pociąg na 16 żeby być w nocy juz U siebie.Szczerze to na lajcie podchodzę do wyniku co ma byc to bedzie.Co do starań to koniec roku nie zakończy się 2kreseczkami.Nowy rok 2017 bedzie jeszcze gorszy.Jak pomysle sobie ze mam iść z Niki na komisje to mnie febra bierze.

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna mnie pobolewał ten z którego owu była.
    Dorotka ja też nie wiedzę innej opcji. Chociaż z tyłu głowy ciągle siedzi strach. Nie mogę się doczekać 12 tc. Wtedy już trochę odetchne.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa Kochana gratuluje.Bardzo się cieszę ze w koncu jest dobrze i niech tak zostanie.Teraz tylko leż i sie obijaj,smutki i żale na bok bo dzidzi teraz wazne.Co najważniejsze ze ciemnieje kreseczka.Zycze Ci 8miesiecy nudnych i bezproblemowych a przede wszystkim lekkiego porodu i zdrowego bobaska;*

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja cieszę sie z w koncu udalo Ci sie odzyskać pieniadze szczególnie ze teraz się przyda.A lekarz to konowal niby super jest lekarzem ale widac ze tylko zalezy mu na kasie na niczym wiecej.Malo zarabia ze jeszcze chce za cc???w glowie sie nie mieści.Maja piękne imie;*

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SU JAK WYNIKI BETY??czekam niecierpliwie.Daj znac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ciągle czekam...nie nastawiam się buu

    Niby tak łatwo zajść po stracie samoistnej...hm

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Na szczescie moja Corka zupelnie nie zauwazyla tego odstawienia. W sumie sie ciesze bo karmiac jeszcze rok temu strasznie balam sie jak to zrobic zeby odstawic bez dramatu i placzu Malej. Ale okazalo sie ze bardzo powolne i stopniowe eliminowanie kolejnych karmien przez ponad 8 ostatnich miesiecy spowodowalo, ze moja Corka zupelnie na luzie podeszla do sprawy i NIC nie zauwazyla i NIC dla niej sie nie zmienilo. Ot dzien jak codzien. A za nami juz 3 dni bez. Takze to mnie bardzo cieszy. Moja kolezanka odstawila bardzo gwaltownie i jej plakalo okropnie przez 2 tygodnie. Jak juz zatem urodzicie i bedziecie karmic i przyjdzie czas na odstawienie to naprawde polecam metode malusienkich kroczkow i powolutku. Dziecie bedzie spokojne :) A co do ciazy to zobaczymy. Cieszy mnie, ze wszyscy lekarze z jakimi rozmawialam to mowili ze wyniki sa dobre i ze na pewno to nie kwestia wieku bo niedawno rodzilam i nie chorowalam itd. Takze wg nich to wylacznie kwestia czasu jak z pierwsza ciaza. Mam nadzieje... Ech tak marzylam by chodzic w ciazy zima. Z Corka juz na jesieni bylam w ciazy i to najlepszy czas na ciaze moim zdaniem. Teraz jakby sie udalo to juz najwczesniej sierpnien porod czyli srodek upalow i lata... I wysoka ciaza tez w okresie letnim... Ale mam nadzieje, ze sie uda :)

    Susa kiedy wynik bety? W ogole dlaczego ja robisz juz?
    Kochana na pewno teraz się uda zająć.Wszystko ma wpływ na nasza płodność szczególnie ze u Was wszystko Ga a dzidzi brak.Wiek tu nie ma dużego wnaczenia-zreszta kobieta zawsze jest mloda i piękna.Teraz musi byc dobrze innego wyjścia nie ma.Mi tez lekarka mowila ze niby karmienie nie zaburza zajęcia ale sa wyjątki.Trzymam kciuki;*

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam wierzę w nas wszystkie <3

    Ewi28, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Który dzień cyklu będziesz miała w dzień jego wyjazdu ?

    14 dc wg cyklu ale tak to zobaczymy jak na paskach wyjdzie owu

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szansa jest, spokojnie :D

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tamtym miesiacu serduszkowalismy w 14 i 15 dc bo na tescie akurat te dwa dni wyszły że jest owu tzn ze jest wysoki poziom LH, później już nie serduszkowaliśmy i lipa wyszła. ale powiem szczerze że jakoś 16-17 dc bolały mnie jajkniki jak na owulację więc przegapiłam no ale może teraz dotrwają plemniki i coś z tego będzie. trzeba wierzyć ale jakoś mam złe przeczucie.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Hej kochana, chyba ściągnęłam Ciebie myślami. Bardzo się cieszę, że się odezwałaś, szkoda tylko, że z takimi informacjami... :( Cieszę się jednak, że wygrałaś sprawę z wynagrodzeniem i trzymam kciuki, żeby wypłacili Tobie wszystko w terminie. Co do lekarza to jestem w szoku, ja też leczę się u doktora z GPSK z Polnej i mam nadzieję, że to nie ten sam...

    Ja póki co chodzę na szkołę rodzenia. Wczoraj kobietka mówiła o całym przebiegu porodu i szczerze to jestem przerażona. Mam nadzieję, że jakoś to będzie, że dam radę... na pewno nie będę rodzić na Polnej ani na Lutyckiej... Położna sama zasugerowała, że przy pierwszym porodzie poleca szpital Raszei albo Św. Rodziny, więc pewnie wybiorę któryś z nich. Nawet mój lekarz mówi, że Polna to "masówa" :)

    Co do mojego dziecka, to na szczęście rośnie zdrowo. Waży już 1200g, fika i ma się dobrze ;) No i będzie dziewczynka na 100% :)
    Madziu gratuluję :)
    Napisz mi na priv do kogo chodzisz to Ci powiem do kogo ja :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mąż zabiera mnie na sushi i czoję :) relaks, dziecko zostawiamy z moją mamą :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 981 982 983 984 985 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ